Skocz do zawartości

PSX Extreme #162


Rekomendowane odpowiedzi

Przyszedł co do dnia w prenumeracie. Zapowiada się nieźle, nawet wobec takiej posuchy w branży, jaką na chwilę obecną mamy, widzę, że jakoś wybrnęliście. Jak tak przejrzałem na szybko, na pewno zacznę czytać od zapowiedzi L.A. Noire, i nastepnie SH: Downpour, czymkolwiek to jest.

Edytowane przez krusejder
Odnośnik do komentarza

 

W Empikach już leży jakby co, zastanawia mnie sprawa z okładką czy celowo jest ona trochę "mniejsza" niż być powinna czy też ktoś w drukarni miał gorszy dzień:)

 

Celowy zabieg projektanta okladki.

Niby pierdółka, ale wrażenie jest fantastyczne - nie wiedziałem, że tak łatwo z fajnej okładki zrobić genialną.

 

 

 

 

Z innej beczki - TOP 10 sprzedaży sklepu PSX Extreme zajmują gry na PS3, także multiplatformy. Jedyną grą z X360, która dostała się do szerokiego topu, jest Too Human, sprzedawany za... 19zł. Może by w związku z tym zmienić proporcje w reklamie sklepu na korzyść PS3?

 

 

Odnośnik do komentarza

Nr doszedł (he he ) dziś, przeczytałem zapowedź L.A Noire (słaby tekst jak na taki tytuł) i recenzję DS 2 (tu już jest bardzo dobrze), okładka na żywca wygląda o wiele lepiej, widać powoli postępujące zmiany w waszym magazynie i bardzo dobrze bo mały lifting nikomu nie zaszkodzi.

Edytowane przez rysiupeja
Odnośnik do komentarza

udało mi się nabyć wczoraj, me zdziwienie gdy ujrzałem w empiku PE dnia wczorajszego było niezmierzone

 

 

zmieniona trochę szata graficzna (fajna) , rankingi (gustuje ...ale np Zwyrodnialec miał racje i stara forma rankingów, gdzie wiadome było kto na co głosował była o niebo lepsza- bo pozwalała poznać danych zgredów a przez co łatwiej czytać ich przyszłe recenzje, odczytywać ich noty!) , oraz smakowicie zapowiadająca sie publicystyka.

 

a ten "margines" na oładce to jak dla mnie wtopa

 

 

aha....kto jest za tym by myszaq przejął NA STAŁE kącik filmowy? Szanuje walkiewicza, swietnie pisze ipt itd ale ma strasznie dziwny gust a to kłóci sie z byciem recenzentem . Na jego ocenach nacinam sie co rusz (ostatnio ogladałem Star treka , Walki dał 9 a to...blockbusterowa papka) ....

Edytowane przez Orson
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mi doszła prenumerata. Co do numeru to jak najbardziej na +. Nie wiem dlaczego ale zawsze każde rankingi i statystki powodowały u mnie pozytywne emocje. Oprócz tego recki LBP2 i Dead Space 2 które mnie... nie interesują. Znajdę chwilkę i przeczytam ME2. Ogólnie numer i tak bardzo dobry, jak zawsze właściwie

 

 

Odnośnik do komentarza

przejrzałem numer pobieżnie i kilka rzeczy rzuca się w oczy i generalnie jest do dupy :

 

- biała ramka na okładca musi odejść, koszmar

 

- w numerze jest masa stron ze ścianami tekstu, czyta się to fatalnie, oczy na pewno nie odpoczną, przy publicystyce jeszcze ok ale przy podsumowaniu gier 2010 wygląda to bardzo źle (kilka tak samo wyglądajacych stron - podpis np "platformówki" i wall of text - można rzygnąć, prawie jak e-zin), prawie jak to failowe pismo które zdechło Engarde

 

na plus zaliczę brak kącika sportowego, bo to co tam bło wczesniej to była strata strony na bzdury

liczę za to, że przygotujecie kącik bijatyk wraz z nadejściem MK

Odnośnik do komentarza

na plus zaliczę brak kącika sportowego, bo to co tam bło wczesniej to była strata strony na bzdury

 

Panie, a pomyslales o calej rzeszy Graczy rozkladajacych najnowsza FIFE na czynniki pierwsze?

Nigdy wszystkim nie dogodzisz ale te pol strony to nieduza strata dla Ciebie a przyjemna porcja dla fanow. Szkoda jeno, ze nie bylo np. taktyk Graczy, opisow zespolow itd.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Prenumerata dziś dotarła, listonosz (pipi)nął magazyn w śnieg obok bramy :diablo:, dobrze ze go zauważyłem pod śniegiem bo do jutra bu była tylko papierowa papka pewnie:( dobra ważne ze nr da się w miarę komfortowo czytać mimo przemoknięcia.

 

Przeczytałem już kilka tekstów w czym recenzje DS2 i LBP2 oba napisane znakomicie, bardzo ciekawe i wystarczająco opisujące te 2 hiciory :thumbsup:

 

Przejrzałem wszystkie Top i podsumowania gatunków itp. Racja jest zbyt chaotycznie ale za to plus za długie teksty w pod każdym top gatunków.

 

z publicystyki przeczytałem "Wciśnij reset i zagraj jeszcze raz" super kawał tekstu oraz bardzo ciekawy artykuł "dla czego nie kończymy gier?".

Odnośnik do komentarza

Numer zakupilem dzisiaj bez problemow. Okladka to nie wizja designera tylko powiedzcie szczerze, cos nie wyszlo, ten bialy pasek naokolo, no sorry. ;] Ale okladka w sumie najmniej wazna, zawartosc daje rade. Kilka interesujacych tytulow, widze mase felietonow i zmiane designu stron z publicystyka, pomarancz i biale tlo - wyglada tak naprawde jak blog na ekranie monitora; dla mnie bomba. IMO nieco zmarnowane strony z kalejdoskopem, fajnie jakby to redaktorzy w tabelce pisali co im najbardziej podeszlo. Z niecierpliwoscia czekam na lekture tekstu o zombie, ciekawe czy nie okaze sie rutyna. Malo komiksow widze, widac autorzy cierpia na brak weny. Cala strona na recke "Tronu"? Rozumiem, ze to zart z calostronna recka "Tronu"? Kiepski film otrzymuje cala strone? Lol. Aha - w "co bylo grane" wrzuciliscie dead space? Przeciez to stosunkowo nowa gra; wole przypomnienie klasykow. Byl juz "Resident Evil" w ogole?? Dzieki za nowy numer chlopaki, naprawde czuje, ze czeka mnie jeden z lepszych numerow ostatnio.

Odnośnik do komentarza

Numer zakupilem dzisiaj bez problemow. Okladka to nie wizja designera tylko powiedzcie szczerze, cos nie wyszlo, ten bialy pasek naokolo, no sorry. ;]

 

 

zwazywszy, ze na kilku stronach widac tez taki biały margines :whistling:

 

 

nie zeby była to jakas tragedia czy cos bo mi xnów pewien ktos napisze, ze sie dopier...

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie było jeszcze RE, może następnym razem.

 

No to ja wyrazam oburzenie w tym momencie, protoplasta niekonczacej sie sagi o zywych trupach nie znalazla miejsca w "to bylo grane" a nagle "Dead Space" przy okazji sequella wskakuje na nalezne mu miejsce? Nie zebym byl fanbojem, z perspektywy czasu pierwsza czesc wali tandeta i archaizmami ale na tamte czasy po prostu miazdzyla a scena z psami rozbijajacymi okna to cholerny klasyk gatunku straszenia w branzy elektronicznej rozgrywki!

 

@Orson - IMO z 2 strony, jakby to byla skucha sadze, ze fenix by o tym napisal - niczym to przeciez nie psuje wizerunku najnowszego PSX-E, ktory zapowiada sie cholernie dobrze! Nie slodze, bo pare rzeczy juz wytknalem - patrze na liste publicystyki i wszystko mnie interesuje.

Odnośnik do komentarza

- w numerze jest masa stron ze ścianami tekstu, czyta się to fatalnie, oczy na pewno nie odpoczną, przy publicystyce jeszcze ok ale przy podsumowaniu gier 2010 wygląda to bardzo źle (kilka tak samo wyglądajacych stron - podpis np "platformówki" i wall of text - można rzygnąć, prawie jak e-zin), prawie jak to failowe pismo które zdechło Engarde

Ja wiem że obecną młodzież przerasta przeczytanie tekstu dłuższego niż komentarz na demotywatorach czy równoważnik zdania na gg, ale bez jaj... PE jest do czytania i fajnie, że wreszcie jest w nim tekst, a nie głupie komiksy na pół strony itp.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...