Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


Barboro37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe. Czemu nie można grać tak jak Razor skoro przynosi to efekty? Ja przez słowo kamperstwo rozumiem skitranie się w domku na jakiejś korwa półce koło drzwi i przesiedzenie meczu.. nie wiem po co rushować na pałe jak w Codzie to się nigdy nie sprawdzi. Niektórzy mają jakieś problemy ze sobą

Odnośnik do komentarza

no cóż, mi zdarza się skampić, ale staram się tego nie robić i wkurrwjam się jak to inni czynią. to ma być strzelanka, ale nie camperfest. i jeśli już tak robię, to często w spocie w którym łatwo można mnie ubić z 2 stron, a nie że oklamkuję jedyne wejście do pokoiku i hulaj dusza.

 

gdzie ten x2 exp?

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle TDM, DM czy kwaterki nie jarają. Prawda jest taka, że jak biega się po mapie, to bez większego szczęścia wyjdzie się na zero. Żeby regularnie mieć lepsze wyniki, trzeba grać zachowawczo, a wtedy dobicie do streaka będzie już tylko formalnością - ale to podchodzi już pod kamperstwo. Dlatego gram w zasadzie od czasów 4 tylko w S&D, gdzie nie można po prostu schować się w okienku i przeleżeć całego meczu - specyfika trybu zmusza do ruszenia się z miejsca, a początkowe rozmieszczenie drużyn ogranicza przez najważniejszą, pierwszą część meczu sytuacje, gdzie dostaje się w plecy albo w bok. Z kolei wraz z eliminacją współtowarzyszy rosną emocje i kiedy zostanie się samemu gra angażuje na maksa.

 

Słusznie, jeśli chce się zagrać w coś bardziej realnego i bez "śmiesznych" kamperów należy skierować się w stronę obraną przez Wampis'a..

 

@R4ZOR 94 PL- uzyskaj podobne staty bez tego helikoptera, a wtedy z miła chęcią Ci pogratuluje :thumbsup:. Dodam, że nie jestem "zazdrosny", że e-kolega był w stanie dokonać tego, co dokonał. Jedynie oddaje, to co odczułem. Musiałbym być opóźniony, gdybym nie mógł wytrzymać, bo ktoś zrobił coś, czego ja nie zrobiłem. Widzę tutaj tendencję wśród niektórych, że osoba, która krytykuje na pewno jest zazdrosna otóż nie. To się nazywa przedstawianie własnej subiektywnej oceny.

Odnośnik do komentarza

@Mefi

 

Grałem z Razorem w MW 2 i co mecz miał 30/3, ratio ma strasznie wysokie(4 z kawałkiem, gdzie normalni ludzie mają 2.0 ~ 2.5), kolo napierdziela w to jak szalony, także daj sobie już spokój, łachy Twojej nie potrzeba tu nikomu, lepiej pochwal się jak tam Tobie idzie....... Normalni gracze, tacy którzy w COD'a grają nie od dziś, potrafią docenić jego osiągnięcie bo jest nie bywałe, gram tylko TDM i mój max to 45/5 a killstreaki są od tego jak dupa od srania, że by w tym ratio pomóc.

 

Robisz z siebie strasznego amatora i mało tego odwracasz kota ogonem.

 

Ps a to, że grał z warzywami to też taki mały fakt, do każdej dobrej gry jest potrzebny fart jak to w życiu z resztą.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jak ludzie się lubią chwalić, to jeszcze świat nie widział. Czy ja komuś robię łaskę? Proszę, przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź i w żadnym z powyższych zdań nie zawarłem tezy, że będę robił łaskę. Jedynie napisałem, że go docenię, gdy będzie w stanie zrobić coś podobnego, ale bez nadużywania helikopteru. Zapraszam na ostatniego COD'a, bodajże są statystyki.. tylko, że ja nie mam tendencji do wywyższania się. Przedostatnia linijka świadczy o Twojej amatorszczyźnie, natomiast w zupełności nie nawiązuje do mnie.

 

ratio ma strasznie wysokie(4 z kawałkiem, gdzie normalni ludzie mają 2.0 ~ 2.5)

Ten kawałek nie mogłem sobie podarować. Kim są normalni ludzie? Kim jest Razor? Bo to zahacza o paradoks.

 

@Orion - nie ma sprawy, ja również nie nawiązywałem do Twojej wypowiedzi, dopiero później zauważyłem, że nasze posty traktowały o tym samym.

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
...a wtedy z miła chęcią Ci pogratuluje......

 

To się nazywa robienie łachy...

 

Masz na myśli zdanie z killstreakami? jeżeli tak, to wszyscy któzy używają ich są amatorami, na to by wychodziło :rolleyes:

 

Jak się nie ma czym, to się nie chwali....proste i nie rób z siebie takiego cnotliwego adonisa.

 

Ten kawałek nie mogłem sobie podarować. Kim są normalni ludzie? Kim jest Razor? Bo to zahacza o paradoks.

 

Normalni ludzie = gracze na poziomie ratio 1.80 do 2.50 Wymiatacze (mega talent) 3.50 i wyżej. Są ludzie którzy do pewnych rzeczy się urodzili.

 

 

EOT.

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Jeśli już coś się cytuje, to należałoby zawrzeć całe zdanie, jeśli robi się tak jak Ty to uczyniłeś, to można wiele nowych wątków wyciągnąć, które nijak się mają do rzeczywistości. Zauważ, że słowa, bo tego zdaniem nie da się nazwać kończą się buźką, czyli ta wypowiedź miała jak najbardziej przyjacielski charakter. Nie myślę o zdaniu z killstreakami :rolleyes:. Nie będę Cię nauczał, bo widzę, że Ty jesteś bardziej ogarnięty niż nie jeden osobnik na tej kuli, ale dodam, że w przeciwieństwie do Twojego rozumowania istnieją osoby, które mają cechę o nazwie: skromność.

 

Normalni ludzie = gracze na poziomie ratio 1.80 do 2.50 Wymiatacze (mega talent) 3.50 i wyżej. Są ludzie którzy do pewnych rzeczy się urodzili.

 

To jest jeszcze lepsze. Logika jak w "Mein Kampf" Adolfa Hitlera. Myślałeś kiedyś nad stworzeniem jakiejś szkoły dla utalentowanych graczy? :teehee: Pozwolisz, że zapytam. Te ramy to sam ustalałeś? Osoba, która ma ratio 2.40 jest już "normalnym człowiekiem" ? :confused:

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza

Twoje wypowiedzi są conajmniej dziwne. Można mieć talent albo go nie mieć. I tak jest ze wszystkim. Znam gości, którzy od konsoli praktycznie się nie odrywają, ale i tak ponad pewien poziom grania nie są w stanie się wznieść. Mówiłem, zazwyczaj gram agresywnie, potem na chwilę zwalniam, gdy zbliżam się do zdobycia killstreaka, a potem znowu rushuję. Pokazałem ten filmik, ponieważ najprawdopodobniej jest to najwyższy wynik na świecie, co coś mówi, szczególnie w tak popularnej grze jak CoD.

Odnośnik do komentarza
@R4ZOR 94 PL- uzyskaj podobne staty bez tego helikoptera, a wtedy z miła chęcią Ci pogratuluje

 

W przyjacielskich charterze robienie łachy :P

 

Nie będę Cię nauczał, bo widzę, że Ty jesteś bardziej ogarnięty niż nie jeden osobnik na tej kuli, ale dodam, że w przeciwieństwie do Twojego rozumowania istnieją osoby, które mają cechę o nazwie: skromność.

 

Guzik o mnie wiesz i niech tak zostanie, nie oceniał książki po okładce to strasznie ograniczone działanie.

 

To jest jeszcze lepsze. Logika jak w "Mein Kampf" Adolfa Hitlera. Myślałeś kiedyś nad stworzeniem jakiejś szkoły dla utalentowanych graczy? :teehee: Pozwolisz, że zapytam. Te ramy to sam ustalałeś? Osoba, która ma ratio 2.40 jest już "normalnym człowiekiem" ? :confused:

 

Czy Tobie trzeba wszystko pisać łopatologicznie? bo widzę, że ogólnie ni ch.u.ja nie chwytasz......Nie lubisz głupich ludzi a sam robisz jednego z siebie .... :rolleyes:

 

Twoje wypowiedzi są conajmniej dziwne. Można mieć talent albo go nie mieć. I tak jest ze wszystkim. Znam gości, którzy od konsoli praktycznie się nie odrywają, ale i tak ponad pewien poziom grania nie są w stanie się wznieść. Mówiłem, zazwyczaj gram agresywnie, potem na chwilę zwalniam, gdy zbliżam się do zdobycia killstreaka, a potem znowu rushuję. Pokazałem ten filmik, ponieważ najprawdopodobniej jest to najwyższy wynik na świecie, co coś mówi, szczególnie w tak popularnej grze jak CoD.

 

Sedno sprawy, ciemny jest jak spód od patelni, albo udaję głupiego.....

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Ludzie ale po co sie klocic?

 

Trzeba przyznac, ze wynik jest godny, natomiast chyba nie kazdemu musi sie podobac styl w jakim tego dokonal, mimo ze moze graczem jest naprawde dobrym?

 

Moze jakis inny filmik Razor zamiescisz ze swojej rozgrywki? Z bardziej ofensywnym stylem gry.

 

Nie mam jeszcze BO, ale rzeczywiscie wyglada na to ze chopper jest mocniejszy niz w MW2.

Odnośnik do komentarza

Hehe. Czemu nie można grać tak jak Razor skoro przynosi to efekty? Ja przez słowo kamperstwo rozumiem skitranie się w domku na jakiejś korwa półce koło drzwi i przesiedzenie meczu.. nie wiem po co rushować na pałe jak w Codzie to się nigdy nie sprawdzi. Niektórzy mają jakieś problemy ze sobą

Jeżeli rushowanie na pałę ma oznaczać bieganie na środku planszy w oczekiwaniu na kulki, to się zgadzam, takie granie się nie sprawdza. Jest jakaś gra, gdzie taki sposób się sprawdza? Jeżeli jednak nie rushujemy na pałę a z głową, to jak najbardziej to przynosi efekty.

Odnośnik do komentarza
Mój minitage:

http://www.youtube.com/watch?v=SuJv2P1-Cw0

Co o tym sądzicie?

 

Bardzo fajny minitage :) Oczywiście kciuk w górę ode mnie. Jakbyś miał ochotę pograć trochę razem strzelając quick scope'y (właściwie "drag scope'y", bo z qsów prawdziwych w bo to tylko na farcie;)), czy potrenować trochę, to pisz na xbl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...