Skocz do zawartości

SSX


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się komuś zdbyć złoto na trasie, gdzie trzeba robić myki? Zrobiłem jakimś cudem 9 baniek i dalej nie pójdzie. Nawet do tych dziewięciu nie mogę dojść. :)

 

jak będziesz lecieć cały czas na trybie 'tricky' to spokojnie pobijesz wynik. Mi tylko raz przerwał się ten tryb 'tricky' i nabiłem 13 mln pkt,

 

Nie mogę tego geja Alexa wyprzedzić. Zawsze mnie na końcu bierze. Skurczybyk dobrze jeździ.

 

bez przesady :P musisz tylko rozważnie bostem operować i zostawiać go (by zdobyć 'tricky') na grind i wyskakuj wcześniej, bo czym wyższy lot tym wolniej pokonujesz odcinek, a jak wcześniej wyskoczysz to krócej dolecisz lecz szybciej przejedziesz. Ja takim sposobem zdobyłem 2:10:36 a i tak popełniłem sporo błędów.

 

 

 

 

Teraz żałuję że wcześniej nie miałem styczności z żadnym SSX'em bo tyle mnie zaiebistego ominęło ;D

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Moc, moc, moc i jeszcze raz moc.

 

Taki 100% konsolowy nastawiony na czysty FUN tytuł. Aż mi się przypomniały stare czasy - stare tytuły Tony Hawki, Burnouty, Dave Mirra czy właśnie SSX-y. Włączasz i po prostu cieszysz japę z gry bez fabuły, strzelania, stękania itd. ;]

 

Jedyne ALE to grafika, no nie robi wrażenia. Zwłaszcza szkoda 60 klatek - no ale przy drugim wyścigu już zapomniałem o oprawie.

Na pewno nie na premierę ale może w wakacje na bank kupię fulla.

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma szalu spodziewałem się lepszej grafiki i płynniejszej animacji tyle ze skoro na bezrybiu i rak ryba to kupie jak cena spadnie o polowe :confused:

Poza tym to stary dobry SSX muszę poszukać OST i ocenić bo to jeden z głównych elementów tej gry. Nowe sterowanie ssie pale a stare w tym systemie trików nie najlepiej mi się spisuje

Odnośnik do komentarza

Już dawno nie biłem się tak mocno z myślami. Zabrać preorder czy poczekać i kupić używkę ... po ograniu dema stwierdzam, że tytuł jest genialny. Zabawa przed konsolą jest niesamowita, fun porównywalny do pierwszego kontaktu z serią THPS, której swego czasu byłem fanem.

 

Właściwie jedyne zastrzeżenie z mojej strony to poziom trudności, dopiero po ostrym treningu udało mi się zdobyć złoto na obydwu trasach. W sumie można to uznać również jako plus, do dzisiaj nie wiem jakim cudem ludzie robią wyniki poniżej 2:00 na trasie "Race it".

 

W sumie dylemat polega raczej brać ME3 czy SSX (nie mam zbyt dużo czasu na gry dlatego takie odprężające wyścigi byłyby idealne) a dwóch nie mam zamiaru kupować. Dyskusja raczej w tym wypadku do innego tematu.

Odnośnik do komentarza

Jak to nie czuć pędu ... żeby przyśpieszyć musisz przesunąć lewą gałkę do przodu i wcisnąć R2 żeby dodać boosta. Jak czasami przejdę w stan TRICKY to lecę niczym mała rakieta a ewolucje, które w tym czasie wykonuje są "mind blowing". Adrenalina aż się sama z ekranu wylewa. Warto również podczas wyścigu wyskoczyć parę metrów przed końcem wzniesienia, zmniejszysz wtedy trochę amplitudę skoku.

Odnośnik do komentarza

Nooom, czasami na boście i Tricky jest taki chaos i zapierdziel, że nie ogarniam co się dzieje ;p Byle na wyskok, byleby być w powietrzu lub na grind ;]

 

A wspomniany motyw kiedy jesteśmy w Tricky, trzepiemy akrobacje do tego przygrywa muzyczka (remix) jest MEGA. I jeszcze ta za(pipi)ista fala uderzeniowa po wylądowaniu xD jak w Infamous.

W ogóle dzisiaj miałem odpalić demko na chwilę a skończyłem grać po ponad 3 godzinach. Syndrom jeszcze jednego przejazdu/pobicia wyniku jest ogromny.

 

Tak jak Raju wspomniał złota ciężko wyrwać (ofc to na plus). No i nie powiem za(pipi)istą motywacją do grania jest ten odpowiednik Autologa bodajże RivalsNet. Pobić znajomego/znajomych z friendlisty - bezcenne ;] Brawa dla EA za ten cały Autolog, rozwijanie go.

 

Ale właśnie zastanawia mnie (nie interesowałem się prędzej) czy będą też normalne wyścigi - multi. W czasie rzeczywistym, czy tylko bicie czasów?

I druga sprawa, będzie można wrzucać własny soundtrack?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No to zaje.biście z tym "normalnym mutli" i możliwością wrzucenia własnego soundtracku (w ogóle czad i remixy :o).

 

No właśnie szkoda, że w demie nie dali spróbować Survive it, tu może być niezła jazda.

Anyłej jak chcesz to dodaj mnie do listy na Ps3. Miałem kupować Kolekcję Jak-a ale chyba wezmę w tygodniu tego SSX-a, za cholerę nie chce mi się czekać aż stanieje.

 

No chyba, że ME3 wygra, no ale to tak czy siak można już na zapas się ustawić ;] Zresztą z tego co pisałeś masz ten sam problem SSX czy ME3 hehe.

 

PS. Jednej rzeczy nie kumam - od czego zależy czy zrobimy trick na helikopterze? To losowo wchodzi czy jak?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nigdy nie grałem w SSX'a, ale jak spróbowałem dema, to potwierdziły się przypuszczenia, że to gra stworzona dla mnie; raczej w premierowej cenie nie kupię, ale na pewno bardzo chętnie dołączę go do swojej kolekcji;

 

grafika rzeczywiście nie urywa głowy, ale i tak jest przyzwoicie... poza tym, przy tym pędzie chyba nie ma czasu na ocenianie jakości tekstur; nawet, jeśli wyglądałaby jeszcze gorzej, to z samej jakości gameplayu płyną tony miodu i zdecydowanie warto zagrać :)

Odnośnik do komentarza

Słupek, pobiłem właśnie Twój czas na trasie i score w trick it. Keep up mate! Wydaje mi się że spokojnie można zgarnąć więcej punktów. Początek do tamy mam opracowany w każdym calu, później się gubię.

 

Swoją drogą w dzień premiery (1 marca) wieczorem będzie konserwacja PSN, nici z gry online. Chyba dopiero zacznę jeździć w piątek.

Odnośnik do komentarza

1 milion więcej od Ciebie chyba mam jakoś ponad 13. Spokojnie da radę więcej, tak jak pisałem wcześniej nie mam pomysłu na przejazd trasy za tamą ... W wyścigu jestem ~1 sekundę szybszy ale też popełniłem dużo błędów. Widziałem Twojego ghosta i okazuje się, że nie zabrałeś bardzo ważnego skrótu w sumie właśnie tam nadrobiłem 3 sekundy i udało mi się Ciebie wyprzedzić.

 

Ultima już ma swoje kopie "Dostępność: Zwykle w 24 godz." Fuck it, zamawiam!

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...