Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

w MM w Bielsko -Białej maja miec Fife 12 na PS3 za 129 zł (sic!)

 

pełna lista promocji (nie tylko o Fifie) w linku z Polygamii

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,10341387,Cotygodniowy_Poradnik_Zakupowy___23_09_2011__PlayStation.html?bo=1

Akurat w przyszłym tygodniu będę w Ustroniu, kusi jak cholera... Konami strzela sobie w łeb tą brytyjskojęzyczną premierą 2 tygodnie po FIFIE :|

Odnośnik do komentarza

(pipi) te nasze leśne dziadki powinny cieszyć się że ktokolwiek chcę reklamować tą ligę w grze, a im jeszcze kasy za mało...

 

A jest jakakolwiek szansa żeby jakimś edytorem czy coś wrzucić sobie na koszulki Realu, Lyonu itd loga sponsorów? Tylko do meczów offline ofkoz.

 

E: No i oby z tą ultimą to była prawda, bo właśnie anulowałem zamówienie na gram.pl i zamówiłem z ultimy. Do wysyłki będę pewnie jednym z ostatnich ale mam cichą nadzieję że jak dostaną w poniedziałek to najpóźniej we wtorek powysyłają to w środę już zagram ;)

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Panowie

Jak pewnie zauważyliście najnowsza Fifa niesie za sobą największe zmiany w rozgrywce defensywnej.

Stąd moje pytanie - jak teraz gracie w obronie?

Czy w ogóle używacie jeszcze pressingu czy tylko dobre ustawienie się zawodnikiem (gałką) i odbiór piłki? Mam mieszane uczucia co do tego rodzaju innowacji, ale może czegoś nie wiem...

 

p.s Jak ktoś zobaczy pełną wersję gdzieś w sklepie niech daje znać, rok temu gra była dużo wcześniej przed premierą i tym razem możemy być podobnie

Odnośnik do komentarza

@ koso imo powinieneś bardziej pochwalić online, z tego co oglądąłem wczoraj na streamach na twitch.tv to tryby online sa po prostu kapitalne, h2h seasons w końcu nadaje sens zwykłym meczykom rankingowym bo może się zdarzyć że potrzebujesz wygranej remisu w ostatnim meczu sezonu no i są emocje, to samo online friendlies, widziałem zacięta rywalizację między kolegami, fucki i szity leciały co 5sekund, nie grali za bardzo po kolezeńsku bo jest jakaś stawka :]

 

tutaj ciekawa szeroka opinia o online :

 

http://forum.ea.com/uk/posts/list/1022819.page

 

PS. ja swoją opinie wrzucę dzisiaj jak bede miał zrobię przerwę na jedzenie xD bo jestem pewien że bedę przyklejony do konsoli cały dzień i noc

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...