Skocz do zawartości

Inne serwisy dystrybucji cyfrowej (GOG, GMG, Origin i inne)


Mq

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, wersje mobile i steam są dużo bardziej rozbudowane i stale aktualizowane. Plus wersji Steam do tego taki, że nie ma mikrotransakcji.

 

Też mi wczoraj 2 godziny przy tym zeszły. Bardzo dobry tower defense. Mechanika nie tylko dość oryginalna, ale zarazem solidna. Także z jakiegoś powodu nie mogę pozbyć się skojarzeń z Warcraft 2 jeśli chodzi o ogólną stylistykę, ale to akurat na plus gry.

Odnośnik do komentarza

Szykować portfele, dzisiaj zaczęło się wiosnobranie na muve i codziennie będą dawać nowe oferty. W sumie na pierwszy dzień rzucili głównie gry 2k i Sid Meier'a, jak ktoś jeszcze nie ma któregoś bioshocka/borderlandsa/civki to jest całkiem niezła okazja. Teraz tylko czekać na odpowiedź cdp.pl i spring sale steama.

http://muve.pl/wiosnobranie

 

22549756.jpg

Edytowane przez Bosu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I tak te liczby są za przeproszeniem z dupy wzięte. Kupują bundla za dolara z grami, które domyślnie mają cenę kilkudziesięciu dolarów i nagle wszystkim się wydaje, że są milionerami.

 

A potem jak raven i tak 90% tych gier nawet nie ruszą w celu innym niż karty. :P

Odnośnik do komentarza

I tak te liczby są za przeproszeniem z dupy wzięte. Kupują bundla za dolara z grami, które domyślnie mają cenę kilkudziesięciu dolarów i nagle wszystkim się wydaje, że są milionerami.

 

A potem jak raven i tak 90% tych gier nawet nie ruszą w celu innym niż karty. :P

Co tam mówisz? Przepraszam ale nie słyszę cię znad mojej kolekcji gierek na steamie wartej 1228.21$. Przepraszam mógłbyś powtórzyć? <cebula rasa>

 

Edit: Nie policzyło mi kilku gierek, jednak jest 1476.14$ idę sobie chyba kupić rollexa, będzie mi pasował do śmietnika  :blum1:

Edytowane przez Bosu
Odnośnik do komentarza

Eeeeh tak szczerze to z 11/93 po przeliczeniu, problem głównie w tym, że brakuje czasu, żeby ograć to wszystko :( Druga sprawa, że połowa tych tytułów to crapy, których bym nie tknął nawet mając nadmiar czasu, ale taki urok budowania większości steamowej kolekcji na onion bundle. Cóż, mam lekką nadzieję, że troszkę poprawię ten wynik, ale sam siebie chyba okłamuje. Nie rozumiem tylko po co niektórzy z was kupują gry dla kart. Przecież te obrazki są warte po kilkanaście centów, to już więcej gra kosztuje, a nie wiem czy opłacałoby się bawić w kupowanie humbli żeby sprzedać karty i być na plusie te pół ojrosa :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...