Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Higurashi to już słynna VNka (pod warunkiem, że wytrzymasz z jej oprawą graficzną, bo ta jest mocno amatorska. Z naciskiem na "mocno"). KAMUI to spoko shmup, rozgrywający się na dwóch płaszczyznach (w przeciwieństwie do np. Tyriana lub tego, co grałem od CAVE - gdzie tak naprawdę ziemia i powietrze to jedna płaszczyzna), z czego rzeczy w tle nie rozwalisz z głównego działka. Sporo sobie pogrywałem w demko jakiś czas temu. Aha, i zachodnie wydanie ma tate'a (można monitor pionowo postawić), w przeciwieństwie do japońskiego oryginału(!).

 

 

PS: jak to wygląda z zakupem? Jest jakieś minimum, jak w Humblu? BTA? Ustalona cena?

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

2 gry minimum w cenie 1,5$ i 0,75$ za każdą kolejną. Zakładam, że będzie też chwilowa okazja, żeby zakupić tylko jedną grę za 0,75$, co Groupees zwykł robić w swych ofertach.

 

Pierwszy bonus to OST z eXceed 2nd.

 

Mam nadzieję, że dadzą też OST z trójki.

 

 

Ale gra z gołębiami to już przegięcie...

Odnośnik do komentarza

Karty z pierdół stoją po 6-8 centów. Karty z gier bardziej popularnych, lub z których ludzie częściej robią sobie oznaki, to zwykle 10-12 centów. Najwięcej warte są karty z nowości oraz wszelkich tego typu pierdół, których nikt nie kupuje lub nie chce, bądź też których nikt nikomu nie dał za darmo. :P Akurat karty z eXceeda też swego czasu sprzedałem za większe sumki, podobnie jak karty z Cherry Tree High Club, które schodziły po 0,4-0,5 euro. Teraz przypuszczam mało co się zmieniło, gdyż mimo bundla Groupees pewnie mało kto się zakupem zainteresował. "Bo japońszczyzna z power metalem", czy coś.

Odnośnik do komentarza

Ja płacę i faktycznie, nie działa. Ale używam PayPala (z tym, że tu kolejna niespodzianka: login na PayPala i konto GMG _MUSZĄ_ być takie same).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja płacę i faktycznie, nie działa. Ale używam PayPala (z tym, że tu kolejna niespodzianka: login na PayPala i konto GMG _MUSZĄ_ być takie same).

:D   o qwa  to kaplica .... założyłem PP ..... dodałem kartę   ,ale musi przejść weryfikację  :) więc pewnie  dopiero w poniedziałek  bedę mógł zapłacić :D .Kabaret w hooj

 

Z tym loginem  to  kpina jakaś  mam inny na GMG i na PP  :verymad:

Odnośnik do komentarza

Bzdura  ten GMG    taka sama jak PP ... założyłem konto na PP podpiąłem kartę .... kasę pobrali  celem weryfikacji  .. potwierdziłem kartę  , zmieniłem hasła , pytania /podpowiedzi ... konto  niby zweryfikowane ,a płatności żadnych zrobić nie moge  czy to doładować kasę na PP czy zapłacić .....  ehhhh w dodatku wywala info ze konto jednak zablokowane w  celach bez /do potwierdzenia danych :D

 

Kupiłem bundla nietoperzy na GameFly za 5.99 funciak  i bez problemu  zapłaciłem kartą z mBanku  , 1 minuta i gry się pobierają :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...