Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

może tylko głowna misja bez dodatkowych, bez zbierania i odsłuchiwania kaset, i  z elementami których można się czepiac.

To po co kupować w takim razie "pełną wersję" po takim demie ??? Własnie ogladałem Trailer a może walkthrough bo sam już nie wiem jak to nazwać. Kojima przeszedł sam siebie. Mam nadzieje że jest przewidziane jakieś DLC do tego ??? Myślę że zbieranie albo rozwalanie kaktusów (mają świetną fizykę) na czas było by fajne. Czekam z niecierpliwoscią

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

ja pi.erdole. Przestańcie sie zachowywać jak biedaki cebulaki. Nie stać was. Nie kupujcie. Stać was i nie możecie sie doczekać nawet najkrótszej chwli z MGS - kupujcie. Ale skończcie pi.erdolic z tym narzekaniem ze drogo.

 

Pogadajmy o grze.

 

Milan - czy jest już jakis smaczek fabularny ?

Czy Sutterland to BB? A to znacyz ze Hayter nie wróci? :(

Edytowane przez Ekansik
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Oni chyba tam dopiero ten silnik okielznali i chcą się pochwalić i zbić kabze, a teraz mają czas na zrobienie pelnej gry mają.

Ja myśle, że oni nad tym silnikiem pracowali już jakiś czas, a teraz jak najszybciej chcieli go wypuścić na świat zanim stanie się przestarzały. 

 

Podkreślam, że nie grałem jeszcze w tę grę i nie wiem czy Snake dalej ma 3 animacje na krzyż. Chcę wierzyć, że ma chociaż z 6.

Odnośnik do komentarza

 

Fabuły to za dużo nie ma.Wiadomo jedynie,że misja rozgrywa się na krótko przed zaplanowaną inspekcją bazy Big Bossa w celu ustalenia,czy Snake ma broń atomową.Snake ma uratować Paz i Chico.Głównym złym chyba będzie Skull Face,dowódca oddziału XOF(nic więcej o nim nie ma),który rozwala bazę Big Bossa w ostatniej scenie.Na początku wygląda na to,że Snake,Kaz,Paz i Chico zdołają uciec,ale okazuję się,że Paz miała w sobie zaszyte 2 bomby(pierwszą wyciągają w helikopterze,co było widoczne na trailerach).Na koniec Paz mówi o drugiej bombie i wyskakuje z helikoptera,ale jest za późno.Bomba wybucha zmiatając helikopter z bohaterami,który uderza w drugi.KONIEC.

 

W creditsach jest jeszcze fragment przesłuchania Paz przez Skull Face'a gdzie dowiadujemy się,że Paz ma informację o ZERO/(pipi)herze.

 

Kiefer to na bank prawdziwy Snake co łatwo wywnioskować z wprowadzenia.Motyw tego,że będzie ich dwóch(Hayter ten drugi) byłby mega naciągany,bo jak niby wytłumaczyć,że gościu ma inny głoś od oryginału,a Kaz i reszta ekipy MSF tego nie zauważyła.

 

 

Reżyseria scenek gniecie jaja i Hideo jest mistrzem w tym aspekcie.Widziałem na yt tylko wersję z x360 i gra wygląda świetnie jak na starą generację.

 

Jestem fanem serii i może to co powiem to profanacja,ale Sutterland brzmi dużo lepiej niż Hayter. Czuć taką naturalność w głosie w przeciwieństwie do wymuszonej maniery Haytera.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ja pi.erdole. Przestańcie sie zachowywać jak biedaki cebulaki. Nie stać was. Nie kupujcie. Stać was i nie możecie sie doczekać nawet najkrótszej chwli z MGS - kupujcie. Ale skończcie pi.erdolic z tym narzekaniem ze drogo.

 

Pogadajmy o grze.

 

Milan - czy jest już jakis smaczek fabularny ?

Czy Sutterland to BB? A to znacyz ze Hayter nie wróci? :(

Sutherland jest doskonały, Haytera nie ma, sądzę wiec że albo go nie będzie albo będzie ( genialne).

Smaczki? Są, ile więcej jest ukrytych nie wiem, spedziłęm z grą na razie tylko 2h.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

Ide z moja prywatna teoria ze Ground Zeroes to

propaganda Patriotow w postaci filmu majaca na celu gloryfikowanie Big Bossa (w 4ce byl ten temat poruszony) i z oczywistych wzgledow musieli zatrudnic znanego aktora podkladajacego glos snejka

 

natomiast w Phantom Pain'ie bedzie juz normalnie Hayter.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

wg mnie na bank cos kojima pomiesza w fabule - nie bez powodu trolluje co krok, cale te XOF czy "two phantoms was born". Najgosze jest jednak to, że Kojama potwierdzil ze nie jako nagnie troche fakty w phantom pain wiec i tak bardzo mozliwe ze wymyslil juz cos co logicznie nie bedzie nikt w stanie wytlumaczyc

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem walkthrough z  na youtube i rzeczywiscie kojima ostro pocisnal z tym ze demo jest platne bo nie powinno byc no i niestety sa czasami glupie kojimowskie dialogi ktore straszyly w snakeeaterze zaraz na poczatku wprowadzenia kaz czy ten chyba naukowiec z glowem otacona opowiada o bazie w ktorej dziej sie misja i wielki big boss z glupim stwierdzeniem ze tak to dobre miejsce na tajne wiezienie cia no kurcze pieczone przeciez kazdy to wie od razu mi sie przypominaja te glupkowate dialogi big bossa jak malego dziecka w snakeeater jak sie podniecal np pistolecikiem czy nozem i opowiadal o tym jak stary dzieciak

 

cala reszta super kifer sutherland miazdzy i w pelnej wersji bedzie wiecej jak epicko chociaz glos skull face jakis taki zbyt delikatny i mlody bardziej by pasowal jakis starszy i ciezszy glos do goscia ze zjarana twarza i glowa

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Obejrzalem walkthrough z  na youtube i rzeczywiscie kojima ostro pocisnal z tym ze demo jest platne bo nie powinno byc no i niestety sa czasami glupie kojimowskie dialogi ktore straszyly w snakeeaterze zaraz na poczatku wprowadzenia kaz czy ten chyba naukowiec z glowem otacona opowiada o bazie w ktorej dziej sie misja i wielki big boss z glupim stwierdzeniem ze tak to dobre miejsce na tajne wiezienie cia no kurcze pieczone przeciez kazdy to wie od razu mi sie przypominaja te glupkowate dialogi big bossa jak malego dziecka w snakeeater jak sie podniecal np pistolecikiem czy nozem i opowiadal o tym jak stary dzieciak

 

cala reszta super kifer sutherland miazdzy i w pelnej wersji bedzie wiecej jak epicko chociaz glos skull face jakis taki zbyt delikatny i mlody bardziej by pasowal jakis starszy i ciezszy glos do goscia ze zjarana twarza i glowa

masz pretensje  o jaranie sie pistolecikiem, ale sam chętnie byś podmienił skull face'owi głos na bardziej grozny i męski, czyli zeby było kreskowkowo jak u marvela.

Jestem skull face i wygladam groznie, grrr, brzmie też groznie , grrrr.

 

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

serio big boss weteran jednostek specjalnych doswiadczony zolnierz a kojima kaze murzucac takimi sucharami i lamusowatymi zdaniami nie no spoko kazdy lubo co lubi

Brawo (pipi)a, po ch,uj w  ogole jarac sie ta seria jak np.  w mgsie na dzien dobry colonel dzwonil by powiedziec ze komandos snake moze schodzic z drabiny za pomoca kwadratu.

 

Seria do smietnika. Albo się godzimy na konwencje albo idziemy napier,dalac tytanów.

Odnośnik do komentarza

ja pi.erdole. Przestańcie sie zachowywać jak biedaki cebulaki. Nie stać was. Nie kupujcie. Stać was i nie możecie sie doczekać nawet najkrótszej chwli z MGS - kupujcie. Ale skończcie pi.erdolic z tym narzekaniem ze drogo.

 

Pogadajmy o grze.

Jak można rozmawiać tutaj o czymś co trwa od 10 minut do 3 godzin w zaleznosci jak kto gra. Nie ma nawet nad czym się rozpisać,bo o grze napisałem już w pierwszym poscie tutaj i nie wiem co bym mógł dodać jeszcze chyba że kogoś interesuje że pogoda jest inna w każdej misji

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza

No ale co innego jak inna postac robi za instrukcje do gry a co innego jak sam glowny bohater w jednej scence jest najlepszym zolnierzem swiata aby w drugiej dowalic takim fejspalmem ze to sie w glowie nie miesi

pamietasz aby w mgs1 na psx snake mowil takie suchary ??? nie bo tam czego takiego nie bylo dopiero w snejkeaterze zrobili z big bossa jakiegos szeregowca co o pierwszy raz pistol na oczy widzial na misji wez zagraj w psx mgs1 i powiedz ze tam tez tak bylo a konwencja dalej jest taka sama czyli swiat realny poplatany z sf jak bossowie z nadprzyrodzonymi mocami

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

oczywiscie, przeciez gdyby spojrzeć na serięz  boku to snejk jest ciągle robiony  w jajo, i robią z niego debila.

a Mgs?

kto mu dzwonił żeby szukał scian w innym kolorze?

Ciągłe rady o uzbrojeniu, sposobie walk, przecież to on powinien wszystko wiedzieć.

Snejk gdyby nie Ruda to wpadłby na miny w magazynie sniper wolf bo leciał na Jana.

 

Jedyna częscią w której był kozakiem to była czesc druga.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

no ale przynajmniej nie gadal glupot w stylu ojej to rosyjski helikopter pewnie byl zrobiony w rosji albo tajne wiezienie cia na kubie to pewnie scisle tajne wiezienie rzadowej agencji usa no w kazdej czesci byl codec w ktorym opowiadali ale od snakeeatera to kojima cofnal bohatera w rozwoju skoro on sam do siebie juz mowi takie suchary i troche boli jak sie slyszy jacka bauera ktory sam sobie wciska takiego suchara

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...