Skocz do zawartości

Gears of War: Exile


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek proponuję zapoznać się z poniższym newsem:

 

Czym jest Gears of War: Exile?

 

No właśnie: hype budowany na VGA przez samego Cliffy'ego, odwołanie ogłoszenia w ostatniej chwili, teraz rejestracji tej nazwy. Czyżbyśmy mieli naprawdę do czynienia z grą na Kinecta z uniwersum Gears of War?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 16
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość bigdaddy

Oby tak, mocarna marka pchnie kinecta bardziej w stronę HC graczy.

 

2 tyg. temu było o nowej grze epic którą mają ujawnić na GDC, dodać do tego to co mieli ogłosić na VGA 2010 z GOW i dużo plotek o kinect-cie = ten gow exile? zobaczymy.

Mi pasuje takie rozwiązanie gow3 na pada i spin off na kinecta.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

Właśnie taki punkt widzenia, jaki prezentuje Maksik, jest dla mnie prawidłowy przy rozpatrywaniu czym jest ten tytuł. Epic Games nie może jak dal mnie pozwolić sobie na zubożenie gameplay'u przy trzeciej części gry, anie jakiekolwiek przystosowanie jej do Kinecta. Oczywistym jest, że lepiej stworzyć spin-off serii, niż tworzyć jakąś ubogą hybrydę :)

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

równie dobrze to może być gra na windows phone 7 ale jako szokująca wiadomość by nie pasowała do VGA

 

Sterowanie na kinecta póki nie wiadomo co to ma być, nie ma co sie bawić w prorokowanie, może to być jakiś celowniczek, gra na szynach, mordoklepka i 10 innych opcji. Wszystko się wyjaśni pod koniec lutego.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Wczoraj widziałem filmik jak gościu na PC zrobił prostego FPS'a sterowanego Kinectem. Całe sterowanie (poruszanie i strzelanie) opierało się na śledzeniu położenia w przestrzeni tylko i wyłącznie jednej ręki. Jak będą chcieli to zrobią, pytanie czy chcą i czy jest taka potrzeba (rynek zbytu).

 

Nie będę spekulował czym to może być bo może to być dosłownie wszystko - gra na facebook'a, WP7 czy inny "badziew".

 

Śmiesznie będzie ten temat wyglądał jeśli to jedno z powyższych. Radzę zakładać tematy o grach, o których wiemy, że istnieją.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...