Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnąłem patcha, włączyłem gre i z miejsca dostałem dwa mercedesy, 2.5 190 Evo II i CLK GTR :) Miło jest zostać docenionym :)

 

Wszystkie moje trzy X1 zmieniły nazwę na X2010

 

Teraz zabieram się za WRC i Loeb Challenge, oraz Challenge Alfą C8 w górach i Lambo w Toskanii. Poza tym tylko dwa wyścigi 24 godzinne.

 

 

Odnośnik do komentarza

Trochę jestem niemile zaskoczony, bo gra jest krótka. Mało event'ów w A-spec. Co robicie po ukończeniu A i B? Szlifujecie czasy w specjalnych i licencjach?

 

 

Wraz z patchem doszła zakładka zawodów sezonowych. Świetny patent który moim zdaniem może sprawić że gra będzie nieśmiertelna. Narzekanie na krótką karierę jest chyba w tym wypadku nie na miejscu. Co do samych zawodów to muszę przyznać że zostały fajnie skonfigurowane. Idzie wygrać sporo kasy i punktów, ale wyścigi są wymagające, bardzo ograniczają zwiększanie osiągów fur w których się startuje co powoduje że trzeba się trochę napocić żeby to wygrać. Nie tak jak w karierze, że dopasiesz furę i jedziesz ze wszystkimi jak chcesz.

Edytowane przez Markko
Odnośnik do komentarza

Trochę jestem niemile zaskoczony, bo gra jest krótka. Mało event'ów w A-spec. Co robicie po ukończeniu A i B? Szlifujecie czasy w specjalnych i licencjach?

 

 

Wraz z patchem doszła zakładka zawodów sezonowych. Świetny patent który moim zdaniem może sprawić że gra będzie nieśmiertelna. Narzekanie na krótką karierę jest chyba w tym wypadku nie na miejscu. Co do samych zawodów to muszę przyznać że zostały fajnie skonfigurowane. Idzie wygrać sporo kasy i punktów, ale wyścigi są wymagające, bardzo ograniczają zwiększanie osiągów fur w których się startuje co powoduje że trzeba się trochę napocić żeby to wygrać. Nie tak jak w karierze, że dopasiesz furę i jedziesz ze wszystkimi jak chcesz.

i dodatkowo podobnie jak w wyzwaniach specjalnych kase i exp dostaje się tylko raz za złoto i nie mozna nabijać na nich doświadczenia wkoło

Odnośnik do komentarza

genialny patch... ale przyznam szczerze że powoli robi to się lekko śmieszne. Jeszcze dwa tak konkretne patche i co? erraty do recencji i ocen prawie wszystkich serwisów i gazet na świecie? bo za jakiś czas dostaniemy grę zupełnie nie podobną do tej ktorą kupiliśmy... a raczej bety za 200zł.

 

To co się dzieje z tą grą niespełna miesiąc od premiery tylko utwierdza mnie w przekonaniu,że ktoś z Sony na pełnej kur.wie wparzył do biur Polyphony z hasłem "macie wydać to przed świętami i je,bie mnie to,że gra nie jest nieskończona"

I na serio chwała i pełen szacun dla Kaza za jego honor i ciągłe udoskonalanie tego produktu, bo wiele firm na świecie te poprawki zostawiło by dla następnej części.

Ten patch utwierdza mnie w przekonaniu to co podejrzewałem od samego początku. W 2011 wychodzi Forza 4 i do tego czasu kaz patchami che pozmieniać tyle ile nie zdążyli przed premierą. Dobra to niech teraz dają kolejne tory ze zmienną pogodą i porą dnia. Ale już 5 patchów ważyło ponad 1 GB. Aż się boje o kolejne :potter:

Odnośnik do komentarza

w drodze są jeszcze oficjalnie ogłoszone patche :

-zmieniające coś z autami standard (do końca nie wiadomo dzięki japońszczyźnie czy to będzie zamiana części na premium czy podciągnięcie detali na standardach)

- dodające tryb b-spec do stronki internetowej gran turismo ściśle zintegrowany z naszym kontem psn

 

Nowe tory, rankingi online(już w wyzwaniach sezonowych do paru tras są wprowadzone), paczki z autami są też raczej pewne :P

Odnośnik do komentarza
Ten patch utwierdza mnie w przekonaniu to co podejrzewałem od samego początku. W 2011 wychodzi Forza 4 i do tego czasu kaz patchami che pozmieniać tyle ile nie zdążyli przed premierą. Dobra to niech teraz dają kolejne tory ze zmienną pogodą i porą dnia. Ale już 5 patchów ważyło ponad 1 GB. Aż się boje o kolejne.

Mam podobne wrażenie. Rynek - co by nie było - nie zachwycił się Gran Turismo 5. Nie ma nierealnej odskoczni od produktu na XBOX 360. I z tego powodu szefostwo Polyphony musiało nieźle dostać po łbie od Sony. Zapewne Gran Turismo 5 łatami przeskoczy nie jedną łaciatą krowę z pastwiska.

 

Nowa łata? Może nie jest to produkt dla mnie, gdyż nie mam wystarczających umiejętności, ale na pewno wielu maniaków ucieszył się z wyzwać sezonowych.

 

Uruchamiam zawody sezonowe, tor w Rzymie, walczę moim Renault Clio, walczę, walczę i 01:23:456 - coś około. Patrzę na najlepszy czas. 01:18:345 - coś około - myślę, a to bestia. Potwór z Polski! Jeśli to ktoś z forum to gratuluję. Polak potrafi. Ostatnio czytałem o naszym rodaku, który przez około 30 godzin ciosał jedną trasę w wersji demonstracyjnej NFS. Oczywiście z finalnym skutkiem "no. 1". Jest w nas nieokiełznana siła :diablo:

 

Ogólnie wydarzenie na plus.

Edytowane przez Prezydent
Odnośnik do komentarza

Panowie wydaje mi się i mam nadzieje że się nie myle ale wraz z patchem teraz można skopiować nasz save z gry na pen drive !!! Co to znaczy, chyba nie muszę mówić a może powiem.

 

 

 

 

1. Kopiujemy save na pen drive

 

2. Darujemy nasz jakis samochód komukolwiek, nawet RedBull X 2010, gra oczywiście w tym momencie zapisze stan gry, i co z tego.

 

3. Bo wgrywamy z powrotem z pen drive nasz save i mamy samochód.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Panowie wydaje mi się i mam nadzieje że się nie myle ale wraz z patchem teraz można skopiować nasz save z gry na pen drive !!! Co to znaczy, chyba nie muszę mówić a może powiem.

 

 

 

 

1. Kopiujemy save na pen drive

 

2. Darujemy nasz jakis samochód komukolwiek, nawet RedBull X 2010, gra oczywiście w tym momencie zapisze stan gry, i co z tego.

 

3. Bo wgrywamy z powrotem z pen drive nasz save i mamy samochód.

 

Ja się cieszyłem bo dzięki temu save będzie bezpieczny.. ale o tym nie pomyślałem xD

Osobićie nie będe tego testował.. ale jak ktoś chce to może mi furkę dla testu wysłać i się sprawdzi :P

Jak coś możesz mi podesłać coś... jak jednak ją stracisz to ci odeślę spowrotem ;)

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

pełna oficjalna liczba zmian 1.05

 

* Seasonal Events: [seasonal Events] have been added to the [GT Mode] – [GT Life] screen. From here you can parti(pipi)ate in official online events from the Polyphony Digital team. In these events, all parti(pipi)ants are under the same regulations, and if you complete the event you will win rewards and experience. Compete on the leader boards with players around the world, in Time Trials and Drift Trials!

* Online Collector’s Dealership: An [Online Collector's Dealership] has been added to the left and centre of the [GT Mode]-[GT Life] screen. In here you will find popular and rare cars. You might just come across that one car you’ve always been looking for, that you haven’t been able to find in the [used Car Dealership].

* Online Race Rewards and Experience: When you complete a race in the [Open Lobby] or [My Lounge], you will now gain rewards and experience points. Even if you are focused more on playing online, you’ll still be able to gain rewards and levels that you need to progress in [GT Life].

* Driving Distance and Number of Wins in Online Races: The driving distance and the number of wins you achieve when you complete a race in [Open Lobby] or [My Lounge] will now affect your stats in [Profile] and the [Garage]. Here the results from your online play will cumulate within [GT Life].

* Improved Rewards: The rewards for winning races in both A-Spec and B-Spec in [GT Mode]-[GT Life] have been increased for a limited time only. (This applies until the end of January 2011.) This is a great chance for those who were previously having difficulties getting ahead in the game, due to a lack of funds for tuning and purchasing required cars.

* Race Information Display: It is now possible to set the [Race Info Display] in [start]-[Quick Options]. (You can also set this in [Race Display] in [Options]).

* Save Data Backup: You can now copy and restore your save data. For details, please refer to the in-game [Manual].

* User BGM (Menu): From [Options]-[Hardware]-[Audio Settings], it is now possible to set the [user BGM] (Menu)]. (This can also be set from the [Music Library] within [GT Mode]).

* Car Name Change: The official name of “Red Bull X1″ has been changed to the “Red Bull X2010″.

* Integration with the Website: The main features within [GT Mode]-[Community] can now also be accessed through the “gran-turismo.com” official website.

* [important Note:] We have made improvements to the [Log] within [GT Mode]- [Community] section, in order to make its operation more stable. Please note that the information that was contained here from before the update has been reset.

Odnośnik do komentarza

Panowie wydaje mi się i mam nadzieje że się nie myle ale wraz z patchem teraz można skopiować nasz save z gry na pen drive !!! Co to znaczy, chyba nie muszę mówić a może powiem.

 

 

 

 

1. Kopiujemy save na pen drive

 

2. Darujemy nasz jakis samochód komukolwiek, nawet RedBull X 2010, gra oczywiście w tym momencie zapisze stan gry, i co z tego.

 

3. Bo wgrywamy z powrotem z pen drive nasz save i mamy samochód.

 

innymi słowy... łatwa kasa ;)

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza

Patch jest za(pipi)isty !

Ja normalnie byłem dzisiaj w ciężkim szoku.

Najlepsze w nim jest oczywiście nabijanie doświadczenia i kasy w online i nowe eventy :)

Z tego co widzę są dostępne od dzisiaj do 06,01,2011 i pewnie po tym terminie pojawią się nowe a te znikną.

Czy ja gdzieś wcześniej nie pisałem, że eventy standardowe są za proste ?

No to teraz mamy piękne ograniczenia mocy i wagi :)

Mamy też próbę czasową online i zapisywane wyniki z całego świata. I tu także ograniczona fura ( moc i waga ), coś pięknego !

 

Reszta mnie wali.

GT5 będzie nieśmiertelne !!!

Odnośnik do komentarza

co by niemowic GT5 to obecnie dlamnie numer 1 wsrod sciagalek, ale pogralem dzisaj pare godzin w ferrari the race experience oczywiscie na kierownicy DFGT, i w porownaniu do tego tytulu to GT5 jest arkejdem pelna geba :).

tam przy wylaczonych wszelkich wspomagaczach, utrzymanie sie na torze graniczy niemal z cudem,a co dopiero sciaganie sie.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak w początkowym etapie gry zbierać w pocie czoła każdy grosik, by nagle dostać za darmo Nissana R390 GT1 Race Car '98, z którym zycie w tej grze staje sie o wiele prostsze. Momentami chyba za proste. Właśnie, za co gra daje te auto, bo przekliknąłem komunikat, mysląc że dostaje jakiegoś zabytkowego rzęcha, a tu niezły szok mnie spotkał po sprawdzeniu.

Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak w początkowym etapie gry zbierać w pocie czoła każdy grosik, by nagle dostać za darmo Nissana R390 GT1 Race Car '98, z którym zycie w tej grze staje sie o wiele prostsze. Momentami chyba za proste. Właśnie, za co gra daje te auto, bo przekliknąłem komunikat, mysląc że dostaje jakiegoś zabytkowego rzęcha, a tu niezły szok mnie spotkał po sprawdzeniu.

Za zaliczenie wszystkich wyścigów z danej grupy dostaje się ticket'a na losowe auto. Jak widać ładnie Ci się poszczęściło :)

 

Co do wyścigów sezonowych to rzeczywiście super sprawa, chociaż chciałoby się więcej bo już wszystko zaliczone ;). W sumie najdłużej walczyłem z Fiacikiem, za którego jest najgorsza nagroda (ale trzeba przyznać, że te są naprawdę konkretne).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...