Skocz do zawartości

Gaming World


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że newsweek polski to lewacki szmatławiec ale warto się zainteresować, w kontekście fajnie przyjętej i dość ambitnej polskiej gry

 

http://polygamia.pl/Polygamia/1,96455,17077007,_Po_co_udawac__ze_to_cos_wiecej_niz_zabawa_w_zabijanie__.html?bo=1

 

http://paxsims.wordpress.com/2014/11/27/review-this-war-of-mine/

 

żenujące strasznie, 2014 rok i nadal dziennikarzyny w lesie z grami. Najgorze że tyle osób o tym przeczyta...

Odnośnik do komentarza

 

 

Kobietę protagonistę to bym chciał w trzecim RDR, NO POMYŚLCIE TYLKO, główna bohaterka jak Bonnie z drugiego RDR. 

Westerny to domena mężczyzn. Nie wyskakujcie zaraz z jakimiś oskarżeniami, ale średnio to pasowałoby do patosu samotnego reworwerowca. Jako DLC czy jedna z postaci niczym w GTA V to tak, ale nie sądzę, aby mogła prowadzić historię na dzikim zachodzie, nei ten klimat. 

 

wanted.jpg

 

 

= Pure Awsomness. 

 

Jakoś tej pani nei bardzo widzę w VC, może właśnie jak ktoś napisał kobieta z kuby jako podwójny agent z fbi na prawdę pracująca dla mafii. czy inne coś

 

 

Ja tam ją widzę w Liberty City jako płatną zabójczynię z klasą.  :obama: Ofkors nie chodzi o jej facjatę, a o pewien wzór. Do tego pojedynek gangster vs prawy komisarz policji rodem z Gorączki. I mamy moją wymarzoną św. Trójcę GTA VI.  :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Evolve, Dying Light, Metal Gear Solid V

 

 

Mad Max(?), Jast Cause 3(?), Resident Revelation 2, Project Cars to tak na szybko ale na bank coś podochodzi na jesień / zimę (a no i dla mnie nowe NBA i Assassin <3  :) )

 

 

Tego się obawiałem. Dla mnie raczej nic ciekawego :P

Odnośnik do komentarza

Ok, to skoro na PS4/Xone nic specjalnego ci się nie widzi to może czekasz na jakieś szpile z WiiU? Wychodzi coś fajnego w przyszłym roku? Bo na nowe Xeno raczej nie liczę,że się wyrobi w tym 2015.

 

Teraz bym zapomniał w nadchodzącym roku ma wyjść też Persona 5 więc kolejna gra na którą możesz czekać. A z tego co Atlus US podawał to premiera wersji amerykańskiej ma być mniej więcej w tym samy okresie co tej japońskiej.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Chodziło mi konkretnie o multiplatformy, bo z ostatniego roku to też może ze 2 ciekawe gry dla mnie na Xone/PS4 wyszły i 2015 zapowiada się niewiele lepiej pod tym względem. EX'y to trochę inna sprawa.

 

Ale jeśli idzie o WiiU, to szczerze mówiąc jedynym pewniakiem jest Toad. Inne duże produkcje N to albo potencjalne samograje jak Kirby i Yoshi albo nie wiadomo czy się wyrobią jak Xeno.

 

Najwyżej będę przechodził te zaległe ~50 gier z X360/PS3/Wii :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

U mnie było to samo, ale niestety na Xone w stosunkowo krótkim czasie pojawiło się parę produkcji, w które musiałem zagrać na już, przez które codziennie ceny sprzętu w necie sprawdzałem :P W innym przypadku też bym sobie głowy nie zawracał :)

Odnośnik do komentarza

Mi ten problem devi sami rozwiązali bo Bloodborne przesunięty, premiera MGSV gdzieś tam w 2015 więc ciśnienie opadło. Może przez lato albo na następne święta sobie sprawię nową grajstację od Sony. Na obecną chwilę bardziej bym chciał skołować sobie Vitę albo WiiU bo tam mam o wiele pokaźniejsza listę gierek do ogrania.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy było ale jakiś czas temu wycziłem, że rmfka ma stacje internetową puszczającą muzykę z gier RMF Game Music, świetna sprawa przy przeglądaniu forumka.

http://www.rmfon.pl/play,156

Włączyłem. Drugi utwór ( w sumie pierwszy bo poprzednia się kończyła ) Yasunori Mitsuda, z Xenogears. Aż się popłakałem :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

After conquering the music world and the fashion world, rapper Kanye West is taking on his next big challenge: video games.

 

"Right now I'm working on a video game for Only One, and the idea is that it's my mother going through the gates of heaven and you have to bring her to the highest gates of heaven by holding her to the light," West said. "We've been working on it for like six months."

 

http://www.gamespot.com/articles/kanye-west-is-making-a-game/1100-6425446/

 

:dynia:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...