Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Niepokojące informacje na temat stanu zdrowia Roberta Kubicy przekazał na konferencji prasowej stacji radiowej "BBC" były kierowca zespołu Scuderia Toro Rosso Jaime Alguersuari. - Z tego co wiem, to niestety nie może w tej chwili utrzymać szklanki w ręce - oznajmił Hiszpan.

 

To chyba juz zamyka temat Roberta w F1.

 

Trzeba liczyc na tego goscia od Porsche Cup :P

Odnośnik do komentarza

Przy powrocie do pełni formy wyższa waga nie jest niczym złym. Najpierw musi w 100% wyzdrowieć, a zrzucenie kilku zbędnych kilo nie będzie problemem. Ważne, że noga, która była złamana jest w pełni formy, ręka najwyraźniej też jest w bardzo dobrym stanie, każdy kto choć trochę zna się na motoryzacji, wie, że do wachlowania wajchą od biegów w aucie WRC potrzeba sporo siły. Jestem mega zadowlony i ciesze się, że Algersuari był w wielkim błędzie.. Chyba żal mu dupę ściska, że kierowca, który ciągle walczy o powrót jest o wiele bardziej ceniony i wiele więcej osób na niego czeka niż na w 100% zdrowego Hiszpana...

Czekam na info i jakimś teście single-seatera

Edytowane przez orion50
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Abstrahując od Kubicy, czy śledził ktoś tegoroczne testy przedsezonowe? Wiadomo, że ich wyników nie można brać na poważnie, ale naprawdę wierzę w to, że Lotus będzie walczył o podia, a cała stawka - pomijając outsiderów - się ścieśni. GP Australii już za tydzień, wprost nie mogę się doczekać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...