Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Do dzisiaj do godziny 4:00, więc przepadło, były dostępne 2 tygodnie.

 

Masz ponad 200 samochodów premium, reszta (800) to standardy, z których część możesz wygrać lub też kupić w komisie. Na pewno na któryś z nich trafiłeś :thumbsup: Temat był wałkowany chyba z milion razy (i ktoś ci to nawet tłumaczył), także nie wiem jaki masz problem.
Nikt mi nie tłumaczył. Dzisiaj wróciły time trale i znowu najlepsi jeżdżą samochodami nie do kupienia! To jest kpina. Inny numer to dwa sklepy z częściami, dopiero wczoraj odkryłem gdzie się chowa aerodynamika, po zamontowaniu spojlerów od razu pobiłem swój wynik o 0,6 sek, ale jeździłem słabo więc 1 sek była do urwania. Nie mam pojęcia czemu Mato jeździł bez spojlerów. Warto dodać, że zużyty olej jest super, poprawia wyniki :)
Odnośnik do komentarza

Nie mam pojęcia czemu Mato jeździł bez spojlerów.

wielkiej w tym filozofii nie ma ;) jest dobrym wymiataczem, bez spojlerów jest pierwszy, jeśli trafi sie "kozak" któremu bez spojlerów nie da rady to gwarantuje Tobie że je kupi :thumbsup:

 

przekombinowali z tymi zawodami sezonowymi... najlepsza była pierwotna ich forma - dużo kasy, dożo pkt doświadczenia ale jednocześnie duże restrykcje dotyczące mocy, wagi, opon, auta itp... kto sie "przyłożył" ten zgarniał fajną nagrodę

(może ktoś puknie sie tam w głowę ;) )

Odnośnik do komentarza

Niech ktoś napisze czy naprawdę opłaca się kupić bolid Ferreri specjalnie na potrzeby zawodów sezonowych... Nie mam jeszcze żadnego bolidu i zastanawiam się czy zakup Ferrari mi się zwróci... czy nie lepiej w to miejsce kupić Formułę GT za 5 mln czyli i nim zaliczać sobie później długodystansowe wyścigi?

 

Jak mają się osiągi w bolidzie GT a Ferrari? Który jest szybszy/lepszy, bo cenowo jeden kosztuje połowę co drugi?

 

EDIT:

Formuła GT jest dostępna w salonie sezonowym za niecałe 5 mln. :)

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

jesli chodzi o zawody sezonowe nr.7 to nawet nie warto F1 ferrari jechać. bylem 1szy za 10 kółek 28 000 xp oraz jakies kilka tys $

To Twoje zdanie... ja uważam, że warto.

Frajda niezła, a "piniondze" to nie wszystko.

Odnośnik do komentarza

Mała ilosć exp mi jakoś bardzo nie przeszkadza bo i tak raczej nie planuję wbijać 40lvl..

Lipa natomiast, że do wygrania są psie pieniądze. To jedyna część GT, w której brakuje kasy a do tej pory te zawody chociaż trochę ten brak wypełniały.

Jestem tego zdania co Bumier. Powini powrócić do pierwotynych założeń zawodów sezonowych. Powinny być ograniczenia co do mocy itd... ale jak ktoś się postara dostanie wysoką nagrodę.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Niezłe jaja... Okazuje się, że w grze jest jakiś bug, który powoduje nadmierny wzrost wielkości save'a... co łaczy się z drugim bugiem, który uniemożliwia odpalenie gry kiedy jego wielkość osiągnie 4165KB

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=178287

 

Ehe? Haha. Póki co mój save waży 1,1mb (jestem na bieżąco bo prawie codziennie zgrywam save, żeby te setki godzin nie poszły się (pipi)). Ciekawa sytuacja...

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

zdaje sie, ze sa platne?

jak trzeba, to trzeba.

 

 

są darmowe (już kiedyś to ściągałem) w pierwszym poście brak linków, a w drugim nie ma wszystkich utworów. btw ma ktos mp3 z opening movie ale dokładnie ta wersję co w intrze? tzn z podłożonym dzwiękiem samochodów.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze wracając do zawodów sezonowych... Ktoś niedawno tu napisał że kolejne sezonówki za dwa tygodnie... Otóż wydaje mi się że niekoniecznie - za dwa tygodnie kończą sie obecne co nie oznacza że w najbliższy czwartek nie pojawią się nowe - zawsze było bowiem tak że kiedy jedne się zaczynały, drugie były "w połowie" a trzecie się kończyły więc zawsze do jeżdżenia były dwie "pary" zawodów... Nie wydaje mi się żeby w momencie kiedy jedne się kończyły w tym samym momęcie wskakiwały kolejne i były one wstawiane "na styk".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...