Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wgrał bo sie nie da w ten sposób.

wiesz... sam tego nie robiłem, wiec nie wiem, czy można, czy nie, ale wiem, jak sie to robi na PlayStationPortable, wiec czemu by nie spróbować w ten sam sposób?

 

 

Nie ma takiej mozliwosci i koniec.

 

wszystko sie da, tylko dużo łatwiej jest podpiąć pleya pod neta i ściągnąć STOP

Odnośnik do komentarza

A tak z ciekawości, jaki macie ranking światowy w zawodach sezonowych na Cape Ring? Dokładniej: druga zakładka, pierwszy wyścig, do 200 KM. Mam Civic'a o mocy 199 HP, zmodyfikowana karoseria, ale żadnych poważniejszych performance'ów i mój czas różni się o 10 lat świetlnych od najlepszego, tj. 24433 miejsce. turned.gif

 

Też na początku spróbowałem Civikiem, któremu musiałem zdjąć trochę mocy :) ale było bez szans na dobry wynik. Sprawdziłem, że czołówka jeździła Mazdą prototypową (teraz nie pamietam nazwy), którą ja dostałem za wygranie jakiegoś eventu. Ta Mazda waży tylko 900 kg (deafultowo) i można zdjąć do 800 kg i podkręcić moc z wyjściowych chyba 130 hp. Po kilku przejazdach wczoraj wieczorem jestem jakoś 12 tysięcy któryś, ale jest potencjał na lepszy wynik. Zostało mi jeszcze trochę hp do podkręcenia, no i te przejazdy nie były idealne.

 

Czy ktoś wie co się dostaje za określony wynik w tych eventach online? Nie wiem ile kasy warto wydawać na modyfikacje aut.

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Mataman podobno PS3 też się przerobić nie dało, że super zabezpieczona itd. Jak widać przy pomocy zwykłego pendrive'a dało się wszystko obejść, nie grzebiąc nawet w bebechach konsoli. GeoHOT mówi ci ten pseudonim coś??? Jemu napisz, że konsola to nie pecet i że się nie da w niej grzebać.

 

A ja wyszedłem z założenia, że jeśli coś jest do pobrania ze strony to mogę to zainstalować tak jak np robię z softem. Pozdro.

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem. mam GT5 od 14 grudnia i jeszcze ani razu mi się nie połączyło z serwerem.... Ogólnie net na konsoli i online w innej grze działa a w GT mi nie chce połączyć z serwerem. Pomoże ktoś?

Ustaw poprawne adresy DNS w ustawieniach sieciowych konsoli + odblokuj porty w routerze.

Edytowane przez jarken
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy zwróciliście uwagę, ale w menu pogrywają kolędy :whistling:

 

Mówcie o GT co chcecie, a ja i tak mam ogromnego banana na ustach, gdy włączam grę, a tam, dzień przed świętami, pogrywają różnorakie wersje kolęd. Polyphony to developer z najprawdziwszą klasą :thumbsup:

 

mam nadzieję, że długo będą wspierać różnymi dlc i innymi update'ami nasze gt :)

Odnośnik do komentarza

Mataman podobno PS3 też się przerobić nie dało, że super zabezpieczona itd. Jak widać przy pomocy zwykłego pendrive'a dało się wszystko obejść, nie grzebiąc nawet w bebechach konsoli. GeoHOT mówi ci ten pseudonim coś??? Jemu napisz, że konsola to nie pecet i że się nie da w niej grzebać.

 

A ja wyszedłem z założenia, że jeśli coś jest do pobrania ze strony to mogę to zainstalować tak jak np robię z softem. Pozdro.

 

 

To nie jest pendrive to po pierwsze, a po drugie za dużo myślisz. Może jeszcze powiesz ze masz konsole po JB ? Bo jeżeli tak to tam są drzwi.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...