Skocz do zawartości

SSX


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,proszę:

  • Camo & Krooked – Breezeblock
  • Camo & Krooked – Portal
  • Dels – Capsize ft. Joe Goddard & Roots Manuva
  • Digitalism – Blitz
  • DJ Shadow – I Gotta Rock (Irn Mnky Swagger Mix)
  • Felguk ft. Example – Plastic Smile
  • Flux Pavilion – I Can’t Stop
  • Foster the People – Houdini
  • Handsome Furs – Damage
  • Hyper – Accelerate
  • J Boogie’s Dubtronic Science – Magik (Egyptian Lover Remix) ft. Aima the Dream, Cait La Dee & Raashan Ahmad
  • Kid Digital – Done With That ft. Profit
  • Konrad Old Money – Big Error
  • Lateef the Truthspeaker – Oakland ft. Del the Funky Homosapien & The Grouch
  • Nero – Scorpions
  • Noisia – Could this Be
  • Noisia – Machine Gun
  • Pretty Lights – Hot Like Dimes
  • Raffertie – Twitch (It Grows and Grows: SSX Version)
  • Run-DMC – It’s Tricky (SSX Pretty Lights Remix)
  • Skrillex – Scatta ft. Foreign Beggers & Bare Noize
  • Styrofoam Ones – Better
  • The Big Pink – Stay Gold
  • The Herbaliser – What You Asked For
  • The Hives – 1000 Answers
  • The Naked and Famous – Young Blood
  • The Prototypes – Your Future
  • The Qemists – Lifeline
  • The Qemists – Bones ft. Kellermensch
  • The Qemists – Stompbox
  • Theophilus London – I Stand Alone (Ocelot Mix)
  • TRS-80 – Mirage
  • Turbowolf – A Rose for the Crows
  • Two Door Cinema Club – Something Good Can Work (The Twelves Remix)
  • Wretch 32 – Traktor
  • Zion I and the Grouch; – Drop It on the 1

kolejne 10 ma być specjalnie skomponowanych.

Edytowane przez darkgamer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ja rano ogralem na XB - gaci nie zrywa, totalnie przesadzona gra. Najlepiej, gdy gry tego typu sa zbalansowane - troche z symulacji, troche z arcade.

tego samego sie obawiam, wole jednak jakies poczucie jazdy na desce, poczucie ciężkosci i nieco bezwładnosci w połaczeniu z fajną animacją

a tutaj wydaje sie że srednio animowane ludziki latają na czyms takim

hover.jpg

 

zamiast jezdzic na snowboardzie

 

 

triki kosmicznie przesadzone a mimo to nie czuć w nich "mięska"

 

mimo to chetnie obczaje demo, ale czuje sie sie zawiode

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

ja nie mowie nic o symulacji, tylko o odrobinie realizmu i poczuciu wagi i bezwładnosci czasami, a nie latania jak plastikowy ludzik na lewitującej desce - bez obrazy, ale arcade nie musi oznaczać systemu jazdy z crazy taxi , np burnout to tez arcade a system jazdy ma 10000 razy lepszy od crazy taxi

tak samo w snowboardzie moze byc fajny lub plastikowy system jazdy, po filmikach wyglada to dosyc plastikowo, dlatego czekam na demo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ale najpierw powiedziałeś,cytuje:

tak samo w snowboardzie moze byc fajny lub plastikowy system jazdy, po filmikach wyglada to dosyc plastikowo,

Jak można po filmikach sądzić ,że ma plastikowy model jazdy?Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem Burnouta ,myślałem,że samochody to pudełka na kółkach,jednak pomyślałem ,że wstrzymam się z tą sugestią dopóki nie zagram,no i mile się zdziwiłem,przy kolejnych częściach wiedziałem czego już oczekiwać.Tak samo z SSX-e,co prawda jeszcze nie grałem,ale bardzo wątpię,aby to spieprzyli,no a poza tym demo nie oddaje często tego jaka faktycznie jest gra,ale i tak myślę,że po jego ograniu, zmienisz zdanie.No i czytając twoje wypowiedzi ,miałem przeczucie,że nie grałeś w poprzednie części.

Edytowane przez darkgamer
Odnośnik do komentarza

Tak,proszę:

  • Camo & Krooked – Breezeblock
  • Camo & Krooked – Portal
  • Dels – Capsize ft. Joe Goddard & Roots Manuva
  • Digitalism – Blitz
  • DJ Shadow – I Gotta Rock (Irn Mnky Swagger Mix)
  • Felguk ft. Example – Plastic Smile
  • Flux Pavilion – I Can’t Stop
  • Foster the People – Houdini
  • Handsome Furs – Damage
  • Hyper – Accelerate
  • J Boogie’s Dubtronic Science – Magik (Egyptian Lover Remix) ft. Aima the Dream, Cait La Dee & Raashan Ahmad
  • Kid Digital – Done With That ft. Profit
  • Konrad Old Money – Big Error
  • Lateef the Truthspeaker – Oakland ft. Del the Funky Homosapien & The Grouch
  • Nero – Scorpions
  • Noisia – Could this Be
  • Noisia – Machine Gun
  • Pretty Lights – Hot Like Dimes
  • Raffertie – Twitch (It Grows and Grows: SSX Version)
  • Run-DMC – It’s Tricky (SSX Pretty Lights Remix)
  • Skrillex – Scatta ft. Foreign Beggers & Bare Noize
  • Styrofoam Ones – Better
  • The Big Pink – Stay Gold
  • The Herbaliser – What You Asked For
  • The Hives – 1000 Answers
  • The Naked and Famous – Young Blood
  • The Prototypes – Your Future
  • The Qemists – Lifeline
  • The Qemists – Bones ft. Kellermensch
  • The Qemists – Stompbox
  • Theophilus London – I Stand Alone (Ocelot Mix)
  • TRS-80 – Mirage
  • Turbowolf – A Rose for the Crows
  • Two Door Cinema Club – Something Good Can Work (The Twelves Remix)
  • Wretch 32 – Traktor
  • Zion I and the Grouch; – Drop It on the 1

 

 

 

kolejne 10 ma być specjalnie skomponowanych.

 

:woot: sweet, pociekło mi ze szczęścia

 

The Qemists – Stompbox

:music:

 

SSX to oczywiście full arcade, jechanie przez pięć minut na jednym combo, bredgens na desce w trakcie raila i 100 metrowe 10 sekundowe skoki (ten wygłuszony dźwięk w trakcie lotu, mniam). Ta fizyka o której pisze Yano występowała W SSX On Tour, gdzie nasz ludzik wydawał się być z papieru a podłoże z masła. No i jakiś bałwan wywalił genialny patent, jakim było "miksowanie" muzyki w zależności od stopnia zayebistości naszych poczynań na stoku, nawet grafę zyebali. Skoro wraca design i tło muzyczne z trójki, to trzeba miec nadzieję, że developer wziął na warsztat najlepszego SSX i po prostu go stuningował.

 

arcade nie musi oznaczać systemu jazdy z crazy taxi , np burnout to tez arcade a system jazdy ma 10000 razy lepszy od crazy taxi

Które CT masz na myśli, to z Dreamcasta ? No to jest tak, że model jazy z Burnouta sprawdza się w Burnoucie, a ten z Crazy Taxi w Crazy Taxi. W CT jeździło się ciężkim rydwanem wożąc dupę na zakrętach o kontrolowanym poślizgu nie było mowy bo samochód z podłożem kleiły się jak magnes. Tako to gra była i była świetna, ale takiego modelu jazdy nie wyobrażam sobie nigdzie indziej.

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

dobra pogralem w demo

 

jest mniej plastikowo niz to wyglada na filmikach ale też dupy mi nie urwało, nie twierdze ze nikomu sie nie spodoba, moze ja poprostu mam inne wymagania (i nie mam na mysli symulatora)

demo mialo zdecydowac o zakupie, i zdecydowalo - nie kupuje.

 

grafika jest nierówna, czasem trafią sie niezłe textury a czasem są podobne do ps2

 

 

Które CT masz na myśli, to z Dreamcasta ? No to jest tak, że model jazy z Burnouta sprawdza się w Burnoucie, a ten z Crazy Taxi w Crazy Taxi. W CT jeździło się ciężkim rydwanem wożąc dupę na zakrętach o kontrolowanym poślizgu nie było mowy bo samochód z podłożem kleiły się jak magnes.

tak mowie o tym z dreamcasta - zupelnie mi sie nie podobal model jazdy, i nie chodzi o to ze zarzucało dupe (całe gran turismo 1 przeszedłem w poślizgu) tylko o to jak bardzo nierealistycznie zarzucało, nie jak ciezki samochód tylko jak kostke lodu . w takim gta4 też bywają ciężkie dupy ktore strasznie zarzuca, ale tam widac cieżkosc i bezwładnosc, a w CT nie widac tego zupelnie, wyglada to tak jak by samochody miały na środku podwozia wbudowane łożysko na ktorym sie kręcą co chwile

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to, ze moglo to by sprawiac wrazenie nie realistycznego, bo nie o to tu chodzi, ale wiarygodnego snowboardu. A ten ssx moglby rownie dobrze dziac sie w 2453 roku, zamiast gor i sniegu bylby mars i mala grawitacja, a zamiast desek hover boardy, na ktorych latalyby cyborgi. Sam zjazd jest spoko, ale te triki sa po prostu tragiczne i nie da sie na to patrzec. I jeszcze ta drewniana animacja, OMFG.

Edytowane przez Czez
Odnośnik do komentarza

Ograłem demo i jestem w niebo wzięty. Czy jakoś tak. ;) IMO wrócił stary, dobry ssx. Ostatni w którego grałem to genialna 3 i bez bicia moge stwierdzić że w demko grało mi się równie dobrze, jak swego czasu w tamtą część. Żeby jednak nie było tak pięknie trochę ponażekam na grafę, bo nie obraziłbym się gdyby była trochę lepsza. Tragedii nie ma, ale ssxy przyzwyczaiły mnie do wyebanej oprawy, a tu jest tylko, średnio dobrze. Ta gra aż prosi się o 60 FPSów, ale na tej generacji to już se chyba mogę tylko pomażyć.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

wątplie żeby demo wychdozące tydzien przed premierą (czyli wtedy gdy gra jest ukonczona i pewnie juz wychodzi z tłoczni do sklepów) było na jakimś starodawnym kodzie

 

btw mialem glupiego buga - gra po(pipi)ała kierunki i nie mogłem jechać w dół bo mi sie postac cały czas ustawiała przodem do szczytu góry, oczywiscie pod góre też nie chciała jechac, z minute sie męczyłem żeby odwrócic ją w dobrą strone i móc jechać dalej (ani kamera ani postac nie chcialy sie odwrocic w dobrym kierunku)

Odnośnik do komentarza

to jest moje pierwsze SSx i powiem, że gra mną pozamiatała :D jest zaiebista :P masakra :) to nie jest to co oczekiwałem po tej grze, bo po prostu dostałem zdecydowane więcej i jeszcze raz więcej :D szkoda, że w demku są tylko 2 plansze, bo apetyt rośnie w miarę jedzenia, i aż chciało by się poszaleć na reszcie stoków :D

Edytowane przez Grez
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hah, klimat SSX 3 wrócił (zagrywałem się w niego niemiłosiernie na Klocku), wraz z plejadą starych postaci, w tym z moim ulubionym Psymonem :D Gry nie kupię na premierę, bo za dużo wydatków, ale w najbliższym czasie łyknę bez zająknięcia!

Odnośnik do komentarza

Grałem zaledwie ok.40 minut i co tu dużo mówić,jest po prostu (pipi) zaje'biście

:woot:,a to "tylko"demo .Po dość ,jak dla mnie słabszym on Tour, to spełnienie marzeń każdego fana i nie tylko,zjazdy są niesamowite,a triki wykonuje się bardzo fajnie i intuicyjnie,w ogóle nie czuć "plastikowatości".

Tak jak zagrywałem się przy trójcę,tak będę się zagrywał przy najnowszej części.

Czy już wspominałem,że jest za(pipi)iście?

:good2:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...