Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

i nie, nie zartujemy. Momentum jest i było, miejmy nadzieję, ze nie bedzietego w przyszłosci. Jak pisał Koso- twórca mówił o tym elemencie , ze istnieje i spełnia ważną funkcję (easye oczywiscie nie wierzy w to ;-) , a w takiej Fifie 2005 (chyba) momentum było UDOKUMENTOWANE - tj jesli zrobiłes dobrą akcje to przy twojej drużynie pojawiała sie zielona strzałeczka skierowana w góre a znaczyło to, ze dostajesz pewien boost

Izi twierdzi, ze momentum przeszkadza tylko najslabszym, Tobie, Lonsowi i innym, ktorzy non stop powtarzaja to samo tlumaczac swoje porazki, bedac w 10, 9 lidze.. Dlaczego ja w ta gre nie wymiatam, tak jak w 11tce a moje ostatnie mecze wygladaja tak:

easye PL just played jakemaccabfc and tied

easye PL just played PGC Swoon 67 and won

easye PL just played SushiLabelPL and won

easye PL just played SushiLabelPL and won

easye PL just played SushiLabelPL and won

easye PL just played SushiLabelPL and won

easye PL just played Create Fizz and won

easye PL just played an opponent and won

easye PL just played an opponent and won

easye PL just played JonatanHCF and tied

easye PL just played KyLeG51 and won

easye PL just played z Elliot x and won

easye PL just played SushiLabelPL and won

easye PL just played SushiLabelPL and lost

easye PL just played CziRok and tied

easye PL just played SushiLabelPL and won

 

Przynajmniej w 7 meczach przegrywalem 1-2:0 i jakos da sie podniesc i wygrac 4:2. No patrz - jestem w 5, badz 6 lidze i jakos nie przegrywalem przez boosta. Rozumiem, ze Ci z 1,2,3 i 4 ligi sa polbogami dla was, bo przeciez jak mozna wygrywac z MOMENTUM! TO JEST NIEMOZLIWE ! Jak odniesiesz sie do najlepszych, ktorzy na 500 meczy maja raptem 50 porazek ? chetuja ?

No tak, pewnie strzelaja pierwsi brame i maja momentum do konca meczu ! Dlaczego w najwiekszych turniejach wciaz slychac o tych samych topowych graczach z Polski ? Im nie przeszkadza momentum, by roz(pipi)ac 50 przeciwnikow pod rzad...

 

Szkoda, ze nie mam PS3, zagralbym z kazdym z was jak kiedys, walnal sobie 2 bramy, by tylko pokazac, ze:

Jeżeli prezentujesz odpowiednio wysoki poziom w fifie, masz za sobą kilka tysięcy godzin w kolejne odsłony fify od 2008 roku i grając jednym z najlepszych zespołów w grze NAGLE nie potrafisz wymienić 2-3 celnych podań pod rząd na odległość 10m, a przeciwnikowi wychodzi wszystko,to znaczy że coś jest ku*wa nie tak :D

ze jednak nie jest nic nie tak, ze wystarczy czasami zmienic taktyke i ze po prostu jestescie SLABI.

 

PS: czy na www mozna podejrzec jakas ogolna statystyke, jak w 11tce, jaki stosunek mam zwyciestw do porazek.remisow ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

ze jednak nie jest nic nie tak, ze wystarczy czasami zmienic taktyke i ze po prostu jestescie SLABI.

Jestem w 5 lidze.

5 awansów, 0 (słownie ZERO) spadków.

A to, że np w pierwszej połowie nie można zablokować żadnej prostopadłej rywala lecącej przez 30 metrów, a w drugiej BEZ ŻADNYCH ZMIAN USTAWIEŃ ten sam rywal nie jest w stanie wyjść za połowę i ja oddaję 13 czy 15 strzałów, jest bardzo fajnym elementem gry :]

To by było na tyle, jeżeli chodzi o "naszą słabość".

Odnośnik do komentarza

twórca gry mówi, że jest momentum izi mówi, że nie ma , ciekawe który wie lepiej xd jak możn byc fanbojem do tego stopnia, żeby nie dostrzegac , nie chciec dostrzegac , tego faktu? i czemu piszesz, ze tylko mi i lonsowi? jestes taki jak on że jak ktoś mówi coś złego na twoją ulubioną gre to zaczynasz bełkotac? sporo osób sie przecież tak wypowiada...ogsrnij sie, to tylko gra!

Odnośnik do komentarza

Orson, mi sie po prostu nie chce czytac juz tego belkotu. Jezeli jest cala masa zawodnikow, ktorzy mimo momentum, na przekor wszystkim slupkom i czarodziejskim minutom maja taki bilans porazek do zwyciestw, to widac sie da wygrywac w ta gre. Wmawianie sobie "sprzedaje ta gre, bo przez momentum i skrypty jestem wciaz w 10 lidze" jest idiotyczne. Skoro prosi zajmuja od lat te same lokaty, ligi wygrywaja Ci sami topowi gracze to co to oznacza? Ze gra nie jest az tak z(pipi)ana, jak niektorzy usiluja to przedstawic, czytajac zas niektore wypowiedzi tutaj odnosze wrazenie, ze co druga ich porazka wynika ze skryptow, a to juz jest zal!

 

Falcon, a jaka masz pewnosc, ze on nie przestawil taktyki, formacji w locie (przeciez tez mozesz przypisac ja do strzalek), nie ustawil defensywy, cokolwiek. Nie macie czasami tak, ze domyslna formacja przeciwko niektorym druzynom gra po prostu nie idzie, zmienicie formacje i nagle wchodza jak w maslo?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Powiem wam tak jak gralem Juve albo Milanem to myslaem ze wyjde czasami z siebie ... Mialem tak jak wiekszosc tu pisze, cudowne koncowki meczow, kosmiczni bramkarze, ktorzy wyjmowali 20 strzalom w tym 10 sam na sam i tego typu akcje.... Ale odkad zaczelem grac sobie Legia z zespolami 3 3,5 gwiazdkowymi to az milo sie zaczelo w koncu grac. Mecz wyglada juz bardziej realistycznie, naprawde fajnie sie gra... trzeba bardzi ej taktycznie podejsc do meczu..... Jest duzo plusow grania takimi zespolami... Bardzo POLECAM... Wyprobujcie i napisz na forum jak wam to sie widzi ... POZDRO

Odnośnik do komentarza

Falcon, a jaka masz pewnosc, ze on nie przestawil taktyki, formacji w locie (przeciez tez mozesz przypisac ja do strzalek), nie ustawil defensywy, cokolwiek. Nie macie czasami tak, ze domyslna formacja przeciwko niektorym druzynom gra po prostu nie idzie, zmienicie formacje i nagle wchodza jak w maslo?

Fakt, mógł jakieś szybkie taktyki wprowadzić. Gościu mnie tak cisnął, że byłem przygotowany na pierwszy pogrom w tej edycji na poziomie 7/8-0. Po czym zmiana połów i prezentował poziom jak mój kumpel który miesiąc temu zaczął grać w fifę :D

 

Mnie idzie bardzo dobrze i mam wrażenie, że to mnie sprzyjają warunki zazwyczaj i nie płaczę, że te słupki/obrony/ pudła przy sam na sam wprowadzają czynnik losowości w fifie. Normalnie też się czasem zdarzy, że Barca ciśnie Milan cały mecz, ma 1000 strzałów, a Milan dwa i się kończy 2-2. Mnie bardziej boli to, że nagle zawodnicy zachowują się jak ci z PESa, gdy mają fioletowe strzałki do dołu. Ogólnie cała mechanika gry jest super. Prowadzenie piłki, rozgrywanie akcji daje satysfakcję w końcu, system kolizji (poza nielicznymi wpadkami) itp itd.

Odnośnik do komentarza

Panowie,to co piszecie,to jest pikuś w porównaniu z tym co moim zdaniem zabija tą piłkę (multi) , jeśli ktoś już straci piłkę odrazu z automatu oddaje kontrolę konsoli!Ograniczają się do wciskania presingu i pomoc kolegi i nieraz co bardziej ogarnięty w odpowiednim momencie zmieni zawodnika (większą część meczu grasz z konsolą,a nie żywym przeciwnikiem,później ty odpierasz atak i znowu grasz z konsolą!).Wiem,że ja również mogę to stosować,ale jak można tak grać i czerpać radość?! Gdzie tylko biernie przyglądasz się jak konsola stosuje presing i stara się odebrać piłkę czekając na błąd! Twórcy wymyślili nowy system obrony,bo mieli zamiar oddać Nam większe panowanie nad grą defensywną,aby każdy ruch zależał od Nas, a prawie wszyscy z którymi grałem online oddają to konsoli!

Odnośnik do komentarza

Panowie,to co piszecie,to jest pikuś w porównaniu z tym co moim zdaniem zabija tą piłkę (multi) , jeśli ktoś już straci piłkę odrazu z automatu oddaje kontrolę konsoli!Ograniczają się do wciskania presingu i pomoc kolegi i nieraz co bardziej ogarnięty w odpowiednim momencie zmieni zawodnika (większą część meczu grasz z konsolą,a nie żywym przeciwnikiem,później ty odpierasz atak i znowu grasz z konsolą!).Wiem,że ja również mogę to stosować,ale jak można tak grać i czerpać radość?! Gdzie tylko biernie przyglądasz się jak konsola stosuje presing i stara się odebrać piłkę czekając na błąd! Twórcy wymyślili nowy system obrony,bo mieli zamiar oddać Nam większe panowanie nad grą defensywną,aby każdy ruch zależał od Nas, a prawie wszyscy z którymi grałem online oddają to konsoli!

 

chodzi Ci o to ze w obronie mozna przelaczyc selectem na bramkarza???

Jesli tak to wczoraj wyszedl patch, ktory to skasowal ;)

Odnośnik do komentarza

Ponadto oddanie konsoli calkowitego panowania nad gra i bieganie gdzies napastnikiem w wyzszych ligach sie nie sprawdza. Mozna wrocic pomocnikiem i podwajac lub przewidywac gdzie przeciwnik chce zagrac i tam sie ustawiac.

Ponadto mala dygresja. Polacy sa slabi w fife. Kiedy gralem w 11 i wchodzilem do polskiego lobby, golilem tych co mieli np po 5000 punktow jak chcialem. Kiedy wszedlem na ogolne ci co mieli 5k punktow golili mnie ;). Bo my zawsze szukamy momentum, skryptow, tego ze ktos cheatuje, a czesciej powinnismy skupic sie sa swojej grze.

Odnośnik do komentarza

Trochę szkoda że wciskając bieg i x,nie można dojść bezpośrednio do atakującego(jak w PES),mam wrażenie że tylko statystuje wokół niego.Za czasów PS2 marzyłem by takie PES miało multi,bo gdy kumple nie maja czasu to mogę sobie pograć,a teraz jakoś online w grach piłkarskich nie sprawia mi funu,co innego gra z żywym przeciwnikiem.

Odnośnik do komentarza

Orson, mi sie po prostu nie chce czytac juz tego belkotu. Jezeli jest cala masa zawodnikow, ktorzy mimo momentum, na przekor wszystkim slupkom i czarodziejskim minutom maja taki bilans porazek do zwyciestw, to widac sie da wygrywac w ta gre. Wmawianie sobie "sprzedaje ta gre, bo przez momentum i skrypty jestem wciaz w 10 lidze" jest idiotyczne. Skoro prosi zajmuja od lat te same lokaty, ligi wygrywaja Ci sami topowi gracze to co to oznacza? Ze gra nie jest az tak z(pipi)ana, jak niektorzy usiluja to przedstawic, czytajac zas niektore wypowiedzi tutaj odnosze wrazenie, ze co druga ich porazka wynika ze skryptow, a to juz jest zal!

 

 

 

 

sam bełkoczesz amigo. Kur.wa ogarnij sie, czy ty widzisz, no powiesz czy ty widzisz, ze napisałem , ze to raz pomaga a raz przeszkadza, ze pewnie wychodzi na jedno? Wiele razy WYGRAŁEM, powtórz sobie- WYGRAŁEM przez to. Co też oczywiscie uwazam za głupotę.

 

 

 

i jasne, ze to sie da przełamac, cos jak niekorzystny wiatr w skokach narciarskich, jaki ktoś ma wybicie jak Morgerstern to mu to nie przeszkodzi zbytnio - tym niemniej wypacza konkurs. Ja nie zwalam tego, ze idzie mi gorzej jiz w 11 na momentum- tam tez było przecież. Po prostu podkreślam, ze jest i wielka szkoda bo psuje troche odbiór gry

 

 

i ciągle wkładasz mi w usta słowa , których nie wypowiedziałem

 

momentum jest , widzi je wiele osób , ja też je dostrzegam. Było w kazdej edycji i jest i teraz.

 

 

i w zabawny sposób próbujesz mnie zdisowac - "nie chce mi sie czytac tego bełkotu"- kur.wa nie chce ci sie czytac to po prostu nie czytaj, nie rozmawiaj, każe ci ktoś? stary chłop a jak dziecko, masakracja- jak mówi Szaranowicz

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Momentum to są te skrypty że "im gorzej tym gorzej" ? . Wprawdzie więcej gram w karierę ale tam po prostu dzieją się nieraz cyrki nieprawdopodobne , nieraz cpu dostaje boosta i po prost nie ma bata ciśnie tak że w końcu wyciśnie (nawet grając słabszym teamem). Przegrałem już nieraz z 2-0 na 2-3 , wszystkie bramki straciłem w końcówce i rzucałem mięchem po mieszkaniu .

Odnośnik do komentarza

Na temat gry z CPU się nie będę wypowiadał, bo zagrałem kilkanaście meczów i mi skutecznie udowodnili, że nie chcę tak grać, dlatego sobie odpuściłem.

 

Ja jeszcze na temat tego słynnego momentum (tak, wiem, że tym wszyscy rzygają). Zwróćcie uwagę na minuty 40+ i 85+. Wtedy potrafią się dziać cuda. Napastnicy ładnie trafiają w bramkę, a golkiperzy zapominają swojego fachu i dzięki temu mamy wesołe końcówki połów. Wtedy pada strasznie dużo bramek po chorych akcjach i trzeba być 5x bardziej skupionym na defensywie, żeby nie popełnić czasem malutkiego błędu, bo wtedy napastnik na pewno się nie pomyli i brama do szatni albo w końcówce meczu.

 

A na dzisiaj cel - awans do 3 ligi :D

Odnośnik do komentarza

pewnie męczyserem

 

EDIT: zrobił ktoś z was trofeum strzyżenie? Trzeba strzelic bramę z nożyc, ja zrobiłem i nie wpadło.

EDIT2: http://www.ea.com/pl...eo/ugc/98967314

 

poza tym, to polecam dośrodkowywac mniej więcej z tego samego miejsca co ja na tym filmiku. Lekkie wciśnięcie dośrodkowania do środka = prawie, że 100% brama. Ile takich bramek straciłem to bania mała, ostatnio zacząłem tak próbowac i bramki się sypią, że hej.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Argentyną gram. Tercet Tevez-Aguero-Messi (za Teveza wchodzi potem Lavezzi) to masakra. Są tak zwinni, szybcy i dobrzy technicznie (do tego mocny strzał), że obrona przeciwnika ma strasznie ciężko mnie zatrzymać. Wyjątkiem są mecze z ogarniętymi defensywnie ludźmi, ale wtedy muszę kombinować na inne sposoby. W środku Pastore + Lucho Gonalez, DMF Mascherano. Ten pierwszy jest wysoki, potrafi kiwać i uderzyć, ten drugi nie wyróżnia się zbytnio, prócz tego, że jest obunożny. Mascherano ładnie rozbija ataki jako defensywny pomocnik. Najsłabszy punkt Argentyny to obrona + GK. Zanetti-Burdisso-Otamendi-Zabaleta mają średnio po 79 statsów, więc bez rewelacji jak na 5-gwiazdkową drużynę. W dodatku nie są zbyt zwrotni i brak im przyspieszenia. Plus jest taki, że stoperzy z rożnych strzelają mi sporo bramek :) GK - Romero potrafi puścić szmatę, nie radzi sobie z dośrodkowaniami, ale jak się spiąć w obronie, to nie musi się wysilać. Podsumowując - zaje.biście mi się gra Argentyną. MEGA potencjał ofensywny. Spróbujcie nimi zagrać w takim ustawieniu jak napisałem. Formacji nie przestawiałem, bo pasuje idealnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...