Skocz do zawartości

SSX


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

góra Fuji jako ekskluzywne dlc na ps3

ale rozumiem , że jest ona zawarta już na płycie ??

 

edit - w sumie z tego co piszą to nie wiem czy to będzie na płycie czy na storze i czy będzie płatne czy nie. w każdym razie na pewno góra Fuji jest ekskluzywem

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Jak zobaczycie ocenę SSX'a w nowym PE to będziecie w szoku haha.

Wrzuć z spoilerze jaka jest ocena - od czasu przejęcia pałeczki przez Butchera już nie kupuję PSX. Pewnie -5 dali. Mi demko podeszło, i to bardzo. Jakaś odskocznia od natłoku FPSów. Prawdopodobnie dziś po pracy podejdę do MM i jak cena będzie w okolicach 179zł to kupuję.

Odnośnik do komentarza

Zacząłem wczoraj grać. Krótko i na temat "Fun, fun, fun!" Ilość contentu jest ogromna, frajda z przejazdów niesamowita. Faktycznie warto zaliczyć Deadly Descents jako przygotowanie. Pozwala ono odblokować postacie i poznać ich historie.

 

Myślałem, że online pass będzie umożliwiał dostęp do RidersNet. Okazuje się, że jest potrzebny tylko w celu zbierania pieniędzy z Global Eventow. Pozwala on również kupować legendarne przedmioty dla naszego bohatera. Jeśli macie okazję kupić używkę bez kodu, bierzcie w ciemno, pass jest "useless".

 

Czy tylko ja gram na PS3 w tą grę na forum ? Nadal szukam ludzi do wspólnego bicia rekordów. PSN id RajuPL

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Widzę, że mój post był chyba zbyt krótki i się nie spodobał.

 

Na prawdę tak mało osób gra w SSXa? Brakuje mi konkretnych rekordów do pobicia - PSN ID MathiuPL. Oferuję dość wyśrubowane rekordy.

 

Jeśli ktoś szykuje się na platynę, to polecam dołączyć się do Global Eventu: Alps -> Vorassay -> Beyond the Fall (najlepiej zarówno Trick It, jak i Race It), ponieważ do platyny trzeba zdobyć odznakę (badge) za uczestnictwo w Evencie z przynajmniej 50,000 innymi graczami - jako, że ten Event trwa najdłużej (2 tyg.), trwa akcja nawołująca do uczestnictwa właśnie tam, żeby wszyscy uczestnicy mogli zdobyć odznakę.

 

Ogólnie na pierwszy ogień poszedł World Tour, który pękł w 4 godziny (jazda z ostatnim bossem potrafi napsuć krwi). Teraz biorę się za mięsko tej produkcji, czyli Explore i czasem wystąpię w jakimś Global Evencie.

 

Gdyby ktoś potrzebował sposób na szybkie wymaksowanie levela jakiejś postaci:

 

Istnieje śnieżynka, która daje 1 mln kasy, a co za tym idzie, 1 mln EXP dla postaci, która go zbierze:

http://www.youtube.com/watch?v=3Az_5Wz9Lzo

 

Odnośnik do komentarza

Ja gram od soboty ale gra jest pożyczona i niestety nie mam online pass'a. Czekam aż trochę potanieje i wtedy kupię. Co do samej gry to jestem pozytywnie zaskoczony. To jest dokładnie to na co czekałem, nie sugerujcie się oceną w PSX Extreme, powinna być na poziomie 8/8+. Jedyne co mi się nie podoba jak do tej pory, to utwory hip hopowe :bad: , poprostu nie trawię tego gatunku ale na szczęście można wyłaczyć.

Odnośnik do komentarza

Na prawdę tak mało osób gra w SSXa? Brakuje mi konkretnych rekordów do pobicia - PSN ID MathiuPL. Oferuję dość wyśrubowane rekordy.

 

Wyśrubowane powiadasz... W.Y.J.E.B.A.N.E. wyniki masz... Dzięki za tip odnośnie śnieżynki. W sklepie jest deska dla Alex za 2.000.000 i trochę mi brakuje. Przedmiot jest dostępny jakieś 50 godzin jeszcze, więc zgarnę śnieżynkę i kupuję tę dechę.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jak tam ludzie postęp w grze?

Ja już pocisnąłem platynę - brakuje mi tylko online pass, żeby zaliczyć odznaki za zdobycze w Global Eventach. Szukam kogoś kto odsprzeda taniej, niż jest w PSStore.

Mam już 2 postacie (Mac i Moby) na 11 lvlu.

Lecę teraz złota w każdym evencie w Explore, ale z powodu ograniczonego czasu będzie to jednak trwało dość długo - na razie Patagonia zaliczona i chyba większość z Rockies.

Oczywiście poza wykręceniem złota, staram się też wyśrubować jak najlepszy rekord.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@up

Ale masz na liście znajomych samych niedzielnych graczy (bez urazy dla niedzielnych graczy)? Bo nie wiem czy wiesz, ale w tej grze nie chodzi o zdobywanie brązów i przejście World Tour...

 

Takie gry są właśnie najlepsze - chcesz mieć łatwo? Puść pada, niech sobie rajder zjedzie z górki i zdobędzie brąz, jeśli sprawia Ci to frajdę. Chcesz wyzwania? Dodaj konkretnych znajomych do listy i spróbuj dotrzymać im kroku. Zapewniam, że radość z pobicia wyśrubowanego rekordu po "setnej" próbie jest niesamowita... No i zawsze możesz znajomemu potem napisać "Llllooooooser" ;)

Zresztą... nawet zdobycie samych złotek nie jest specjalnie łatwe, więc wszystko zależy od Twojego podejścia.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem - dla mnie gra chyba po prostu nie podeszła. Nie widzę problemów w robieniu konkretnych trików w trybie Tricky - wystarczy łączyć skoki trzymając kwadrat albo kółeczko i tyle :P Ściganie się mnie irytuje a tryb survival to w ogóle porażka i walka z kamerą / randomem wingsuit'a. No nie podoba mi się i tyle :P Rozumiem jednak, że można się wczuć. W co nie można? :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...