Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś ma doświadczenie w organizowaniu takich zawodów, to niech zakłada temat, ja się z miejsca wpisuje. Motyw z losowaniem drużyn byłby faktycznie całkiem ok, dodałoby to grze kolorytu i dodatkowych emocji. Ja mogę losować zespoly z pierwszego koszyka :ph34r:

 

Widzę, że nie tylko ja mam problem z wprowadzaniem piłki przez bramkarza ;).

 

Zapomniałem się pochwalić, strzeliłem ostatnio gola z rzutu wolnego!!!! Pierwszy raz na ponad 100 meczów online :D. Żeby nie wyjść na takiego cieniasa, to gola w ten sposób też nie straciłem. Ktoś ma skilla w tej kwestii (tzn. strzelił 2 gole na 100 meczów ;) )?

Odnośnik do komentarza

Pajgi, po prostu spokojnie wyceluj. Podawaj na 2 linie, jak Cie przy polu karnym cisnal.

Rzuty wolne po dluzszym ograniu nie sa takie trudne. Rzadko za to strzelam szczury pod murem, albo za mocno, albo za wolna pilka leci...

 

 

Miss of a day :)

 

Odnośnik do komentarza

Muszę odszczekać to co kiedyś napisałem. Wszystkie mecze w 12-tce NIE wyglądają tak samo :D Nawet, gdy ktoś stosuje ciągle pressing i zalatuje poprzednimi edycjami. Tak przebudowali gameplay, że samo one-two i L1+trójkąt nie wystarczają i szuka się innych pomysłów na rozgrywanie akcji. A im lepiej idzie mi w obronie, tym większą czerpię satysfakcję z odbiorów :)

 

Dzisiaj ograłem gościa w derbach Manchesteru 6-1 i dograł mecz do końca. Aż wysłałem mu PM z podziękowaniem za dokończenie spotkania :D

 

PES już opchnięty. Tradycji musiało się stać. 3 rok z rzędu kilkadziesiąt zł przebimbane, żeby się upewnić, że kolejny rok spędzony będzie z fifą :)

Odnośnik do komentarza

Serwery EA to jest kompletna porazka. Chvja zmienili od FIFY 11. Do tej pory przegralem 1 mecz, naprawde bylem slabszy i dostalem 2:0. Na koncie mam ich 5 bo pozostale 4 to rozlaczenia z je.banymi serwerami EA. Najbardziej w(pipi)ia mnie to, ze w tych 4 meczach prowadzilem. Nie da sie normalnie grac, bo nie dosc ze laguje to rozlacza i pier.doli wynik.

 

W ogole co za debil w EA w kodzie gry nie zrobil nic, by rozlaczenie z serwerami EA a ucieczka bylo rozpoznawalne. Wychodzi na to samo, a podczas gry jest to co innego. Nic mnie tak nie w(pipi)ia w tej grze jak fakt wygranego meczu i skonczeniu go jako 0:3 w plecy.

Odnośnik do komentarza

Mi wywaliło mecz ze 4 razy z czego 2 razy nikomu nie zaliczyło punktów, a 2 razy zaliczyło mi wygraną (mimo, że na tablicy widniał remis). Czuć jednak, że po premierze, stabilność gry online siadła (2-3 dni przed premierą było miodzio). Gram na PS3 bo X360 padł mi 2 dni temu (chlip, chlip).

 

Dzisiaj zaliczyłem awans do 6 ligi i mam nadzieję w niej pozostać, chociaż będzie trudno, bo znowu dostaje bramki z dupy :(. Wczoraj też sam wygrałem pierwszy mecz tylko po takich bramkach (dobitka, zamieszanie i strzał z pierwszej, karny), niech ktoś na drugim końcu kabla poczuje, jak to jest :blum1:

Odnośnik do komentarza

Mi raz się zdarzyło , wygrałem 1:0 już widziałem podsumowanie , a jakie było moje zdziwienie gdy w ostateczności 3:0 w dupe!

Nie wydaje Wam się,że duża większość teraz pozostawia obronę konsoli? Lipnie się gra takie mecze,bo ja zawsze defensywę mam we własnych rękach i niestety przynosi to mi opłakane skutki,ale nie widzę sensu błąkać się napastnikiem i czekać na odbiór konsoli! Ogólnie to idzie mi coraz gorzej w tej edycji i radość w rozgrywki przemienia się pomału we frustrację.

Odnośnik do komentarza

Im dluzej gram tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ta gra jest niedoje.bana. Tyle ile szmat wchodzi, żygi po ziemi albo strzaly z rogu pola karnego z 90% skutecznoscia to wola o pomste do nieba. Przez te idiotyczne bramki ktore padaja w doslownie KAZDYM meczu gra jest wypaczona i frustrujaca na maxa. A strzaly z 16-tki to juz parodia futbolu, szkoda gadac.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Strzały z R2 dużo osłabiono (w 10 była masakra) i raczej bym mówił o 20-30% skuteczności i to nie z samego rogu pola karnego. Chyba, że już jesteś w jakiejś 2 czy 3 lidze i masz gości, którzy zawsze strzelają z tego samego miejsca i dzięki temu mają większą skuteczność. Jak zawsze wszystko zależy od obrony :) Jak się dobrze zagęści środek, to rywale nie mają szans na żadne strzały z 16-tki i raczej próbują skrzydłami i wrzutka albo podawanie jak w hokeju po obwodzie. Całkiem dobrze idzie mi w obronie i może dlatego nie dostrzegam wad o których piszesz.

Odnośnik do komentarza

Im dluzej gram tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze ta gra jest niedoje.bana. Tyle ile szmat wchodzi, żygi po ziemi albo strzaly z rogu pola karnego z 90% skutecznoscia to wola o pomste do nieba. Przez te idiotyczne bramki ktore padaja w doslownie KAZDYM meczu gra jest wypaczona i frustrujaca na maxa. A strzaly z 16-tki to juz parodia futbolu, szkoda gadac.

Na jakim Ty grasz poziomie trudnosci?

Odnośnik do komentarza

A ja szybciutko spadłem z 6 ligi i mam baaaaardzo realne szanse na spadek z 7, to co gram to padaka, nic mi nie wchodzi. Dziewczyna mnie grzecznie upomniała, że nie należy za głośno rzucać (pipi)ami o 1 w nocy. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko przegrywaniu z lepszymi od siebie, ale irytacja po przegranej z czysto losowych sytuacji, mnie na maxa wpieniają. Akcja dnia: rywal wbiega z piłką w pole karne, ja wchodzę desperacko wślizgiem, wybijam piłkę, rywal się przewraca-a jest na drodze do piłki- mój grajek wpada na ziomka i wywija orła, rywal wstaje i pakuje piłkę po sytuacji sam na sam :wallbash: Jak napisał seb.maz, im dalej w las tym gorzej. Tak na szybko: 3-4 bramki stracone z wrzutek na głowę, 5-6 bramek po strzałach z 16 z L2 lub R1( "aaaa (pipi)ne se, bo bramki z bliska przez cały mecz nie widziałem, Ooo, wpadło!"), 7-8 bramek po błędach IE. Może 2-3 bramki po wyklepanych akcjach. :flag_of_truce:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...