Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Również się zastanawiam, bo w przeliczeniu na złotówki na razie cena jest trochę zaporowa (2050zł) odliczając od tego grę za 200/250zł i tak mamy 1800zł gdzie nawet białą wersję można kupić za 1400zł ale z drugiej strony taka limitka to okaz sam w sobie, jeżeli w ultimie pojawi się pre-order i zdąże to się skuszę, choć i tak aktualnie męczę Ground Zeroes na PS3 (gdzie wersje na PS4 już w zeszłym roku zmęczyłem) i źle się nie gra, trzeba tylko przełknąć trochę paskudny popup ale w wersji na PS4 również nie jest lepiej (oby PP nie zawiódł).

Odnośnik do komentarza

Ja postanowilem ze nie bede tej edycji kupowal z tego wzgledu, ze bedzie droga. Pada kupie samego na pewno. 

A skąd wiem, że będzie dostępny w oddzielnej sprzedaży? 

Byłem ostatnio u mnie w stolicy w media markt i nagle szok :

 

http://www.mediamarkt.se/mcs/product/_SONY-Dualshock-4-20th-Anniversary-Edition,90952,510151,2197523.html?langId=-16

 

:ohboy:

Odnośnik do komentarza

Za tą cenę mam handhelda więc też jest nie lepiej wydawać ponad 600zł (praktycznie jak za tego specjalnego XO-pada). W sumie nie zdziwię się jak limitka pojawi się w kilkunastu max. sztukach a cena będzie jeszcze wyższa niż przeliczając ją z Euro czy Funciaków.

Odnośnik do komentarza

 

PS4 - 35.1GB

PS3 - 11.7GB

na ps4 podobno 25gb a nie 35

 

 

co rzeczywiście jest mniej niż mgs4 na ps3. to dziwne zakładając że mgs5 jest o wiele "większy", ale domyślam sie że ma to związek z ilością rozmów i scenek. zakładam że w mgs4 wiele scenek mimo że na silniku gry było jednak w formie filmów i one sporo miejsca zajmują, pewnie w mgs5 wszystkie scenki będą w czasie rzeczywistym więc nie zajmują dodatkowego miejsca bo tekstury i otoczenie pochodzi normalnie z gry

Odnośnik do komentarza

ktoś tu kiedyś coś pisał, że przy mgs4 Kojimie od tej pojemności blureja troszkę odwaliło i zapchał dysk nieskompresowanymi plikami (audio, grafiki) które zajęły to całe miejsce.

Głównie nieskompresowane dialogi dołożyły do rozmiaru. 

 

25 GBP przynajmniej nie będzie się ściągało tydzień na PSNie, a 5 dni. 

 

Plus, ukradzione z GAFa:

Kojima: "The Phantom Pain will be around 200 times larger than Ground Zeroes"

3*200=600 GB
Kojima lied. That's why he was fired.
 
 
Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Brzmi to dość poważnie, ale skoro juz w Prologu Kojima wiedział, co może sie z nim stać, po premierze PP, pozwala mi to myśleć, za sam tytuł

" Fantomowy Ból " może mieć więcej wspólnego z Kojima Productions, jak z gra główna. Może to jest ten wielki przekaz?

To takie moje spostrzeżenie..

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...