Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

Bizon mi przypomina kolegę, odwiedził mnie wczoraj i mówi:

 

-No i jak się kończy ten Metal, opowiadaj

-Człowieku, dopiero gram, nawet w połowie nie jestem

-Co? Przecież w piątek dostałeś

-Ale to jest najdłuższy Metal, 30 godzin się gra, jak nie więcej

-No to poczytam sobie w internecie o zakończeniu

-Proszę bardzo

 

Okej, zapodaję bezpieczne filmiki o zwierzątkach i podróżach. Pierwszy film jest zablokowany w Niemczech. Tradycyjnie przypominam że jakość obrazu jest znacznie pogorszona przez kompresję. Kocham tego Metala, godzinami można podróżować i atakować posterunki. Gdyby ktoś się jeszcze zastanawiał nad zakupem to mówię że warto. Bardzo, bardzo, to super gierka jest! Ale proszę nie liczyć na ciągłe cut-scenki, pokręconych szefów i ocean wzruszeń. Zresztą w recenzjach pisali że takie rzeczy to raczej pod koniec gry. 

 

Bansai - i jak, skończyłeś? :) Stale Cię widzę na PSN. W drugiej połowie gry jest więcej scenek, szefów i atrakcji fabularnych?

 

 

 

Edytowane przez aux
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

A do mnie dzwonił snake i prosił o zwrot tematu.

 

 

Pytanie do grających gdzie pieska mogę spotkać? Tak abym wiedział na co uważać

 

W pierwszym Side Ops kiedy lecisz po tlumacza jak wyladujesz to powinienes uslyszec szczekanie

 

 

jeśli tak to znaczy że można go spotkać w różnych sytuacjach bo ja raczej nie w poboczny,

najwyraźniej odpowiedź jest taka że psa można spotkać zaraz na początku w jednej z pierwszych misji zaraz po wylądowaniu helikopterem

 

 

a ja wlasnie dotarlem do jednego z tych momentow na ktory chyba narzekano w recenzjach.

 

mam misje w ktorej musze powiedzmy sporo wysadzic, a mam za slabo rozwinieta baze zeby zrobic sobie jaka wyrzutnie rakiet czy miny i inne takie.

 

czyli wychodzi na to, ze bede musial troche grindowac poprzednie misje.

 

:/

jeśli myślę o tej samej misji to ja już miałem c4, łatwo je zrobić, chcoiaż ciekaw jestem czy też rzeczy można by np rozwalić granatem, a granaty mamy już na starcie do dyspozycji

 

btw nie musisz powtarzać misji żeby rozwinąć baze - jej rozwój zależy głównie od ilości ludzi - możesz iść na freeroam i w miasteczkach i posterunkach wyłapywać ludzi

 

 

Odnośnik do komentarza

Mój steelbook z euro już doszedł do kuriera. Wkrótce kurier dojdzie z nimi do mnie, a ja dojdę w czasie jego odbiernia. Piszę bo wiem jak bardzo was to wszystkich interesuje. 

 

Ale to przecież z OSTa jest, takie oryginalne i w grze będzie takie samo :<

 

Mój soundtrack tematyczny do tej informacji nie jest z OSTa  :cool: \m/

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

na pewno jest warta pieniędzy, ale dać 200zł w ciemno to dużo,,  już nie raz kupiłem nówkę i się zawiodłem, a recki były cud, miód i orzeszki ; D ... chce tylko poznać opinie wasze zwłaszcza na tą chwilę z ps3,  tym bardziej ze cena na psn jest bardzo atrakcyjna mimo ze grę mozna pobrać tylko raz 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie odległości w grze. Czy są one zbliżone do tych z ARMY? Chodzi mi o to czy do celu misji trzeba najpierw dotrzeć powiedzmy 1km czy zostajemy podwiezieni np. 200 metrów od celu?

 

możesz zdecydować gdzie ma cie wysadzić helikopter, jak np nie chcesz go używać tylko łazić na piechote czy konno to spokojnie minimum z 5km będzie z jednego końca na drugi (a pewnie i więcej, nie patrzyłem dokładnie)

 

 

 

moze teraz ktos odpowie bo widze, ze tamat ci co graja omijaja i nikt na te pytanie odpowiedziec nie chce

 

ga przy rushowaniu pewnie zajmuje 30-40 godzin a przy zwykłym graniu pewnie 80-100 więc nie oczekuj że ktoś ci opowie o drugiej połowie gry

 

ja osobiście nie doszedłem do żadnego bossa

 

Odnośnik do komentarza

ale to juz jest smutne, a jestem turbo fanem tej serii, balem sie przed premiera, ze ten sanbox zmiecie pod dywan calkowicie filmowosc, epickosc i zawilosci scenariuszowe, ktore od zawsze byly tak wspaniale w tej serii i czytajac wasze opisy dzien po dniu tylko sie w tym utwierdzam, ze tak niestety bedzie, kazdy tylko pisze o gameplayu (ktory juz po GZ wiadomo, ze jest kozacki), nikt przez ten czas nawet nie zajatknal sie, ze procz otwarcia tej gry (w starym stylu serii) natknal sie pozniej na podobny moment

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...