Skocz do zawartości

FIA Formula One World Championship 2011


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie mi się ten wyścig dzisiaj oglądało. Do pakietu wypadającego z toru Vettela, wykopanego Heidfelda i Alonso ujeżdząjącego Red Bulla chciałbym zobaczyc jeszcze minę Hornera po tym wszytskim :D.

 

też uwielbiacie jak Stella tą łamaną angielszczyzną szkaluje przez radio na innych zawodników? :D

 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heidfeld pokazał jakim jest klasowym kierowcą.

buemi dostal -5 miejsc w nastepnym GP za rozwalenie heidfilda

Czemu? To Buemi miał dogodniejszą pozycję i jeżeli mnie pamięć nie myli to Heidfeld się wpier.dalał obok niego, po zewnętrznej i nie miał szans go przy tym wyprzedzić. Zero profesjonalizmu z jego strony.

 

Nie lubie tego typa, ale przynajmniej fajny motyw miał dzisiaj z kaskiem na tym GP.

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

 

Czemu? To Buemi miał dogodniejszą pozycję i jeżeli mnie pamięć nie myli to Heidfeld się wpier.dalał obok niego, po zewnętrznej i nie miał szans go przy tym wyprzedzić. Zero profesjonalizmu z jego strony.

 

Nie lubie tego typa, ale przynajmniej fajny motyw miał dzisiaj z kaskiem na tym GP.

Heidfield jechal szybciej od Bueamiego i mial duze szanse wyprzedzic go na dochamowaniu. moze byl na zewnetrzej ale zaraz po tym byl kolejny zwrot gdzie heidfild bylby juz na wewnetrznej

Buemi spychal heidfilda na te styropianowe reklamy z napisem ile metrow do zakretu jest.

heidfil nie mogl zjechac juz bardziej na bok to bueami rozwalil mu przedni spojler ze wpadl pod samochód

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Tutaj można polemizować, to jednak Buemi był z przodu, a Heidfeld za późno się zbliżył, widział, ze nie ma szans a się pchał. Był szybszy, mógł poczekać na lepszą okazję.

tak. Mogl go Buemi blokowac ale nie spychac na te styropianowe informacje ;)

Odnośnik do komentarza

Bullier traci cierpliwosc do Niemca

"It's clearly a disappointment," said the director of the British team on Eurosport, reported of LRP-inside.fr. "He did not take the status that we consider. We prefer to rely on Vitaly (Petrov) for performance. Nick is more suitable for the development of the car. "

Jednoczesnie coraz cieplej wypowiada sie o Grosjeanie jakoby byl gotow do F1 a w piatek Senna dostanie szanste na treningu.

 

Edyta.

BBC zapowiedzieli ze w ciagu miesiaca beda mieli wywiad z Robertem.

Edytowane przez Magik
Odnośnik do komentarza

maciucha buah :D

cały polsat miał problemy bo wszystkie ich kanały padały. zresztą nie tylko oni. na eurosporcie leciało WTCC (też mokre) i było bez dźwięku praktycznie. pogoda znowu wygrała z techniką. sam wyścig nawet nawet. parę ciekawych manewrów i sytuacji. jestem za RBR ale fajnie że Button wygrał "z tych innych". wisienką na torcie był drive through dla Hamiltona :)

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza

Cholernie żal mi tego, że Hamilton spartaczył sobie tak świetny początek i pół wyścigu. Trzymałem za niego kciuki, ale przynajmniej tyle, że Button wygrał.

 

Nie wiem jak wy, ale nie potrafie tak szczerze Vettelowi kibicować, jak obok jeździ Hamilton.

 

A sam wyścig bardzo fajny. Z resztą Hungaroring nie jest łatwy, a do tego mokra nawierzchnia = gwarantowane błędy kierowców. Szkoda tylko, że Lewis popełnił ten największi i najbardziej karygodny.

 

Alonso pokazał moim zdaniem klase, bo po złym początku 2 wizytach poza torem, wrócił i wywalczył podium. Ferrari spirit! :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...