Skocz do zawartości

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain


Fuji

Rekomendowane odpowiedzi

ok 25 misji do 31 (do ktorej obecnie doszedłem) było dosyć gęsto i konkretnie (a napewno bardziej konkrenie fabuła szła niż misje typu "uwolnij randomowego naukowca")

 

a te odgłosy "sapania" to własnie quiet która nuci melodyjki przez radio i brzmią troche dziwnie, możesz przez lornetke posłuchać tego nucenia i brzmi lepiej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Quiet nuci melodyjke ze swojego theme, ale jej wykonanie jest tak nedzne i sfalszowane, ze nic dziwnego, iz ktos to uznal za chrapanie, swiszczenie i wzdychanie.

 

nom xD 

 

porównaj sobie to 

 

 

z tym co slyszysz i wtedy masz odpowiedz na zagadkę xdd

Odnośnik do komentarza

AI to jest jeden wielki skrypt - rozwalisz generator, loading script. Strzelisz w powietrze, loading script, snajpniesz kogos z 500 metrow, loadin script. rzucisz granat, loading script, zniszczysz radar, loading script. To samo jak cie zobacza, uciekniesz za kamien i czolgniesz sie 5 metrow dalej i juz masz totalny luz bo oni maja skrypt aby isc za kamien, potrzymac 5 minut na alarmie i tyle. Zapomnij ze przyjedzie jakis oddzial 10 zolnierzy, zapomnij ze przyjedzie apc/czolg/heli.

Jest zaprogramowanych na sztywno kilkanascie scenariuszy wroga, ktore sa wgrywane po kolei w zaleznosci od tego co zrobisz to jest to "AI", ktore jest tak samo oskryptowane jak w call of duty. jeszcze dlugo czasu uplynnie, zanim AI/skrypty beda na tyle rozbudowane aby wrogowie mieli jakas wieksza autonomie w doborze swoich zachowan.

generalnie biegna w lini prostej do celu, mozna zapomniec o jakichs grubszych tatykach flankowania przez przeciwnikow, maja prosty cover system i nic wiecej.

 

pozdro jeśli ktoś myśli, że kiedykolwiek w gierkach będzie inaczej

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

 

Ludzie, może będziecie wiedzieli o co kaman z tym ŚWISZCZĄCYM, CHRAPIĄCYM, WSDYCHAJĄCYM głosem podczas misji? Do &*^%#@!!! Co to jest? Okropnie mnie to wkur.wia...

 

Masz z sobą Quiet?

 

Tak, tak, mam Quiet zazwyczaj :) OCB?

 

Facepalm. Quiet nuci Quiet Theme podczas misji. Czasami też miauczy przez intercom.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety odkryłem głowny twist (chyba) już teraz przypadkiem. Mianowicie ogarnałem, że (uwaga cięzki spoiler) 

 

 

Nie gramy prawdziwym Big Bossem tylko fantomem jego Venom Snake'iem, ale dlaczego on ma twarz te którą tworzymy na początku to nie rozumiem jeszcze - podczas latania helikopterem w odbiciu widać tą twarz, którą tworzylismy na początku - po nacisnieciu zoomu

 

 

:dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...