Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie widzę na GAFie, że rzekomo wyciekło trochę detali nt. TPP, chyba najwyższy czas zapomnieć o tematach związanych z grą do momentu premiery. 

Już tak blisko premiery, że ja zaprzestalem zupelnie ogladanie gameplayow itp.

 

Ja to po prostu odpale i połkne w całości razem z platyną :platinum:

Odnośnik do komentarza

gierka zapewne będzie świetna gameplayowo więc sens jest, ale jednak w mgs fabuła ma bardzo duże znaczenie i jest mocno poryta, nawet ci co przeszli każdą gre kilka razy nie zawsze obczajają o co chodziło

 

jeśli nie planujesz grać w poprzednie części to na jutubie znajdziesz dosyc dokładne wyjaśnienie fabuły poprzednich części (filmik trwa 17 godzin xD)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że warto nawet jak nie grałeś w poprzednie części. Phantom Pain będzie miał duży nacisk na gameplay i zapowiada się, że to on będzie trzonem gry, a fabuła nie będzie aż tak wyeksponowana jak w poprzednich częściach (np. rozmowy przez codec zepchnięte do roli kaset). Pewnie nie zrozumiesz paru wątków, nie będziesz emocjonalnie przywiązany do postaci i wydarzeń, ale to nie powinno przeszkodzić w tym, żeby cieszyć się resztą. To nie jest MGS4, gdzie rozwiązanie kwestii fabularnych było głównym założeniem gry.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pany, do premiery jeszcze tylko miesiąc. Właśnie robię zamówienie na koszulki z motywami mgs by być gotowy na day 0.

Najbardziej mnie martwi to jednak, że telenowela Konami vs. Kojima może nigdy się nie skończyć i nikt niczego się nie dowie.

Chyba, że Hideo napisze biografie.

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Mother base będzie ogromne:

 

CLOgLjrVAAEc9wY.jpg

 

 

 

Wracając na chwilę do limitowanej konsoli - ciekawe jak będzie rzeczywiście wyglądała, bo zdjęcia pokazywane do tej pory są drastycznie różne:

 

b_vmiljuuaactph7goza.jpg

 

CKo_Yd_UwAA74Lv.jpg

 

Jeśli tak jak na pierwszym zdjęciu, to na pewno anuluję pre-order. 

Dodatkowo szkoda, że nie będzie cała matowa, jak te nowe modele, skoro to ma być najnowszy model konsoli.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...