Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro wyprzedzała Cię Zonda to do jakiego poziomu spadła Ci moc w X1:o? Chwilę gram w tą grę ale przypadku, żeby moc spadła z 1500KM do ok. 700(a może nawet i mniej skoro wyprzedzała Cię Zonda) nie widziałem <_<

W ogóle to mam problem ze zrozumieniem Twojego postu ;) Grałeś w B-Spec czy A gdy stało się to co opisałeś? "W aucie nie było kierowcy" - o co chodzi? :P

to powinno wyjasnic sprawe:

tylko, ze ja tak robie na AS, bez zadnych gumek itp. dalej juz sam rozumiesz, nie?

 

 

Oj bo będę zaraz bluzgać ;)... Czy ktoś już przeszedł szkołę Jeffa Gordona - a konkretnie ostatnia lekcję na najwyższym poziomie trudności?... Na początku jadę za całą stawką i mimo że staram się jechać za biało-niebieskim samochodem (na początku 10. w stawce) to tuż po pierwszym łuku wszyscy zaczynają mi odjeżdżać... a w trakcie 2 okrążenia także czerwone auto... Jakieś rady jak to pyknąć na padzie?

oraz wylaczyc ABS = 0

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

http://www.ps3trophi...profile/BJTango

 

Pierwsza platyna w GT5

 

 

Skąd wiesz, że pierwsza? ta strona ma raptem kilkanaście tysięcy użytkowników na kilkanaście milionów posiadaczy PS3.

nie jest pierwsza, bo koles, co sie oferuje na Allegro, tez ja ma, wiem bo mam go w znajomych. a co :whistling:

 

zauwazylem, ze nie ma "auto save'a" zaraz po wyscigu.. tylko dopiero po wduszeniu "Wyjscie" podczas wychodzenia pulsuje - porazka! wylaczyli mi prad i paa, cale 2 levele[33-34] poszly w pizz...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Mevek tylko pamiętaj o zmianie oleju. Metoda super(robię na kierownicy), ale kilometry lecą w strasznym tempie, remont po trzydziestu milionach zarobionych też by się przydał a może nawet wcześniej. Na początku miałem tyle kasy, że stwierdziłem, że na bieżąco będę ludziom z foruma auta rozdawał za darmo, ale potem zobaczyłem, że jest acziv za 1000 aut w garażu więc sorka :(

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza

Ja wykupuję prawie wszystkie wozy z giełdy, na pewno bardziej kreatywne i sprawia o wiele więcej radości niż boostowanie przez kupowanie gokartów. Aktualnie bawię się w B-Spec (niespełna 38lvl), potem pewnie zabiorę się za Vettela i A-Spec. Platyna na horyzoncie :D

ja z Salonu - zazwyczaj te potrzebne pod W.Sezonowe.

aktualnie bawie sie w szkole Mercedesa, Rally, bo B-spec nie licze.

u mnie jeszcze sie nie pojawila.. pewnie za slabo w zagle dmucham :/

 

powodzenia wszystkim próbującym (sobie również ^^).

podpisuje sie.

________________

Luuzik.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Jaka jest najszybsza bryka do kupienia w salonie +tuning bo jest mi potrzebne,(chodzi mi o ilość KM,przyspieszenie,moment obrotowy)ja mam jak na razie ferrari enzo ma 913 KM ale potrzebuje szybsze oprócz formuł.

 

a do jakiego eventu potrzebne Ci tak mocne auto? :D

 

po za tym ilość KM nie przekłada się na wyniki uzyskiwane na torze, co Ci po aucie które będzie miało 900KM + a nie będzie skręcało??

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Jaka jest najszybsza bryka do kupienia w salonie +tuning bo jest mi potrzebne,(chodzi mi o ilość KM,przyspieszenie,moment obrotowy)ja mam jak na razie ferrari enzo ma 913 KM ale potrzebuje szybsze oprócz formuł.

ulatwie Tobie zadanie - Chcesz REd BulLa ?

Odnośnik do komentarza

Jaka jest najszybsza bryka do kupienia w salonie +tuning bo jest mi potrzebne,(chodzi mi o ilość KM,przyspieszenie,moment obrotowy)ja mam jak na razie ferrari enzo ma 913 KM ale potrzebuje szybsze oprócz formuł.

ulatwie Tobie zadanie - Chcesz REd BulLa ?

no chciałbym :)

 

Jaka jest najszybsza bryka do kupienia w salonie +tuning bo jest mi potrzebne,(chodzi mi o ilość KM,przyspieszenie,moment obrotowy)ja mam jak na razie ferrari enzo ma 913 KM ale potrzebuje szybsze oprócz formuł.

 

a do jakiego eventu potrzebne Ci tak mocne auto? :D

 

po za tym ilość KM nie przekłada się na wyniki uzyskiwane na torze, co Ci po aucie które będzie miało 900KM + a nie będzie skręcało??

potrzebne jest mi np:do eventu "niczym wiatr"

Odnośnik do komentarza

Ta vetta jest (pipi)a warta. Nieporónywalnie lepszy jest chociażby wyscigowy Ford GT (standard), którego dostjamy za wygranie Dream Car Championship w A-Spec (oczywiscie najpierw musimy nabić 24lvl.. ale z obecnymi eventami sezonowymi to żaden problem).

już mam 24 lvl zobaczę tego forda.

 

tylko nie zapomnij przestawić skrzyni biegów (tor Indianapolis owal) na większą prędkość maksymalną, żeby auto się nie dławiło...

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Pytanko lekko inflantylne patrząc na poziom dyskusji tu panującej :), ale powiedzcie mi czy jest szansa np zrobić wszystkie licencje i specjalne eventy na złoto za pomocą pada, czy jednak są one zarezerwowane tylko to pro driverów z kółkiem ?

juz to bylo!!

tak, jest mozliwe, nawet z automayczna skrzynia.

Edytowane przez mevek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wielkie dzięki za szybką odp. + 1

 

Tak myślałem, że było, ale wyszukiwarka nie koniecznie mi frazę łapała, a szukać wśród tylu stron...

 

W takim razie zapytam się inaczej, czy ktoś z forum od nas ma tam wszędzie złotka grając tylko na padzie?

nie, jeszcze nie.. ale moze w krotce ;P

kilka tysiecy razy moge podejsc pod Vettela, ale potem pewnie pozycze kierownice, a powiem ze przeszedlem na padzie :)

 

zart oczywiscie!

 

__________________________________________

brakuje mi tu jednej osoby z forum, ktora prawdopodobnie moze miec juz Platynke.

wiecie o kogo chodzi?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...