Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

w kilku wywiadach mówił, ze chetnie robiłby gierki na 3DSa, wiec pewnie zajmie sie popierdołkami i symulatorami randek.

zoe tez, nie ruszy bo jak, ogolnie wszystkie gierki w ktore był zaangazowany, sa wlasnoscia konami... 

 

tak bardziej optymistycznie, zakładam, że przyczepi sie do square enix i bedzie tam budowac jakis team  

Odnośnik do komentarza

kojima przez lata skupiał sie głownie na mgs, w koncu seria ma chyba ponad 20 lat. mysle że jest w stanie wymyślić nową serie i też dać czadu

 

a może też postanowi zdoribić jednak silent hills - oczywiscie pod inną nazwą. PT pokazał że kojima może nieźle zarządzić w temacie horrorów FPS. jest ich sporo na rynku, PT wybijało sie na plus wśród konkurencji. ponieważ projekt tak wcześnie został skasowany (prawdopodobnie) to napewno można go wskrzesić pod inną nazwą (w przeciwieństwie do MGSa bo to zbyt wielka marka żeby nagle zrobić "duchowego następce" ze zmienionymi imionami i nazwami)

Odnośnik do komentarza

Kurde taki dobry silnik jak Fox Engine w rękach partaczy z Konami... :( szkoda bo silnik naprawdę daje radę nie tylko pod względem wyglądu (bardzo ale to bardzo przypadł mi do gustu) ale tez elastyczności (MGS, PES, P.T.).

Odnośnik do komentarza

No z tym developerem pukajacym do Kojimy to bym sie tak nie zapedzal bo raz, ze on praktycznie poza MGS ostatnio nic zupelnie nie zrobil a dwa to chec zatrudnienia kolesia, ktory rezyseruje gierki z postaciami z kupą w gaciach i muchami moze nie byc taka oczywista. No bo przeciez nikt nie wezmie Kojimy do rezyserki nowego Splinter Cella, Division, Ghost Recona czy nawet Call of duty.

Odnośnik do komentarza

Gdzie zamawiacie? Na cdp jest promocja 239zeta z latarką i gratis ground zeroes na plycie (tak wiem, każdy już ograł)

Ja zamawiam właśnie na cdp.pl. Moim zdaniem najciekawsza i zarazem najlepsza oferta na zwykłą wersję day1.

 

Teraz to juz tylko nowa seria wchodzi w grę - o ile rozmawiamy o dużym projekcie. 

Wracając do tego co wcześniej pisałem... myslę, ze kojima dałby radę ogarnąc np jakiegoś spinoffa do deus ex lub cos innego w cyberpunkowych klimatach. binary domain 2?  

Binary Domain to kolesie od Yakuzy i Segunia, więc o ile nie zacznie wspópracować z Segunią o tyle raczej sequela od niego nie zobaczymy, jeśli są jakiekolwiek szanse na sequel tej spoko gierki.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Gdzie zamawiacie? Na cdp jest promocja 239zeta z latarką i gratis ground zeroes na plycie (tak wiem, każdy już ograł)

 

link plz? (tylko nie ten z zeldy) nvm. btw świetna okazja, bo miałem nadzieję na GZ w zestawie.

 

edit:

 

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • jesteś fanem gier Hideo Kojimy
  • chcesz się dowiedzieć, dlaczego Big Boss zboczył na złą drogę
  • lubisz się chować przed wrogami w kartonie

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Mi się wydaje,że ta misja nie przypadkowo tak wygląda. Koji chciał przekazać,że coś się świeci,wiedział,że gracze po czasie się dowiedzą o zawirowaniach wokół niego i jego studia i   był to swego rodzaju pstryczek w nos dla Konami.

 

Ja w sumie po dzisiaj mam cichą nadzieję,że te całe zamieszanie wokół Koji Pro i Kojimy to tylko marketingowe zagranie mające utrzymać zainteresowanie wokół najnowszej części MGSa.

 

Swoją drogą wiadomo coś kiedy będzie mieć premierę wydanie na PC? Bo tak patrzę po pre-orderach z CDP i nie ma wersji na blaszaki,a myślałem,że sobie złożę zamówienie bo to promo z PP+GZ jest niezłe :/

 

"You might be able to erase the markings,  but the memories will never disappear"

 

Mocne i jakże adekwatne do obecnej sytuacji.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...