Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Lipton :/ może dlatego że słabo rozreklamowane to jest...

Slabo? W ogole :S.

Zreszta 4v4 na start to srednio.

 

Heh, no ja widziałem newsa na gramie i gdzieś tam jeszcze w polskim necie, ale to wszystko... na ppe.pl brak info, barth również się ostatnio w ogóle nie udziela :confused:

 

z tym 4v4 na początek to też trochę racja, bo np. ja z chęcią bym zagrał ale nie mam z kim (jakby ktoś chciał mnie zaprosić do teamu to wyślijcie invite na liveleague.pl), inni zapewne tak samo bo nawet głupi turniej na consolecup.pl miał całkiem sporo osób.

Odnośnik do komentarza

Lipton :/ może dlatego że słabo rozreklamowane to jest...

Slabo? W ogole :S.

Zreszta 4v4 na start to srednio.

 

Heh, no ja widziałem newsa na gramie i gdzieś tam jeszcze w polskim necie, ale to wszystko... na ppe.pl brak info, barth również się ostatnio w ogóle nie udziela :confused:

 

z tym 4v4 na początek to też trochę racja, bo np. ja z chęcią bym zagrał ale nie mam z kim (jakby ktoś chciał mnie zaprosić do teamu to wyślijcie invite na liveleague.pl), inni zapewne tak samo bo nawet głupi turniej na consolecup.pl miał całkiem sporo osób.

Idealny przyklad, ze rzucenie samej kasy nie starcza. Pierwszy taki turniej powinien byc FFA (2k, 1.5k, 1k, 500, 300, 200, 100, 50) i tyle.

Odnośnik do komentarza

No wiec tak

Moje podziekowania do :

 

Przenajswiedszy c,h,u,j w dupe :) - widze Bobek, ze jestes lojalny wobec swojego timu wielkie brawa , ale wobec innych to juz chyba nie , wychodzi kto teraz stara sie manipulowac turniejami ( chlopaki musza w koncu wygrac no nie ) wczeniej na turniejach byli dozwoleni gracze z poza polski ( hi Lethal , Mayo, Andree ) a teraz nie - mowie o calym timie PDT , no brawo brawo, po waszej interwencji szybko, wasza malpka zainterweniowala i zmienila regulamin czesc Barth.

 

Jest to mega zenujace, no ale coz.... :D

 

I nie piszcie ze to nie tak itd itd, za dlugo na tej scenie jestem .

 

To tyle dziekuje , do zobaczenia na polskim turnieju liveleague :)

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

Przenajswiedszy c,h,u,j w dupe

Marcinie. przenajświętszy a nie przenajswiedszy, chyba ze chodzi Ci o świąd czy jakis świed (choc nie ma nic takiego) ?

a z siu,siakiem tez bym poczekal na lepsza okazje i jakas kobitke zaatakowal, a nie go pchasz chlopakom w d.... ;P

 

Jak mawial mistrz Yoda do Luka S.:

Patient young adept, Patient... :starwars:

Edytowane przez Goldi69-PL-
Odnośnik do komentarza

No wiec tak

Moje podziekowania do :

 

Przenajswiedszy c,h,u,j w dupe :) - widze Bobek, ze jestes lojalny wobec swojego timu wielkie brawa , ale wobec innych to juz chyba nie , wychodzi kto teraz stara sie manipulowac turniejami ( chlopaki musza w koncu wygrac no nie ) wczeniej na turniejach byli dozwoleni gracze z poza polski ( hi Lethal , Mayo, Andree ) a teraz nie - mowie o calym timie PDT , no brawo brawo, po waszej interwencji szybko, wasza malpka zainterweniowala i zmienila regulamin czesc Barth.

 

Jest to mega zenujace, no ale coz.... :D

 

I nie piszcie ze to nie tak itd itd, za dlugo na tej scenie jestem .

 

To tyle dziekuje , do zobaczenia na polskim turnieju liveleague :)

 

pozdr.

 

A to coś nowego? :o jezeli blade (bo sadze, ze o niego chodzi) ma polskie obywatelstwo (a takie prawdopodobnie ma, skoro urodzil sie w Polsce) to powinien miec prawo uczestniczenia w LiveLeague i innych polskich turniejach gdyż według prawa jest również Polakiem. Toz to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac.

Edytowane przez Kerlo
Odnośnik do komentarza

Kerlo juz mamy innego gracza, wczesniejszy post byl wyrazeniem mojej opini o pewnych ludziach i to co sie dzieje na tej scenie i nie dziwie sie nowym ze olewaja niby "pro" scene halo w polsce , jak tak dalej bedzie to zostana moze 3 teamy na scenie ktore beda " moze" chcialy jedzic na turnieje. yeaah juz mamy prawie polskie mlg :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...