Jump to content

Prototype 2

Słupek

Recommended Posts

• Replies 30
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Osobiście mam nadzieję, że Alex wykończy tego pajaca z trailera :P Jedynka była nawet fajna ale po przejściu za cholere nie chciało mi sie nic robić i oddałem grę kumplowi. Miasto było jakieś takie z dupy kwadratowe i mało różnorodne jak chodzi o architekturę. Największym plusem jedynki była dla mnie potęga jaką reprezentował Alex. Pozostaje mieć nadzieję, że w dwójce również bohater będzie konkretny i nie bardzo będzie trzeba się obawiać zagrożenia ze strony jakich ludzików z pistoletami ;)

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Łoj, intensywna sieczka. Fajnie, że jest nowy bohater. Będzie można spojrzeć troszkę inaczej na całą sprawę bo jedynka troszkę zamazała wizerunek Alexa i okazał się w sumie tym najmniej zepsutym typem. Za dużo grania będzie w przyszłym roku :confused: .

• 1 month later...

Panowie,

ukazało się kilka nowych materiałów.

http://www.youtube.com/watch?v=StEdTBFUf9s

Power of tendrils pokazuje nam nową "moc" albo raczej wariację na temat macek z pierwszej części gry. Powiem wam, że się jaram, bo wcześniej czegoś takiego nie było w żadnej grze. Poza tym myślę, że takie rozwiązanie doskonale wpisze się w gameplay. No i za(pipi)iście wygląda ;)

Używanie mocy adekwatnie do sytuacji? Chyba na początku. Teraz sobie przechodzę Prototype po raz kolejny i używam praktycznie tylko Musclemass, która nota bene w 2 części została zastąpiona przez Tendrils i Blade.

Chciałbym, żeby moce były bardziej wyspecjalizowane. No i z chęcią przywitałbym jakąś moc, która kosztem ofensywy zwiększała by mobilność.

• 8 months later...

Jak nie grales w jedynke to proponuje nadrobic to spore niedopatrzenie, jako ze to jeden z najlepszych sandboxow na ps3. Ja na dwojke czaje sie od momentu skonczenia pierwszej czesci i nawet najgorszy trailer by mnie chyba do niej nie zniechecil wlasnie przez wzglad na to, jak dobra byla historia alexa mercera.

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

przeszedłem w 2 BAAARDZO długie wieczory (już wczoraj). Gra naprawde dobra i rozbudowana, moce świetne, pozyskiwanie ich na wielu płaszczzyznach rownież zachwyca. Moglib dopracować system walki bo jest żenujący - jedno combo z kwadratu i silniejszy atak po przytrzymaniu - żart!!! Fajnie że upgrady naprawde coś dają i sa urzyteczne jednak ten system walki....

Gra również wygląda NAPRAWDE ŚREDNIO - ani razu nic nie wzbudziło mojego zachwytu, animacja w porzadku ale nie powala.

Po przejsciu jest NG+ od początku lub możemy sobie gi\egac beztrosko po miescie...

Dla mnie średniak z powtarzalnymi misjami(o zgrozo!!), fajnym klimatem i sieczka, okropną fabułą - za to paradoksalnie genialna postacią MERCERA!