Skocz do zawartości

PSX Extreme #161


Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie równoczesna premiera w całej Polsce, nie zdarza sie to kazdego dnia :potter:

 

 

Myszaq bedzie jeszcze cos pisał? Bo kacik filmowy to w tym miesiacu powinien jemu przypasc o ile sie nie myle? Pytalem o to w temacie o poprzednim numerze jednak nikt nie odpowiedział.

 

Czy tym razem mógłbym uzyskac odpowiedź? Sciera/ butch? ktokolwiek?

Odnośnik do komentarza

Artykuł o Tokio za(pipi)isty, czekam na kolejne.

 

Ciekawe czy mazur czyta dalej forum. Artykul malinowy, skonczylem czytac. :) Moze sciera skuma, ze pewnie nie tylko ja czekam na rozwiniecie tej idei? Chce wiecej o japoni i czemu Michal tak malo zdjec ladnych dziewuszek?

 

@Fenix - czemu nie mozna dac ci plusa? Dostalbys za zapowiedz nowego numeru.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Moza o linki prosic, do tych informacji o PE i MK w zagranicznych periodykach?

 

Np tutaj jest.

 

http://www.trmk.org/forums/showthread.php/13851-New-Scans-of-Sindel-Kratos-Ermac-Sonya-Jax-Johnny-Cage!!!

 

I tu.

 

http://mortalkombatonline.com/

 

http://boards.ign.com/mortal_kombat/b6027/198632265/p1/?24

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Mi okładka pasuję taka jaką wybrałem (a była tylko jedna :lol:), ale nie okładka jest najważniejsza... Prawda jest taka, że to jest mój pierwszy PSX Extreme, w sumie tak jakby pierwszy, bo kiedyś miałem jeszcze dwa wydania, ale tam patrzałem tylko na obrazki :sweat:. No, ale cóż jak miałem czytać to czytałem i muszę przyznać, że mnie wciągnęło niemiłosiernie, gdyż zaraz po kupnie usiadłem i zacząłem czytać, a kupiłem o 16.00... a jest 21.00 co znaczy, że 10 min. temu skończyłem :D. Tylko jednego nie wiem, czy to dobrze że czytałem tak długo jak przeciętny fan Harrego Pottera...:thumbsup:

Edytowane przez eske
Odnośnik do komentarza

Artykuł o Tokio za(pipi)isty, czekam na kolejne.

 

Ciekawe czy mazur czyta dalej forum. Artykul malinowy, skonczylem czytac. :) Moze sciera skuma, ze pewnie nie tylko ja czekam na rozwiniecie tej idei? Chce wiecej o japoni i czemu Michal tak malo zdjec ladnych dziewuszek?

 

 

Zdarza mi sie ;-) Malo zdjec dziewuszek? Oba artykuly sa naladowane fotami i nasluchalem sie juz, ze za malo o grach, tylko dupy same. Dzieki za mily comment!

Odnośnik do komentarza

twego felietonu Mazzi jeszcze nie czytałem ale w oczy rzuciła mi sie tabelka z cenami- masakra. Film Blu Ray 180, bilet do kina 60 zł , piwo 18

 

Masakra, liczyłem , ze maja europejkskie ceny

 

 

PONAWIAM PYTANIE O MYSZAQA- BEDZIE JESZCZE PISAŁ? SCIERA HELLLLOŁ :ninja:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

A co z Gamerą? Też widnieje jako Zgred.

Pojawił się, napisał Hyde Park i koniec.

A co z jego 3groszówkami? O GT5 się nie wypowie?

Kącik wyścigowy również kto inny prowadzi :(

---

Denerwuje mnie też pojawianie się ocen/3groszówek niejakiego Zeratula. Po co? Kim jest ten gościu, żeby pisał w PE?

Tzn. ja wiem gdzie on pisuje, ale po co mi znać opinie jakiegoś nieznanego gościa. Na forum/portalu jest więcej opinii.

Odnośnik do komentarza

Artykuł o Tokio za(pipi)isty, czekam na kolejne.

 

Ciekawe czy mazur czyta dalej forum. Artykul malinowy, skonczylem czytac. :) Moze sciera skuma, ze pewnie nie tylko ja czekam na rozwiniecie tej idei? Chce wiecej o japoni i czemu Michal tak malo zdjec ladnych dziewuszek?

 

 

Zdarza mi sie ;-) Malo zdjec dziewuszek? Oba artykuly sa naladowane fotami i nasluchalem sie juz, ze za malo o grach, tylko dupy same. Dzieki za mily comment!

 

Mazurku, zdjec dziewuszek to jest sporo ale ladnych to na palcach jednej reki. ;p Nie wierze, ze po ulicach kreci sie malo zjadliwych kobitek no i gdzie jakas fota na "zagranicznego turyste" - jeden reporter i masa skosnookich du.p.e.czek. ;(

 

A juz mniej wybrzydzajac czekam na kontynuacje, podroz po sklepach, salonach gier, masakruj sciere o miejsce, masz moje blogoslawienstwo!

 

Aha - czytnalem o nowym Mortalu, niby dostal w zapowiedzi b. wysoka ocene wstepna ale tutaj lepiej by to Kali napisal. Brakuje mi "achow", "ochow" i "yeah". Tekst Amera dobry, rzetelny ale suchy. Bez fanowskiej zajawki, ja bynajmniej tego nie poczulem.

Edytowane przez 2razyjot
Odnośnik do komentarza

Bardzo dobry numer, pomimo braku jakichś masakrujących premier zapowiada się masa czytania, tak na szybko trzy zastrzeżenia:

 

- Nie jest to jakaś sprawa życia lub śmierci ale liczyłem że reckę GT5 napisze Gamera

- trzygroszówki i oceny gości z tej stronki o PS3 zupełnie zbędne, Szczerze? nic nie wiem o ich gustach, niespecjalnie mnie obchodzą ich opinie

- odnośnie do kącika RPG, Zax'ie, na litość boską, po cholerę publikować takie łopatologiczne poradniki jak ten do Fallouta NV?? Takie coś miało jakieś tam uzasadnienie w czasach raczkującego internetu ale nie teraz kiedy miejsce tego typu tekstów jest w sieci, a nie w gazecie- takie coś zainteresuje i przyda się może 5% czytelników, o wiele lepsze byłoby np. coś w stylu Opowieści z Pustkowi- czyli stuffu który świetnie czyta się nawet ludziom którzy nie miali styczności z daną grą. To samo tyczy się tych szkółek gry w Fifę.

 

- edit. no i brak Myszaqa, Panie Ściera, jego ewentualne odejście to będzie kolejny, po pożegnaniu Hiva strzał we własną stopę

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza

 

Mazurku, zdjec dziewuszek to jest sporo ale ladnych to na palcach jednej reki. ;p Nie wierze, ze po ulicach kreci sie malo zjadliwych kobitek no i gdzie jakas fota na "zagranicznego turyste" - jeden reporter i masa skosnookich du.p.e.czek. ;(

 

 

Ja nie robie fotek na zagranicznego turyste ;D ;D ? ;D

 

http://img507.imageshack.us/img507/3595/daisuki.jpg

 

Teraz to inna rozmowa, popieram! :)

 

 

- trzygroszówki i oceny gości z tej stronki o PS3 zupełnie zbędne, Szczerze? nic nie wiem o ich gustach, niespecjalnie mnie obchodzą ich opinie

 

W sumie przemyslalem sprawe i kiedys bylem za tym by 3 grosze dostawali userzy forum psx-e, z perspektywy czasu blad. Wole juz redaktorow PSX-E, zgadzam sie z przedmowca. W ogole widac, ze team z PSX-E sie wykrusza, coraz wiecej nowych twarzy.Czy to dobrze czy zle? Hm, dziwne wybory przy autorach tekstow, ze Gamera dostanie recke GT5 nie myslalem, ale zapowiedz nowego MK serio myslalem, ze Kali dostanie. Niby nadchodzacy mocarny tytul a z zajawki tego nie odczulem, rzemieslnicza robote ok ale pasje? Ni chuchu.

Odnośnik do komentarza

Taaa i na stronę pisałby o dupach z MK. Ściera już dawno powinien podsyłać mu do recenzji same crapy, to może bardziej krytycznie oceniałby gry. :whistling:

 

Zes sie uczepil jak wsza lonowa pi.z.dy cyganki a przeciez Kali tez by dal 9 pewnie tylko by lepiej napisal, wiec co cie boli?

Odnośnik do komentarza

Taaa i na stronę pisałby o dupach z MK. Ściera już dawno powinien podsyłać mu do recenzji same crapy, to może bardziej krytycznie oceniałby gry. :whistling:

 

Zes sie uczepil jak wsza lonowa pi.z.dy cyganki a przeciez Kali tez by dal 9 pewnie tylko by lepiej napisal, wiec co cie boli?

 

Od Kaliego 9 trzeba by odjąć minimum jedną ocenę, a tak przynajmniej wiem, że gra na serio jest dobra. Bo Amer byle gównem z tego co widzę po jego reckach/3 groszówkach się nie jara (MOH/COD Black Ops itd).

 

Jak Amer to czlowiek, ktory zna sie na bijatykach, czolowa postac sceny SC (tak mi sie wydaje). Jeszcze nie czytalem, ale jezeli nie pisal tego Kali, to na pewno nie bedzie WHOOOOOOOOOA itd :teehee:

 

Dokładnie, na szczęście tego nie ma. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...