Skocz do zawartości

PSX Extreme #161


Rekomendowane odpowiedzi

Jak Amer to czlowiek, ktory zna sie na bijatykach, czolowa postac sceny SC (tak mi sie wydaje). Jeszcze nie czytalem, ale jezeli nie pisal tego Kali, to na pewno nie bedzie WHOOOOOOOOOA itd :teehee:

 

Wiesz, latka mi nieco poleciały i nie jeżdżę już po turniejach, ale swego czasu to i owo na turniejach osiągnąłem (3 m-ce na Mistrzostwach Polski Soul Edge na Gambleriadzie, wielokrotnie na podium prestiżowych turniejach Tekkenowych (do TK4, w międzyczasie tatuując sobie na ręce szramę Jina) i różnych innych tytułach, jak np. Wipeout 2097. I chyba wiele osób przyzna, że włożyłem ogromną pracę w rozwój i popularyzację sceny bijatyk w Polsce. To, że od pewnego czasu nie jestem w stanie jeździć na turnieje i rozgrywać po 1000 walk tygodniowo (standard w czasach TK3), nie ma wpływu na to, że posiadam ogromną wiedzę o praktycznie wszystkich mordobiciach. Z fachowymi pojęciami i skrótami typu "HCB+RK+LK, p~p,d,dp+2" ograniczyłem się na polecenie Ściery, żeby recenzje były bardziej czytelne, a nie skierowane wyłącznie do wąskiego grona hc'ków. Rzetelności jednak chyba mi nie zarzucisz?:)

 

I bardzo Cię proszę, przytocz cytat z moim ostatnim WHOOOOA. Nie mogę sobie tego przypomnieć, ale było to chyba jeszcze za Gierka;).

 

Zwyrodnialcu - powiedz mi, co cię boli, z jaką oceną skrzywdziłem Twoje gusta, albo nie przedstawiłem należycie zadanego mi tematu? Uwielbiam fajne dupy w grach, zwłaszcza charakterne (jak np. Chloe z Uncharted 2, czy też Nariko, którą jestem nieustannie zafascynowany) - i jeżeli na takie trafiam, lubię dzielić się spostrzeżeniami. Sądzę, że nie jestem pod tym względem jakimś odszczepieńcem i zapewne znajdzie się spore grono czytelników, dla których jest to równie istotna kwestia;). Staram się przy tym absolutnie nie obrażać kobiet, po prostu zachwycam się nimi i doceniam ich zjawiskowość - niestety, raczej nie dam rady przeskoczyć w styl metro i zmienić swój punkt widzenia. Zapewne też orientujesz się, że recenzując gry skupiam się przede wszystkim na emocjach i wrażeniach, jakie dany tytuł z sobą niesie - i to jest dla mnie najważniejsze. Czym tak Cię ostatnio skrzywdziłem i czy aby patrzyłeś tylko na ocenę, czy też przeczytałeś recenzję?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...