Skocz do zawartości

Liveleague.pl 4v4 [Zakończony]


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Podpisując się pod Juanem zwracam się do Panów organizatorów z uprzejmą prośbą o przedłużenie terminu rozegrania rundy drugiej do 28 tj. niedzieli, do godziny 23:59.

 

Prośbę swoją motywujemy tym, że wiadomo jak to jest z weekendami, każdy coś ma ustawione, najczęściej chlanie :P

 

A poważnie, to u nas w teamie mamy takiego pecha, że kiedy ja mam wolne od pracy to STory akurat pracuję... i odwrotnie. A niedziela, jak to niedziela - dzień od pracy całkowicie wolny.

 

Czy jest taka możliwość?

Odnośnik do komentarza

Jest to spowodowane tym, że mamy 7 trybów, z czego 4 to objective. Tryby grane są po kolei. Zmiana nie jest spowodowana burdą na forum, tylko ogólnie przyjętym sposobem rozgrywania turniejów. W pierwszej rundzie żaden mecz nie skończył się wynikiem 2:1, toteż drugi CTF nie został rozegrany ani razu. Już o tym mówiłem, ale byłeś zajęty narzekaniem na moje czytanie ze zrozumieniem -.-

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza

Jest to spowodowane tym, że mamy 7 trybów, z czego 4 to objective. Tryby grane są po kolei. Zmiana nie jest spowodowana burdą na forum, tylko ogólnie przyjętym sposobem rozgrywania turniejów. W pierwszej rundzie żaden mecz nie skończył się wynikiem 2:1, toteż drugi CTF nie został rozegrany ani razu. Już o tym mówiłem, ale byłeś zajęty narzekaniem na moje czytanie ze zrozumieniem -.-

 

Raczej odbieram teraz jako odpowiedź, to jako próba odwrócenia sytuacji, bo tak miało nie być, ale robienie na przemian 2TS+CTF o CTF+2TS, jest już jakimś kompromisem, więc mimo to thumbs up! :thumbsup:

 

Edit a jaki jest pomysł, na kontynuację tego co się dzieje na Liveleague, co jest niebywale sukcesem, tzn. 64 graczy, którzy faktycznie rozegrali swoje mecze. Warto byłoby coś zrobić, póki mrozy, w wersji online. Może kilka osób się skrzywi na moją propozycję, ale myślę, że taki sam, a nawet większy frekwencyjnie event można zrobić w 2vs2 online.

Na pewno za zalety powinno się brać pod uwagę, łatwiejsze dobieranie się ludzi, możliwość ustawki, czyli frekwencja. Bo prawie każdy grający Halo:R ma jakiegoś "wingmana" z którym gra.

Oczywiście wiem, że z drugiej strony Reach nie jest delikatnie mówąc, za dobry do 2vs2, no ale albo mamy to albo 4vs4 za dopiero 3-4 miesiące jak znam życie. FFA na Zealocie na MLG Rules też byłby ciekawy. :good:

Edytowane przez Zimol
Odnośnik do komentarza

obawiam sie ze Reach na LL tylko wystapi raz, ale fajnie byloby gdybym sie mylil

 

Zamiast tego zrobią turniej w AC: Brotherhood, co za bezsens.

 

Nie znasz się, bardzo dobry pomysł ! Cytując klasyka: "super partia, kurwo !" :)

 

Dla mnie dla Halo powinna powstać zupełnie autonomiczna komórka turniejowa. Przeca to jest system seller, Counter-Strike Xboxa 360, leserki i blasterki w jednym !

Odnośnik do komentarza

keymaker nie wiem czy ironizujesz czy nie, tak czy inaczej robienie turnieju dla gry która

 

a) nie zdążyła do tej pory się sprzedać odpowiednio u nas

b) mimo wszystko jest nastawiona na single a nie na multi

c) multiplayer jest dość "specyficzny"

d) istnieją spore wątpliwości w prawidłowym przeprowadzeniu takiego turnieju (tu mi chodzi o robienie jakiś custom matchy, jeśli istnieje coś takiego w ACB to zwracam honor)

 

to idiotyzm dla mnie. Ale proszę bardzo, niech się tylko LL.pl nie zdziwi jak się paręnaście osób zapisze.

 

za to z drugą częścią twego posta zgadzam się :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Zaczęła się III tura. Tym razem znowu są 2 CTF-y, da się w tym zauważyć pewną regułę...

 

keymaker nie wiem czy ironizujesz czy nie, tak czy inaczej robienie turnieju dla gry która

 

a) nie zdążyła do tej pory się sprzedać odpowiednio u nas

b) mimo wszystko jest nastawiona na single a nie na multi

c) multiplayer jest dość "specyficzny"

d) istnieją spore wątpliwości w prawidłowym przeprowadzeniu takiego turnieju (tu mi chodzi o robienie jakiś custom matchy, jeśli istnieje coś takiego w ACB to zwracam honor)

 

to idiotyzm dla mnie. Ale proszę bardzo, niech się tylko LL.pl nie zdziwi jak się paręnaście osób zapisze.

 

za to z drugą częścią twego posta zgadzam się :thumbsup:

 

 

Mam nadzieję, że orientujesz się w tym wszystkim na tyle, że wiesz, iż jedyne decyzje odnośnie gier, jakie my możemy podjąć to "tylko nie dawajcie nam jakiegoś MoH'a, proszę". To już jest business i nie tylko ma promować zabawę w kompetetywnej atmosferze, ale głównie ma reklamować pewne inwestycje MS.

Edytowane przez Raz
Odnośnik do komentarza

Chyba najciekawszym meczem tej rundy jest nieskromnie mówiąc 1/2 finału WB między Show me the Money vs Last Hope.

Zwycięzcy półfinału gwarantują sobie minimum miejsce w top 3, więc to już są pierwsze mecze o realne pieniądze ;)

 

moje typy to:

 

PDT vs Vodka

Show me The Money vs LH nie stawiam bo uczestniczę w tym meczu:P

OneShot vs S Series

Strength & Honour vs Hit the Lights

Spree Storm vs Valkiria Team

Sub Zero Halo Squad vs BDG

Odnośnik do komentarza

Raz domyślam się i nie będę miał konkretnie do waszych osób pretensji, bo wiem że gdybyście to wy decydowali to byłyby inne gry.

 

Co nie zmienia faktu że ACB jako gra turniejowa to jakieś nieporozumienie. Ale co bedzie to będzie, LL.pl życzę jak najlepiej.

Odnośnik do komentarza

To, co się dzieje na chwilę obecną na scenie Halo przekracza granice mojej bujnej wyobraźni. Kredyt zaufania został wyczerpany, od teraz każde, nawet najmniejsze nagięcie zasad albo krzywe spojrzenie będzie nagradzane dożywotnim banem na LIVE League i wszystkie turnieje, w których maczam palce. Albo gramy fair, albo nie gramy w ogóle.

Odnośnik do komentarza

obawiam sie ze Reach na LL tylko wystapi raz, ale fajnie byloby gdybym sie mylil

 

Zamiast tego zrobią turniej w AC: Brotherhood, co za bezsens.

 

 

Widze, że nie do końca zdajesz sobie sprawę, że 6000zł nie bierze się czarodziejsko "znikąd".

 

 

Raz trochę przesadza, ale ma sporo racji - niestety skończyło się pobłażanie, najmniejsze naruszenie zasad oznacza ban z danego turnieju. Sorry panowie, ale dopisując sobie niewypowiedziane słowa do mojej propozycji wyczerpało kompletnie kredyt zaufania (tak Juan, to była aluzja do Ciebie).

Odnośnik do komentarza

Barth ma rację.

Pieniądze na wygraną nie biorą się z du....

Domyślam się że LL ma na celu głównie promowanie i zwiększenie sprzedaży gier na x360, dzięki temu MS oraz twórcy gry zarobią.

No i sama popularność dobrze robi co oznacza że wkrótce będzie więcej takich turniejów, lig IN DA FUTURE :)

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...