Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


Barboro37

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

terror- kapitalny wynik, szkoda, że nie możemy się sprawdzić (gram na PS3, a właściwie grałem, bo gra na jakiś czas idzie w odstawkę), bo styl granai masz BARDZO podobny do mnie (sprint, SMG, zachodzenie od tyłu, trzymanie się krawędzi mapy), choć widać że jesteś more pro :confused: .

Świetny refleks, dobre oko, sporo wyczucia (no i dobre łącze, nawet moje filmiki z rozgrywki przycinają :thumbsup: ). Mam parę pytań:

1. Zauważyłem , że ufasz partnerom tzn. jak czekasz na zrzut, to nie robisz tego w największej możliwej dziurze, jak zbierasz flagę, to skupiasz się na jednych drzwiach (na radarze widać, że kumple są w pobliżu), grasz w klanie, czy z przypadkowymi ludźmi?

2. Dlaczego akurat maska, a nie maraton?

3. Filmik był robiony przed osłabieniem SMG w ostatnim patchu czy po ( sporo killów na duży dystans, ale to możliwe dlatego, że ja celuje głównie w jaja, a ty korpus/głowa :turned: )?

4. Jakie wyniki robisz na Nuketown? Bierzesz taką samą klasę postaci?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Na ten twój wynik złożyło się wiele rzeczy, głównie tych które irytują mnie w tej grze. Po pierwsze głupota ludzi z teamu przeciwnego? Gineli po 2x w tym samym miejscu i nawet granata tam nie rzucili, po drugie najbardziej irytująca rzecz. Kamperstwo, ja pierdziele jak można tak kampić ma to w ogóle jakiś sens? No i po trzecie przesadzone killstriki. To tyle.

Odnośnik do komentarza

Zażalenia proszę kierować do twórców , wyłącznie na pergaminie , że dali możliwość takiej gry , równie dobrze mogli graczom wsadzić detonator do d.upska i kazać biegać pod rygorem jego odpalenia. Każdy gra jak potrafi i jak mu na to twórcy pozwalają , za wynik e-browar .

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Na ten twój wynik złożyło się wiele rzeczy, głównie tych które irytują mnie w tej grze. Po pierwsze głupota ludzi z teamu przeciwnego? Gineli po 2x w tym samym miejscu i nawet granata tam nie rzucili, po drugie najbardziej irytująca rzecz. Kamperstwo, ja pierdziele jak można tak kampić ma to w ogóle jakiś sens? No i po trzecie przesadzone killstriki. To tyle.

 

Ten mecz nie reprezentuje mojego stylu gry. Normalnie gram bardzo agresywnie, ratio 5.07 no i dzisiaj dobiłem do 870 miejsca na świecie w TDM :potter:

Odnośnik do komentarza

Mi się podobało. Przez niektórych krzykaczy żółć przemawia. Spróbujcie zagrać "kampiąc" a pewnie nie zrobicie jednej trzeciej tych killi. Nie wina Razora, że przeciwnicy byli typowymi ziemniakami do tłuczenia. Btw. ja tam nie widziałem kampy tylko grę defensywną. W TDM celem jest zwycięstwo, a Razor bardzo skutecznie team do tego poprowadził. Amen

Odnośnik do komentarza

Mnie w ogóle TDM, DM czy kwaterki nie jarają. Prawda jest taka, że jak biega się po mapie, to bez większego szczęścia wyjdzie się na zero. Żeby regularnie mieć lepsze wyniki, trzeba grać zachowawczo, a wtedy dobicie do streaka będzie już tylko formalnością - ale to podchodzi już pod kamperstwo.

Dlatego gram w zasadzie od czasów 4 tylko w S&D, gdzie nie można po prostu schować się w okienku i przeleżeć całego meczu - specyfika trybu zmusza do ruszenia się z miejsca, a początkowe rozmieszczenie drużyn ogranicza przez najważniejszą, pierwszą część meczu sytuacje, gdzie dostaje się w plecy albo w bok. Z kolei wraz z eliminacją współtowarzyszy rosną emocje i kiedy zostanie się samemu gra angażuje na maksa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...