Skocz do zawartości

SSX


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

SSX 3 po prostu UWIELBIAM, wyrąbałem w tą grę masę godzin, zastąpiła mi Tonego Hawka, 10 minut jazdy na jednym combosie to było coś. SSX 3 - 10/10 !!! . SSX on Tour już nie było takie fajne, nawet grafa gorsza, punk rockowy klimat był fajny ale zawiodłem się na tej części. W trójce było wszystko, za(pipi)ista muza, klimat jak na jakimś koncercie, festiwalu, potężny gameplay, masa trybów - ta gra była TOTALNYM GENERATOREM FUNU (w skrócie TGF). Wolał bym, żeby cała otoczka w kolejnej części była własnie taka, lepsza grafika, większa swoboda w customizacji, jeszcze większe tereny i multi na 10 osób w online.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od początku, jak kupiłem PS3 czekam na SSX. Oby ten nie zawiódł...

Na chwilę obecną wydaje się raczej ok... mam tylko nadzieję, że nie zmienią zbytnio sterowania bo coś słyszałem, że system trików chcą przerzucić na gałki a jeśli tak to lipa :/

Szkoda też, że na chwilę obecną graficznie troche kuleje (słabe modele postaci, otoczenie bez szału.. w dodatku strasznie lipne ślady po desce na śniegu - tekstura... na PS2 były "koleiny" w 3D).

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
Yhy... wiem, że na 100% będzie poprawiona bo mam czarodziejską kulę i już mogę to zobaczyć

Nie, najwidoczniej ty ogladasz filmik w ktoreym jak byk masz napisane PRE-ALPHA GAMEPLAY i wydaje ci sie ze tak bedzie wygladal finalny produkt. Filmik na ktorym to co jest pokazane praktycznie moze sie zmienic w 70-80 %, od modelu postaci po inne elementy na krore teraz narzekasz.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może się zmienić ale nie musi, proste. Zawsze oceniamy to co jest w danej chwili, a narazie nie zachwyca.

 

Edytka:

A tym bardziej że premiera za pół roku. Może też być tak, że dodali info o wersji alpha na odczepnego aby ludzie nie psioczyli na grafę bo to niby wczesna wersja.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Na razie bardziej to przypomina SSX3 niż On Tour, czyli dobrze. Na jednym z filmików widać smugi podczas tricków, wygląda to sztucznie i mam nadzieję, że nie będzie tego w finalnej wersji. Dobrze, żeby powróciła interaktywna muzyka z trójki (zmieniająca się w zależności od naładowania paska) i te wieśniackie skateparki w slopestyle, fajerwerki, cała otoczka SSX 3. Trzymam tez kciuki za soundtrack, bo ten z SSX 3 jest jednym z najlepszych OST ever, ale w końcu to EA, podobnie jak w NFSach i Burnoutach nie szczypią się z licencjami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Seria SSX to jedne z moich ulubionych gier, takze jaram sie ta premiera niesamowicie. Mam nadzieje ze nic nie spieprza, ale jako ze malo jest gier o tym sporcie to pewnie nie bedzie tak zle, bo w sumie nawet ostatni Amped jako tako mnie bawil, mimo ze jest (pipi)owy niezmiernie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...