Skocz do zawartości

SSX


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Motorstorma w sensie że pokazane są niebezpieczne tereny. To nie jest już beztroska lite'owa przejażdżka po stoku z prędkością 200 km/h i w powietrzu na 180 m wywijając Monstery. Takie czasy nastały że devy silą się na nowe pomysły i restarty.

Odnośnik do komentarza

Podobny design. Patrz helikopter.

Aha, czyli każda gra zawierająca w sobie helikopter będzie podobną do Motorstorma? Wg. mnie to szukanie dziury w całym i wypatrywanie na siłę błędów/niedociągnięć itp. na długo przed premierą. Poczekajcie choć na kawałek gameplayu i dopiero wtedy wbijajcie na developerów.

 

Ja się jaram, bo kocham serię SSX i mam nadzieję, że come back będzie srogi.

Odnośnik do komentarza

Heh. Przed E3 czekałem na wieści o kolejnym Motorstormie jak na zbawienie, otrzymałem je w koncu, ale idea Apokalipsy mnie generalnie zawiodła i do tej pory nie przekonała. Na SSXa czekałm tak samo, tylko, że znacznie dłużej..no i jak na razie ten trailer też nie nastraja zbyt dobrze. Liczyłem na kolorowe, beztroskie skakanie jak na PS2, trójka to była gra 10/10...

Odnośnik do komentarza

Bo takiej nie było.Poza (podobno) średnim Shaunem Whitem temat snowboardów/nart został totalnie potraktowany po macoszemu w tej generacji a wielka szkoda. Bo czy to w coolboardersy za czasów Psxa, czy właśnie serię SSX na Ps2 zagrywałem się długimi tygodniami i brak infa o kolejnym SSXie przez cały ten czas mnie lekko dołował.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mnie najbardziej zrollowalo, jak zobaczylem w komentarzach po pierwszych informacjach, gdzie ludzie kojarzyli ta gre z Call of Duty ( bo zobaczyli helikopter, szybka kamere i komunikaty radiowe - :lol: ) Jeden do drugiego i kazdy portal takie faantazje wypisywal. Call of Duty spaczyl ludziom mozgi....albo wypalil. LOL

 

Odnosnie gry to bardzo mnie zainteresowala, bo nie mialem okazji w tego typu gre zagrac.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Odnosnie gry to bardzo mnie zainteresowala, bo nie mialem okazji w tego typu gre zagrac.

ja, zapewnie jak wielu innych, ktorzy z seria mieli doczynienia, boje sie czy utrzymaja klimat i arcade'owy ped bedacy wizytowka SSX.

oj mam mieszane i sceptyczne nastawienie, ale w skrytosci ducha licze ze sie nie zawiode.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...