Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

No ja już w 6 lidze. Idę jak burza po tych sczeblach :D Dopiero w 7 lidze zauważyłem jakikolwiek poziom, choć na dzień dobry w 6 napotkałem debila, który grał chelsea i wybijał tylko piłkę na Drogbę i Torresa, bo są szybcy. Dzięki temu miał 3 sam na sam o_O. Ale miażdżyłem go totalnie, strzelając fartem na 2-1 bramkę w 89'. Kocham tą grę <3 Czekam na patcha, który naprawi bugi :)

 

PS: Orson wybacz, naprawdę nie moja wina, że mi net poszedł :( Dostałbyś po (pipi)e jakbyśmy dograli do końca :D Btw grałeś na full manualu? ;>

Odnośnik do komentarza

Albo mi się wydaje albo bramkarze z drużyn 5* to jakieś cyborgi. Czy to De Gea czy Cech czy inny są strasznie trudni do pokonania. Wybijają piłki lecące w okienko, sam na sam itd. Mówię oczywiście o grze na manualu. Przez De Geja nie wygrałem jeszcze żadnego meczu online przeciwko Manchesterowi.

Ktoś ma podobne doświadczenia czy tylko ja mam takiego farta?

Odnośnik do komentarza

Akurat to kim gram nie ma znaczenia, choć na 50 rozegranych meczów, tylko 3-4 razy grałem 5* . Często nie znajduje mi drużyn o podobnym współczynniku, dlatego jestem zmuszony grać z 5*. A co do strzałów z dalszej odległości - nie jest tak łatwo na manualu trafić tam gdzie się chce albo tam gdzie jest najlepiej - co jest normalne na asyscie.

Odnośnik do komentarza

Ta gra czasem nie ma sensu. Wczoraj miałem mecz z kolesiem co grał bramkarzem, bronił niemalże wszystko. Żeby łapac techniczne strzały zza pola karnego lecące na okienko nawet nie musiał się rzucac, krok w bok i bez problemu łapał. Sam na sam i strzał po ziemi przy słupku, to samo. Zabawne, że CPU sobie tak nie radzi i zazwyczaj takie strzały lądują w siatce.

Odnośnik do komentarza

Bogu dziękuję że nie kupiłem tej gry normalnie w sklepie tylko ze składki.Jest w niej tak porąbane multi że szok,wygrywam 3 mecze pod rząd,nagle brakuje mi 1 pkt. żeby utrzymać się w 9 lidze i przychodzą pierwsze 3 porażki,nie byłoby w tym nic dziwnego,gdyby nie fakt ze z totalnymi lamami,nie jestem orłem w tą grę,ale oni nie umieli nawet wejść w moje pole karne i nagle jedna wrzuta,zablokowana,piłka metr od bramkarza(Casillas) a on stoi i czeka aż kolo da dobitkę,albo dwóch obrońców wzajemnie siebie wywala i nagle typ jest sam na sam,nie pisze już o karnych,które są gorsze niż w PES6(kto grał ten wie że wystarczyło tam lekko dotknąć i już karny)

Odnośnik do komentarza
-Fixed a memory leak that would cause Origin to crash.

 

-Fixes to our installation and updating systems.

 

-Fixed an install issue that was forcing users to download all language packs.

 

-Goalkeeper control in online matches: We asked for your feedback and we got lots of it. After reviewing that and our own telemetry, we decided that enough people were abusing this feature online to negatively affect the experience of the majority. So we have decided to remove the ability to press Back/Select and play as the goalkeeper, allowing the CPU to defend, in all online matches. The function remains available in offline matches.

 

-Fixed a situation that would see the user in an empty FUT Store without button functionality.

 

-Fixed a FUT crash when using custom tactics.

 

-Fixed a hard lock that would occur when applying a Manager Contract after purchasing a Bronze Premium Pack in FUT.

 

-Fixed a situation that would see some users being disconnected from FUT after five seconds of connectivity.-

-We have optimized the FUT server to speed up transactions.

 

żródło: http://forum.ea.com/uk/posts/list/1098575.page

Odnośnik do komentarza

A mnie wkurzają niedokładne podania. Jak mam ustawić sterowanie do podań by piłka leciała gdzie chce? A nie mam takie kwiatki, że chce podać do zawodnika na skrzydle a piłka leci do zawodnika przede mną :/

Odnośnik do komentarza

Chlopaki - ogolnie to zal dupe sciska, jak piszecie, ze gra jest zwalona, bo nie mozna dokladnie podac, bo wsadzają wam bramki z dupy, bo przeciwnicy bronia kazdy was strzal - jasne - rozumiem, to nie jest tytul dla casuali, ale srednio przemawiaja do mnie argumenty ludzi, ktorzy maja problem z wyjsciem z 10 ligi. No offence - just play more !

 

I zgadzam sie, ze dla niektorych to moze byc najbardziej frustrujaca pila na konsolach ever, ale skolei, jak juz sie ja ogarnie daje najwiecej satysfakcji. Nie macie znajomych na podobnym poziomie, by z nimi sobie pograc ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja nie pojmuję tego jak grając w UT jeden mecz przegrywam 7:1, następny wygrywam 6:2, by znowu przegrac 6:0. Dzisiaj miałem mecz, że prowadząc 4:2 w 68 minucie przegrałem 6:4. Wynik ten nawet mnie nie zdziwił, bramki padają z dupy i taka jest prawda. Jak bym chciał dużo bramek postrzelac to bym sobie w NHL pograł. To jest piłka i mecze w których pada nie więcej niż 3 bramki zdarzają się zbyt rzadko. W PESie przynajmniej trzeba się namęczyc żeby z kimś wygrac. Tu jak się gra z kimś słabym w obronie to większośc akcji wchodzi jak w masło. Jeszcze miesiąc temu oglądając filmik z bety PESa pisałeś, że ta gra to arcade bo w meczu za dużo bramek wpadło. Tu jest jeszcze gorzej.

Poza tym ta gra zaczyna mnie coraz bardziej frustrowac, zmienianie się zawodników po stracie piłki to kpina, techniczne strzały to porażka, przenikanie, bramkarze, podwojone krycie też się nie sprawdza jak powinno, karne, główki, błędy w animacji, podania nie lecą tam gdzie chcę. O połowie pewnie zapomniałem.

Dzisiaj miałem interesujący mecz, co jakieś dziesięc sekund obraz się zacinał na 3-4 sekundy. Szkoda, że nas nie rozłączyło na początku meczu, tylko cały mecz trzeba było tak grac.

 

EDIT: dodam więcej, tutaj nawet strzelanie bramek nie cieszy, a każda stracona powoduje reakcje "o znowu takie (pipi) wpadło".

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

no a jakie masz ustawienia podan? ma, asysta czy częsciowo? na manualu leca dokładnie tam gdzie chcesz- o ile umiesz.

 

Na asyscie -wiadomo, konsola interpretuje, niekoniecznie tak jak ty myslisz

 

 

 

 

Miałem asyste. Ale grałem tak również w FIFA11, i tam bez problemu nawet z asystą podania leciały do odpowiednich zawodników. A w 12'ce jak chce podać do zawodnika obok, to piłka go czasem mija i leci do tego dalej. Albo chce podać na skrzydło a piłka leci gdzie indziej. Teraz przełaczyłem na manual i jest dużo lepiej.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Yakubu, a auwazyles ze UT jest po prostu arkadowy? Przeciez tam nawet brazowi zawodnicy wala bramy z 35 metrow, sadza przewrotki i zapierdalaja jak Eto. Wystarczy miec chemie w zespole > 80 by robic cuda na kiju. Sam mam brazowy sklad skladajacy sie z samych polakow i Sikora z Niedzielanem robia taki poploch jak barca w niektorych sytuacjach. Kiedys zalowalem, ze UT tak jest zrobiony, ale teraz traktuje go jako odskocznie jak chce sobie postrzelac i pograc joga bonita.

I nie wiem, jak sie mam odniesc do Twoich przegranych, musze uzbierac 100 kola na zloty sklad, moze bedzie trudniej, bo poki co grajac caly czas puchar brazowy mam 1 porazke, ale rozegralem tam raptem 21 spotkan.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja sobie wypraszam, nigdy nie pisałem, że gra jest zła( no że ma denerwujące błędy to inna sprawa) , to ja jestem lama i nie będę się tłumaczył czynnikami zewnętrznymi. Mistrzostwo osiagamy kiedy umiemy korzystać z "niespodzianek" jakie kryje kod( to się tyczy każdej gry online), a że ja tak nie umiem... Zamykam się w swoim małym świecie.

Odnośnik do komentarza

Pajgi ale nie napinaj sie na te ligi itd. Po prostu sobie graj gdy masz ochotę- bo jasne jak przegrasz i spadniesz do niższej ligi to sie denerwujesz (a jak juz spadniesz bo momentum się włączy to juz podwójnie) ale to po prostu trzeba olac i sobie grac na luzie

 

 

i jak sie przegrywa to należy bezwarunkowo isv na spacer or smth a nie chciec sie odegrac od razu.

 

Ja spadłem z 8 ligi i nie płączę hehe (ale grałem na manualu a nie ogarniam tego do konca)

 

 

zresztą nie wierzę, że poebiesz fifkę, ja rok temu podchmielony złamałem płytkę z Fifą by za miesiąc kupic ją na nowo , jak to lubisz to tego nie zostawisz tak łatwo- po prostu zrób sobie przerwę

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Chlopaki - ogolnie to zal dupe sciska, jak piszecie, ze gra jest zwalona, bo nie mozna dokladnie podac, bo wsadzają wam bramki z dupy, bo przeciwnicy bronia kazdy was strzal - jasne - rozumiem, to nie jest tytul dla casuali, ale srednio przemawiaja do mnie argumenty ludzi, ktorzy maja problem z wyjsciem z 10 ligi. No offence - just play more !

 

I zgadzam sie, ze dla niektorych to moze byc najbardziej frustrujaca pila na konsolach ever, ale skolei, jak juz sie ja ogarnie daje najwiecej satysfakcji. Nie macie znajomych na podobnym poziomie, by z nimi sobie pograc ?

Ja już nie pisze o moich umiejętnościach,bo nie pisałem ze jestem dobry,ale o rzeczy na które nie mam wpływu,a które decydują o wyniku końcowym:

 

-karne"za łokcia"

-bramkarze,którzy nie ruszą się na metr do piłki

-wywracanie się moich obrońców o siebie,kolo przegrał z napastnikiem,drugi obrońca chciał pomóc i się wyrżnął o tego leżącego,napastnikowi to nie przeszkodziło i był sam na sam

-koleś ucieka z meczu gdy wychodzę sam na sam i zalicza mi porażkę

 

Celowo nie pisze o podaniach,bo tak jak podejrzewam jest to do wyuczenia,ale nie chce mi się,gdyż fun po wygraniu nie rekompensuje mi wku.rwa jaki mam tracąc gole w tak durny sposób.Chciałbym żeby porażka była uzależniona od moich umiejętności,a nie po całości od farta.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...