Jump to content

Sign in to follow this  
Guest Zaqair

Dead Nation

Recommended Posts

Guest Zaqair

.

Edited by zaq123456

Share this post


Link to post


Chętnie bym zagrał w jakiś wieczór w Dead Nation Co-op, wysyłajcie invite do friends - mój id : venoxious

Share this post


Link to post

Aha, zapomniałem o najważniejszym. Na chwilę obecną nie można grać przez sieć. Przynajmniej wczoraj jak próbowaliśmy z triboy'em to nam się nie udało, bo od razu po rozpoczęciu gry następowała utrata połączenia :confused: W lobby wszystko dobrze działało. No i została wyczyszczona statystyka o średniej ilości zebranego towaru.

Dobra, problem okazał się bardziej śmiechowy niż poważny, a rozwiązaniem okazało sie podłączenie pada kablem u tri przed rozpocząciem gry właściwej (np w lobby), a żeby było śmieszniej to po starcie można odłączyć kabel i wszystko śmiga :blink:

Share this post


Link to post

No właśnie, ciekawostka, jak tylko ruszyłem ludkiem (a właściwie ludką?), następowała utrata połączenia. Mogłem celować, strzelać, być ciąganym przez Grześka i wszystko było ok, jednak przy najmniejszym dotknięciu lewej gałki rozłączało nas :ninja:.

Share this post


Link to post

Witam

Jestem w Szpitalu Marrow na Mrocznym poziomie trudności,poszukuje partnera do kampanii,mój nick to kamila-88 Jestem online od godź 10 do 12

Edited by metalcoola

Share this post


Link to post

up!

nie wiem czy gra ktos w to jeszzcze ale jesli tak to jestem chetny na gre w coop'e i wbicie platyny:)

 

Moj PSN id: perezPL ---> Hs jest:)

Share this post


Link to post

Ostatnio wróciłem do wyrzynania zombiaków, ta gra niesamowicie daje radę, szczególnie w coopie ;) I w związku z tym mam pytanie, do której fali dochodzicie?

Share this post


Link to post

Wczoraj kolejny raz gra dała znać, że jak ma się słaby początek pod względem punktów (pierwsze powiedzmy 7 rund) to dochodzi się do dalszych fal jak 17-18, a jak pierwsze rundy zwiastują dobry wynik, przechodzenie bez obrażeń itp to ginie się przez głupie błędy w rundzie 11-12 :confused: Chociaż wczoraj to dała o osobie znać chciwość na wynik :D

 

Narazie mamy w kooperacji #137 global, ale jeszcze jest mnóstwo rzeczy do poprawy, więc wyższe miejsca stoją otworem. Wystarczy w miarę dobra taktyka i skupinie, oraz brak głupich błędów.

Edited by Square

Share this post


Link to post

Hej pogram w Dead Nation jak ktoś jest chętny. Niedawno gierkę nabyłem więc nie mam wszystkich map odblokowanych ani poziomów trudności. Pogram dla zabawy nie niekoniecznie dla trofeów, chociaż one mogą wpadać przy okazji :) A i mam samą podstawkę.

 

Pogram też w Golden Axe :P

Edited by Plugawy

Share this post


Link to post

Ja mógłbym pograć jakby co, ale to tylko przed premierą TPS :) Pisz jak będę online.

Share this post


Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.