Skocz do zawartości

PSX Extreme #162


Rekomendowane odpowiedzi

okładka PE 162.jpg

 

 

 

 



Numer dostępny od 20.01 (czwartek)

 

EDIT: wlasnie sie dowiedzialem, ze pojawily sie dosc powazne komplikacje techniczne. Numer moze zostac opozniony o 2-3 dni.

 

Numer oczywiscie juz dotarl do kolporterow. Prenumeratorzy moga spodziewac sie przesylki juz dzisiaj. Numer jest tez od wczoraj "na wyciagniecie reki" na stoisku firmowym PSX Extreme w CH.Wola Park. Cena nie ulegla zmianie choc podatek VAT oczywiscie musial wzrosnac. Podwyzke zabralismy poki co na siebie. Wszystko drozeje a my utrzymujemy niezmiennie te sama cene od ponad 6 lat.

Jednoczesnie polecam nasz temat okladkowy w formie playtestu wideo na naszym portalu PPE.

Fenix

.

 

Na przełomie roku, tradycyjnie już nie zabraknie wszelkiego rodzaju rankingów, analiz i komentarzy. Jaki był 2010 rok? Był rokiem, w którym wydawcy posłużyli się jeszcze mocniej wszelakimi marketingowymi narzędziami, żeby spośród całej masy różnorakich tytułów klient wybrał ten jeden, określony produkt - ich produkt. Dzięki długotrwałej, agresywnej polityce marketingowej niektóre marki sprzedają się tak dobrze, że aż... za dobrze, wyniszczając tym samym konkurencję. Jakie wydarzenia odbiły się największym echem, jakie trendy wywarły największe piętno na 2010 roku? Zapraszamy do naszej analizy. 2010 żegnamy również rankingami najlepszych gier, w których tworzeniu uczestniczyliście Wy, oddając w sumie prawie 45 tys. głosów na PPE.pl, które poparte zostały 800 komentarzami. Cieszymy się z tego niezmiernie.

 

Rok 2011 witamy kilkoma mocnymi produkcjami, którym udało się uzyskać bardzo przychylny werdykt. A wiecie, że takich gier w tym roku może być jeszcze 80? Tak, tyle właśnie pozycji zliczyliśmy przygotowując Kalejdoskop najbardziej oczekiwanych tytułów. Dla porównania powiem, że w tamtym roku (patrz PE#150) w analogicznym zestawieniu zliczyliśmy połowę mniej tytułów (...)

 

Miesiąc obrodził nam też w ciekawą publicystykę - a wiemy, że lubicie poczytać coś zajmującego na kibelku. Tym razem m.in. spróbowaliśmy zgłębić fenomen zombie w światowej popkulturze, wyjaśnić Wam jakim cudem gra, którą kupiliście, tak naprawdę nie jest Wasza (i o co chodzi w tym zamieszaniu z używkami) oraz wytypować kilka serii, którym należy się solidny reset (...) [ściera]

 

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

 

 

RECENZJE

 

PS3

BlazBlue: Continuum Shift

Dead Space 2

EA Sports Active 2

LittleBigPlanet 2

Mass Effect 2

 

X360

Arcania: Gothic 4

BlazBlue: Continuum Shift

Dead Space 2

Divinity II: The Dragon Knight Saga

EA Sports Active 2

Game Party: In Motion

Your Shape: Fitness Evolved

 

Wii

EA Sports Active 2

Mario Sports Mix

Pro Evolution Soccer 2011

Tom Clancy's Ghost Recon

Wii Party

 

POCKET

999 : Nine Hours, Nine Persons, Nine Doors

Lord of the Rings: Aragorn's Quest

 

BEZ TEKTURY

Costume Quest

Dead Rising 2: Case West

Dead Space: Ignition

Eat Them!

echochrome II

Hydrophobia

Hydroventure

Kung-Fu Live

Pac-Man Championship Edition DX

Raskulls

Super Meat Boy

 

 

CO NOWEGO?

 

CO NOWEGO

de Blob 2: The Underground

Duke Nukem Forever

L.A. Noire

Silent Hill: Downpour

SSX: Deadly Descents

Yakuza 4

 

PLAYTEST

Killzone 3

 

 

POZOSTAŁE

 

HARDKOR

CES - gadżety w ofensywie

Graczpospolita

Molochy XXI wieku

Od gracza dla graczy

Okiem maniaka

Pokaż mi swoje gry

Powrót do przeszłości - SMS

Region filmowy

To było grane

Użytkownik końcowy

Wciśnij reset i zagraj jeszcze raz

Zombie - fenomen naszych czasów

 

WARTE UWAGI

10 najlepszych gier 2010 roku

Kalejdoskop 2010

Kalejdoskop 2011

Lektura gracza

Rok decydujący dla gierStatystyki 2010

Twarze PSX Extreme

Zgrentgen - Castlevania: LoS

 

PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!

Odnośnik do komentarza

Okładka MOC!!!!!!!!!!!!!!!!! 10 na 10 najlepsza od xx czasu ;].

 

A sam numer miodzio, w końcu coś o L.A. Noire heh.

 

Kalejdoskop 2011, Zombie - fenomen naszych czasów, Zgrentgen (mam nadzieję, że dostanie się Majkowi he he), playtest K3, recka DS2 i LBP2 :yes:

Jednym słowem OGIEŃ.

 

Byle jutro dorwać.

Odnośnik do komentarza

Jednak faktycznie kryzys idzie. Zobaczcie ile recek w najbardziej gorącym okresie wydawniczym. Miesiąc temu też nie za ciekawie.

 

PS: Okładka pierwsza klasa.

 

 

Jeszcze 2-3 lata temu to praktycznie zero premier wychodziło w styczniu, więc teraz i tak jest lepiej, a wszystko dzięki CoD :) :)

Odnośnik do komentarza

Kryzys może za duże słowo, poczytajcie sobie pierwsze strony poprzedniego numeru, porównajcie z latami ubiegłymi listopad/grudzień/ styczeń i macie odpowiedź.

 

Pierwszy raz mi się zdarzyło,że w najbardziej obfitym okresie wydawniczym nie było co kupić. Praktycznie tylko DS2.

 

Ale cóż lepiej napisać xD

 

 

Odnośnik do komentarza

Jednak Ściera się nie posłuchał i znowu będzie beznadziejny ranking top 10 jak sprzed roku. Wolałem stara formułę, gdzie każdy zgred z osoba opisywał swoje ulubione gry, a nie suchą listę gdzie nie wiadomo kto na co głosował. ;/

 

Z recek interesuje mnie przede wszystkim Dead Space 2 i LBP2. Do tego playtest KZ3.

 

Ciekawie zapowiada się jeszcze Zombie - fenomen naszych czasów.

 

Fenix, znowu chodzi o naklejki z VAT? :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czyli znów opóźniona premiera, nawet nie mam juz siły na hejting, to zaprawde załosne :turned:

 

Sciera, dobra rada, odżałuj troche z budżetu i zatrudnij jakiegos menagera, nie wiem, kogos kto w kazdym razie zapanuje nad tym wszystkim,,,, zwróci ci sie to po stokroc bo ...uratuje was od tragedi :turned:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

W realu okładeczka wypada jeszcze lepiej (i nie jest to wyłącznie moje zdanie), a jako maniak DS wprost oderwać się od niej nie mogę. Sama recenzja DS2 także bardzo dobra. Specjalnie testowałem ją dziś pod kątem ewentualnych spoilerów i - całe szczęście - nie udało mi się wyłapać żadnego.

 

Dobra gra, dobra recka, dobra okładka. I to rozumiem :)

Odnośnik do komentarza

czyli znów opóźniona premiera, nawet nie mam juz siły na hejting, to zaprawde załosne :turned:

 

Sciera, dobra rada, odżałuj troche z budżetu i zatrudnij jakiegos menagera, nie wiem, kogos kto w kazdym razie zapanuje nad tym wszystkim,,,, zwróci ci sie to po stokroc bo ...uratuje was od tragedi :turned:

 

Nie wiem co w tym takiego nadzwyczajnego że jest opóźnienie 2 dni, no chyba że ktoś ma coś przez to do stracenia.whistling.gif

Odnośnik do komentarza

czyli znów opóźniona premiera, nawet nie mam juz siły na hejting, to zaprawde załosne :turned:

 

Sciera, dobra rada, odżałuj troche z budżetu i zatrudnij jakiegos menagera, nie wiem, kogos kto w kazdym razie zapanuje nad tym wszystkim,,,, zwróci ci sie to po stokroc bo ...uratuje was od tragedi :turned:

 

Nie wiem co w tym takiego nadzwyczajnego że jest opóźnienie 2 dni, no chyba że ktoś ma coś przez to do stracenia.whistling.gif

 

 

nie wiem , jesli ty nie widzisz nic niestosownego w spóźnianiu sie co miesiąc ("bo winny jest cały swiat") to nie mam pytan.

 

W Hyde parku jest topic "Polska to absurd", to własnie jest moja definicja tegozx zjawiska- "granie w chu...."

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...