Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Koleś to fedora mocno, ale jego filmiki o tumblerze to swietny popkorniak.

 

Najbardziej karygodna rzecza w tej calej aferze jest poczatkowe tuszowanie calej sprawy, kasowanie tematow po /v/ oraz redditach, kompletna cisza w eterze na stronach gejmingowych (nic dziwnego skoro Zoe ma koneksje w kazdej redakcji w ktorej sa SJW). A, no i ta nagroda na IndieCade ktora przyznal jej jeden z kochasiow, troche smiechlem.

 

Calosci absurdu dopelnia zekomy hack balerinki Phila Ryby. Hakerzy podpisuja sie jako /V/, uzywaja starego sloganu a w dodatku wrzucaja poltora giga plikow w ciagu paru sekund od wlamu (w tym pliki ktore niewiadomo co robily na tym serwerze, chyba ze Filip jest idiota).

 

Ogolnie, (pipi)ac gejming żurnalizm. Dodajcie sobie do zakladek thegamerpost albo n4g czy jakis inny agregat newsow i nie nabijajcie tym sukom klików. (Patrz: artykul na poprzedniej stronie)

Jeszcze dla takiego paszteta się mieszać w takie guwno

 

Yl7UG2.jpg

 

co te konsolomaniaki to ja nawet nie

Odnośnik do komentarza

6JM8JWa.jpg

Koleś jak wyjdą wszystkie dlc do DS2 ma zrobić taki run również w dwójce, najciekawsze w tym będzie to, że ma podłączyć pod gitarę input record i potem zobaczyć jaką muzykę granie w dark souls będzie generować w rock band.

Odnośnik do komentarza

http://m.ppe.pl/news-30741-poznan_game_arena_ponownie_w_roli_gospodarza_zjazdu_tworcow_gier.html

 

Może podczas tego eventu jakiś mini zjazd forumka? Rayos jak coś pewno ogarnie.

 

Czyli co, nikogo nie będzie ?  Milan, Kruku, Figaro i inne Poznaniaki. Jak mogę podjechać, nocleg też bym ogarnął.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

 

http://m.ppe.pl/news-30741-poznan_game_arena_ponownie_w_roli_gospodarza_zjazdu_tworcow_gier.html

 

Może podczas tego eventu jakiś mini zjazd forumka? Rayos jak coś pewno ogarnie.

 

Czyli co, nikogo nie będzie ?  Milan, Kruku, Figaro i inne Poznaniaki. Jak mogę podjechać, nocleg też bym ogarnął.

 

 

 

Nie ogarnąłem, że ktoś o mnie wspomina ;) Ja się na PGA póki co wybieram :sorcerer:

 

PS i dlaczego ja mam ogarnać mini zjazd w Poznaniu? ._. mogę poszukać taniego noclegu, miejsca jakiegoś do spotkania (level-up ?), jeśli będzie trzeba ... Chociaż chyba lepiej, żeby zajął się tym człowiek z Poznania

Edytowane przez Rayos
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

http://m.ppe.pl/news-30741-poznan_game_arena_ponownie_w_roli_gospodarza_zjazdu_tworcow_gier.html

Może podczas tego eventu jakiś mini zjazd forumka? Rayos jak coś pewno ogarnie.

 

 

Czyli co, nikogo nie będzie ?  Milan, Kruku, Figaro i inne Poznaniaki. Jak mogę podjechać, nocleg też bym ogarnął.

 

 

Nie ogarnąłem, że ktoś o mnie wspomina ;) Ja się na PGA póki co wybieram :sorcerer:

 

PS i dlaczego ja mam ogarnać mini zjazd w Poznaniu? ._. mogę poszukać taniego noclegu, miejsca jakiegoś do spotkania (level-up ?), jeśli będzie trzeba ... Chociaż chyba lepiej, żeby zajął się tym człowiek z Poznania

Oj Rayosik to taki żart był abyś organizował. Może też podjadę na te targi. Jak coś będę się odzywał.

Odnośnik do komentarza

http://thegamerspost.com/

 

Niezła stronka do przeglądania newsów growych, można sobie ustawić, które portale nas interesują i na stronie pokazywać się będą nagłówki artykułów z wybranych portali z linkami odnoszącymi do tych portali. Jest Rock Paper Shotgun, Gamasutra, Destructoid, Polygon czy Siliconera, 

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...