Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Z forum GTPlanet:

 

Patch 1.05 zawiera:

- Online Collector's Dealership added to GT Life My Home

- Seasonal Events added to GT Life My Home

- HUD can be turned off!!!

- More prizes for AMG driving school special events. 'Nurburgring 24h' and '4h' tracks for getting all bronze in intermediate, Mercedes-Benz 190e 2.5-16 evo II for all silver intermediate, and CLK-GTR for all gold intermediate.

- Mechanical damage on practice mode

- Save games can be backed up

- rewind to the start in a replay

- "American Championship - Indy". The credit is increased from 98000 to 117000 now. Łatwiejsze trzepanie kasy :)

- You can now restart a race directly after quitting it (without having to load the event again). Confirmed for B-sec at least.

- punkty doświadczenia za wyścigi online

 

dla mnie mega :) 2 prośby pojawiajace sie często na forach spełnili.

Edytowane przez Markko
Odnośnik do komentarza

Witam. Jak lub czym przejsc w b-spec Historic Racing Car Cup wyscig w "MONACO" bo mój ogier(lv22) Toyotą 7 Race Car '70 po tuningu nie daje rady?

 

mam ten sam problem. Znalazłem na GTPlanet taki setup

Toyota 7 Race Car '70 Setup:

Downforce: F:60 R:85

Turbo: Mid RPM Range Turbo Kit (Stage 2)

LSD: IT=30 , AS= 55 , BS=30

Transmission: 224mph top speed

Suspension:

Ride height= -30/-30

Spring Rate= 20/20

Dampers ext and comp both= 10/10/

Anti Roll Bars= 7/7

Camber: F= 7.0, R= 0.0

Toe: F= -0.10 / R= 0.15

Brakes: F=9 / R=8

 

mi ten setup nie pomógł, ale może Tobie pomoże. Wielu twierdzi że dał im zwycięstwo B-Spec na Monaco.

Pisałem już jak to przejechać ;p musisz być po pierwszej prostej (tej w tunelu) przed klimatyzatorem (2j car) i wygrasz to bez problemu.

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

b-spec tez mam zaliczone, ustawiać aby 2j car był za na starcie, i przy pętlach i szykanach spamować zeby zwlniał, ale robiłem to kierowcą na 24lvl

rada do b-spec

rozwijać 1 kierowcę do czasu endurace a potem puszczać leszczy na te wyścgi i potrafią lvelować po 5-10 lvl za wyścig.

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

genialny patch... ale przyznam szczerze że powoli robi to się lekko śmieszne. Jeszcze dwa tak konkretne patche i co? erraty do recencji i ocen prawie wszystkich serwisów i gazet na świecie? bo za jakiś czas dostaniemy grę zupełnie nie podobną do tej ktorą kupiliśmy... a raczej bety za 200zł.

 

To co się dzieje z tą grą niespełna miesiąc od premiery tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że ktoś z Sony na pełnej kur.wie wparzył do biur Polyphony z hasłem "macie wydać to przed świętami i je,bie mnie to,że gra nie jest nieskończona"

I na serio chwała i pełen szacun dla Kaza za jego honor i ciągłe udoskonalanie tego produktu, bo wiele firm na świecie te poprawki zostawiło by dla następnej części.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Witam. Jak lub czym przejsc w b-spec Historic Racing Car Cup wyscig w "MONACO" bo mój ogier(lv22) Toyotą 7 Race Car '70 po tuningu nie daje rady?

 

mam ten sam problem. Znalazłem na GTPlanet taki setup

Toyota 7 Race Car '70 Setup:

Downforce: F:60 R:85

Turbo: Mid RPM Range Turbo Kit (Stage 2)

LSD: IT=30 , AS= 55 , BS=30

Transmission: 224mph top speed

Suspension:

Ride height= -30/-30

Spring Rate= 20/20

Dampers ext and comp both= 10/10/

Anti Roll Bars= 7/7

Camber: F= 7.0, R= 0.0

Toe: F= -0.10 / R= 0.15

Brakes: F=9 / R=8

 

mi ten setup nie pomógł, ale może Tobie pomoże. Wielu twierdzi że dał im zwycięstwo B-Spec na Monaco.

dzieki wieczorem sprawdze i dam znac

Odnośnik do komentarza

genialny patch... ale przyznam szczerze że powoli robi to się lekko śmieszne. Jeszcze dwa tak konkretne patche i co? erraty do recencji i ocen prawie wszystkich serwisów i gazet na świecie? bo za jakiś czas dostaniemy grę zupełnie nie podobną do tej ktorą kupiliśmy... a raczej bety za 200zł.

 

To co się dzieje z tą grą niespełna miesiąc od premiery tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że ktoś z Sony na pełnej kur.wie wparzył do biur Polyphony z hasłem "macie wydać to przed świętami i je,bie mnie to,że gra nie jest nieskończona"

I na serio chwała i pełen szacun dla Kaza za jego honor i ciągłe udoskonalanie tego produktu, bo wiele firm na świecie te poprawki zostawiło by dla następnej części.

Popatrz na kalendarz, jesteśmy w 2010 roku. GT5 miało być już wydane ponad rok temu i pewnie by było, gdyby wtedy ktoś wpadł na "pełnej (pipi)ie" do biura Polyphony, tylko co wtedy byśmy dostali? Alphę? Gdyby nie cholerne patche nie doczekalibyśmy GT5 w tej generacji. To co kupujemy w pudełku w sklepie to kod z jesieni 2010, bo trzeba do tego dodać czas kiedy to wszystko złożyli w całość i zaczęli tłoczyć. Obecnie jesteśmy kilka miesięcy kodu do przodu (przypuszczalnie) i wolę ściągnąć pacza ważącego 608MB niż w jakimś alternatywnym wszechświecie zapijać żale z lapkiem na padołku i nie zostawiając na Sony suchej nitki, czemu do cholery nie wydali tej gry w 2010 roku.

Przy okazji wielu gier przeklinałem na czym ten świat stoi ściągając poszczególne patche (Burnout Paradise?), ale najwidoczniej tak się w dzisiejszych czasach tworzy gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...