Skocz do zawartości

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

1. Auta standard - niestety ale zaczęło mnie to irytować. Niektóre są tak brzydkie, że szkoda gadać. Do tego brakuje mi wielu fur. Dali jakieś kubełwagony sprzed 100 lat a nie ma Supry :/ Gdzie starsze Evo? Gdzie Audi S3? A rajdowe klasyki typu Audi Quattro....

 

 

http://www.gtplanet....ad.php?t=132309

może nie ograłeś gry za bardzo, bo wszystkie wymienione przez Ciebie brakujące fury są do kupienia:)

 

Supra 4 gen ? Brak Premium

Audi S3 8l? Albo 8p w premium? A S2? Quattro tak samo. Wszystko standard. Czyli nawet felg nie mogę zmienić ! Daaaamn !

Odnośnik do komentarza

Znalazłem tylko coś takiego, o wyścigach 24h nie ma mowy :

 

Interrupting and resuming Championship races

   In the championship races of A-Spec and B-Spec modes within [GT Life], there is now an interrupt button in the quick menu which appears after completing individual races.
   If the interrupt button is pressed, the event will be interrupted and a player’s record up to that point will be saved, and the game will end. The next time the player starts the game, they can continue the championship race from where they left off.

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

czy nowy uptade daje mozliwosc save( wyscigu 24) w czasie gry ??

 

 

"Przerywanie i wznawianie mistrzostw

Po ukończeniu poszczególnych wyścigów, rozgrywanych w ramach mistrzostw, w trybie A-Spec i B-Spec w szybkim menu [Życia GT] pojawi się nowy przycisk.

Jego wciśnięcie spowoduje przerwanie zawodów i zapisanie aktualnej liczby punktów, a także zakończenie gry. Przy następnym jej uruchomieniu, będziesz mieć możliwość kontynuowania wyścigu."

 

 

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/d24654.html

 

 

WIęc wychodzi na to, że pomiędzy wyścigami można je zapisać, ale chyba nie zadziała to w jednym wyścigu, czyli tych typu endurance.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza
http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=132309

może nie ograłeś gry za bardzo, bo wszystkie wymienione przez Ciebie brakujące fury są do kupienia:)

Ten link nic nie wyjaśnia. W GT5 jest tylko 200 samochodów, no problem, ale 800 nie da się kupić i to jest absurd nr3 (nr1 to brak rankingów, nr2 to najgorszy w historii online). Wróciła namiastka rankingów: 2 na 2 tygodnie - wow, tyle że tak naprawdę tylko 1, bo 800 samochodów nie da się kupić!
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Po polsku nazywa się to "wychodzenie z poślizgu" i z początku myślałem, że to jakiś dodatkowy system wspomagający, ale okazuje się, że włączenie tej opcji zmienia zupełnie fizykę (wszystko klei się do drogi), więc też przyrównałbym to do przełącznika standard/professional z GT5: Prologue. Dobrze to widać przy okazji "szkółki rajdowej" S. Loeba - przy włączonym wychodzeniu z poślizgu można zdobyć złoto mając kilkadziesiąt sekund zapasu. Na szczęście tego wspomagacza nie da się włączyć w licencjach i większości zawodów specjalnych.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

kolejny raz Polyphony pokazuje że nie potrafi wyczuć tendencji - w weekend było Le Mans 24h - Polyphony można powiedzieć że wystawili tam swojego gracza, w relacji na Eurosporcie puszczali reklamy GT5, na torze było sporo reklam rozwieszonych... w grze mają tor, mają masę aut z tej serii - całą reprezentację prototypów które pojawiły się na przestrzeni wielu lat. ale oczywiście lepiej wydać parę marnych eventów z Hondą Civic ;)

 

kolejna zmarnowana okazja żeby połechtać fanów motoryzacji. tak samo jak cała licencja na Top Gear, Nascar, WRC, GT300/GT500 itd. całe Polyphony ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Kurde Panowie jestem w kropce. Wypłatę będę miał dopiero koło 15 lipca, więc konsolę kupię dopiero za około miesiąc ;/ Mam takie ciśnienie na PS3 i GT5, że nie da się tego opisać słowami. Załatwiłem sobie GT5:P żeby do momentu uskładania kasy na pełnoprawne GT5 mieć w co grać, gdyż nie wytrzymałbym bez jakiegoś dobrego racera. Tak sobie myślałem nad wyścigami 24 godzinnymi i doszedłem do wniosku, że fajnym patentem byłoby granie tych wyścigów jakby online i np. zmiana w boksach z kolega. Kumpel z drugiego końca blogu przejmuje kontrolę na bolidem i co kilka godzin taka zamiana. Mógłby być fajny bajer i nie trzeba by się zarzynać grając całą dobę. Expa by dzieliło po pół. Zamierzam mieć platynę z tej gry, przeszedłem ją już na YT ;) nie mogę się doczekać. Ehhh musiałem się wygadać.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Normalny. Masz sklep z częściami, do tego możesz wszystko ustawiać pod siebie.

 

Pytanie mam. Kupiłem sobie GT5: Prologue, w które będę grał do czasu kupna pełnej wersji. Pytanie. Model jazdy i fizyka przeszła duże zmiany od Prologa do GT5 ? Prosiłbym kogoś obeznanego w temacie o porządną opinię :)

pozdrawiam

Edytowane przez orion50
Odnośnik do komentarza

Tak, fizyka przeszła duże zmiany względem Prologa! Już sam prolog ewoluował dosyć znacznie (Spec 1, 2, 3), ale pełne GT5 jest jeszcze bliżej symulacji - co prawda dawno już nie włączałem Prologa, ale pamiętam mój zachwyt w trakcie moich pierwszych godzin w gt5 - zmienili naprawdę dużo rzeczy in plus. Pierwszy lepszy przykład to auta 4WD, które zupełnie inaczej się prowadzą niż w prologu (w GT5 czuć, że wszystkie koła przyspieszają, czego nie zupełnie można powiedzieć o Prologu)

 

Oczywiście najbardziej realistyczna jest sama fizyka jazdy bo wszelkie kolizje mimo, że są DUŻO lepiej odwzorowane niż w Prologu to nadal widać, że w tej kwestii jest jeszcze sporo do zrobienia :thumbsup:

Edytowane przez nightrunner
Odnośnik do komentarza

Fizyka w GT5 jest dość specyficzna. Z jednej strony samochody świetnie się prowadzą i bardzo blisko im do zachowań prawdziwych fur, a z drugiej strony kaprawy model zniszczeń i jeżeli dojdzie do ogromnej kolizji z udziałem powiedzmy 4 lub więcej samochodów, to dochodzi do niezłych kwiatków. Auta fruwające jak pudełka itd :)

 

Ale orion, poprawa w stosunku do Prologa jest spora. Szczerze powiedziawszy to grałem w niego ostatnio w październiku, ale z tego co pamiętam to jak porównywałem te same samochody na tych samych torach to lepiej odczywalne były koła na zakrętach. Łatwiej jest ustrzec się przed boksem, przez czucie samochodu. Jazda po mokrej nawierzchni to poezja. Serio, w dniu premiery GT5 pamiętam, że była lipna pogoda przez tydzień. Wybrałem się swoim samochodem pod wieczór na pusty asfaltowy parking i napier.dalałem bączki, sprawdzałem na ile moge sobie pozwolić przy zakrętach i powiem Ci, że sporo doświadczeń z drogi, możesz przenieść do GT5.

 

Model jazdy to największa zaleta gry, po prostu. Wal na PM i zadawaj pytania, bo wtedy łatwiej pomóc, niż z głowy pisać ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...