Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak macie że doliczony czas trwa w nieskończoność?Wczoraj grałem na legendarnym(polska vs norwegia) i wyskoczyło mi info +2 min.Chwile po tym wpadło na 1:0,rozpoczynają,czyli przy meczu na 4 min połowa,powinno się już zakończyć,a ja im odbieram w obronie i cisnę na ich bramkę i podwyższam na 2:0,an dobrą sprawę to już powinna być 50 minuta.

Odnośnik do komentarza

EDIT: zrobił ktoś z was trofeum strzyżenie? Trzeba strzelic bramę z nożyc, ja zrobiłem i nie wpadło.

Bo jak zwykle jest zle tlumaczone - to ma byc bramka z przewrotki. Mozna ja wykonac jak Rivaldo swojego czasu, podbijasz pilke, wychylasz krazek w kierunku w ktorym stoisz, by podbil pilke sobie nad glowe i szybki wciskasz stzral +RB.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Figiel gra na manualu, a tam nie ma aż tylu chorych akcji co na asystach.

 

Chyba też się przerzucę na ręczne, bo czasem mam ochotę sprzedać tą grę w pizdu, albo połamać płytę (hi Orson). Bramki z dupy, momentum, zautomatyzowana obrona, super bramkarze, niedopracowany impact engine (karne po czystych odbiorach FTW!), spalone nie poprawione, zmiana zawodnika już chyba od 3 lat nie działa jak trzeba, singiel niegrywalny. Mam nadzieję, że Fifa Street i wersja Euro 2012 dadzą radę i wyjdą na psn :)

Odnośnik do komentarza

Figiel gra na manualu, a tam nie ma aż tylu chorych akcji co na asystach.

 

Chyba też się przerzucę na ręczne, bo czasem mam ochotę sprzedać tą grę w pizdu, albo połamać płytę (hi Orson).

 

 

nie polecam , chwila słabości a najdalej za miesiąc polecisz po nową :D

 

 

tez bym sie przerzucił bo umie grac na manualu oprócz...strzałów. To kluczowy element a nie ogarniam go niemal w ogóle. Trenowałem kilka dni na arenie i nic. Spadłem do 10 ligi grajac na manualu (z 8) bo choc miałem mase akcji (jak mówie- nie umie "tylko" strzelac) to zdarzało mi sie nawet z metra na pustą nie trafic.

Odnośnik do komentarza

nie polecam , chwila słabości a najdalej za miesiąc polecisz po nową :D

 

Dlatego opłaca się kupić wersję z pss na współkę :D Nie dość, że prawie za darmo wychodzi to jeszcze nie będzie opcji połamania/wyrzucenia/sprzedania płyty. Tak zrobiłem w tym roku.

 

Ja tam pojadę po fifie co jakiś czas jak mnie wpieni, ale za dzień czy dwa ma się ochotę zagrać :) I dzisiaj mając do wyboru fifę i pesa, odpaliłem najpierw fifę i poprawiłem bilans w 5 lidze (2-0-1 na chwilę obecną). Gram City i muszę stwierdzić, że Aguero i Kompany to bogowie. Pierwszy ma niesamowite wykończenie - lewą, prawą, finezyjnym, po krótkim, po długim. A Kompany nie wymięka przy żadnym napastniku ani szybkościowo ani siłowo jak się dobrze ustawię. No może czasem Messi go objedzie jak ktoś dobrze nim manewruje :)

Odnośnik do komentarza

Troche sie ostatnio odblokowalem, wielki come back do 5 ligi, juz 12 punktow na koncie a przede mna jeszcze 5 meczykow czyli awans do 4-tej w miare pewny.

To samo myślałem, będąc w 6 lidze i mając 6 pkt do zdobycia w 6 meczach :D A awansowałem rzutem na taśmę w ostatnim meczu. Już się nauczyłem, że mając nawet 1 pkt do zdobycia w 3 meczach niczego nie można być pewnym :)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Fglarz ma racje co do Argentyny. "zondzom" ;). W ogole zauwazylem, ze granie 5* jest latwiejsze. Nie wiem jak to wytlumaczyc, ale albo ludzie mniej ogarnieci graja tymi realami, albo mnie wiecej wychodzi i jestem juz w 5 lidze ;). Tercet aguero, tevez, messi zamiata wszystko :), a grajac nimi ciagle trafiam na jakichs pazdziochow, ktorzy graja realem i ich gole.

pele: ponad 9gb

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

Troche sie ostatnio odblokowalem, wielki come back do 5 ligi, juz 12 punktow na koncie a przede mna jeszcze 5 meczykow czyli awans do 4-tej w miare pewny.

To samo myślałem, będąc w 6 lidze i mając 6 pkt do zdobycia w 6 meczach :D A awansowałem rzutem na taśmę w ostatnim meczu. Już się nauczyłem, że mając nawet 1 pkt do zdobycia w 3 meczach niczego nie można być pewnym :)

 

Rozje.balem nastepnego goscia 6-1 az biedak sie rozlaczyl, czyli 4 liga przede mna, spotkamy sie w 1-wszej chlopaki.PS. 4-ta liga kazdy mecz wyglada tak, ze naj.ebie bramek w pierwszej polowie gdzie gra chodzi plynnie na moim laczu 12mb, druga polowa wszystko sie scina i albo remisuje albo przegrywam. Co to ma byc do chu.ja, jak cie nie stac na normalny internet to po prostu nie graj online bo wkur.wiasz innych ludzi ktorzy maja wieksze lacze niz 512mb.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

Ja polecam gorąco pakiety z uploadem większym niż 512 kb albo 1 mb. Wróciłem do łącza 4 mb/ 4mb i fifa znowu chodzi rewelacyjnie (za czasów 09 miałem takie, a później 10mb/ 1mb). Lagi mam raz na 20 spotkań jak trafię na kogoś z masakrycznym łączem i w końcu wyszukuje mi przeciwników normalnie!! Nie wiem czy to zasługa łącza czy EA, ale w przypadku 10-tki i 11-tki potrafiło mi znaleźć rywała na quick match za 5 czy 10 razem. Odblokowanie portów wtedy też nic nie pomogło. A teraz wszystko chodzi elegancko :)

Odnośnik do komentarza

Mi wczoraj tak masakrycznie lagowało, że z jednym ziomkiem miałem slideshow. Ale prawdopodobnie to wina serwerów, bo ostatni mecz mi rozłączyło w ogóle w 70 minucie i wg. gry się nie odbył o_O

 

Btw awansowałem wczoraj po ciężkich bojach do 3 ligi :) Ostatni mecz w 4 grałem z jakimś idiotą, któremu wrzuciłem 5 goli, bo nie potrafił podać nawet. Nie wiem skąd on się tam wziął, ale nie narzekam :D Na początek w 3 lidze grałem z prosem, który był bardzo ogarnięty. W pierwszej połowie go cisnąłem, oddałem 6 strzałów nawet, ale nic nie wpadło, w drugiej on grał lepiej i strzelił mi najbardziej kuriozalną bramkę jaką widziałem. Posłał prostopadłą do Teveza, mój bramkarz wyszedł i się rzucił pod nogi napastnika, a ten w międzyczasie zrobił wślizg. GK złapał piłkę, ale dostał kosę od Teveza i... wybiło go na 2 metry do góry :o Piłka została oczywiście na ziemi, co oznaczało pustą bramkę i gol. Śmieszne, nawet się nie wkurzyłem, tylko uśmiałem. Jeszcze bardziej się uśmiałem jak nas rozłączyło, bo serwery siadły. No a dziś sprawdzam to meczu nie było i zaczynam 3 ligę od samego początku :)

 

@rapen - mówiłem, że dostanę wpier.dol, bo manual z ogarniętym "asystentem" nie ma szans. Schematy mnie zniszczyły. Wiekszość bramek to klepka i sam na sam albo jakiś z dupy pinball. Szkoda, że ta gra tak musi wyglądać na asystach, bo nie ma nic wspólnego z prawdziwą piłką... Poćwicz nad manualem, zobaczysz nową jakość gry :D Pozdro i do następnego sparingu :*

 

PS: Teraz to mi już losuje kolesi z pierwszej 50 w rankingu :( Ostatnio grałem z numerem pięć, zremisowałem 1-1. Pisałem o tym meczu gdzieś wyżej, strata bramki w 90' po pierwszym błędzie w obronie.

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

PS: Teraz to mi już losuje kolesi z pierwszej 50 w rankingu :( Ostatnio grałem z numerem pięć, zremisowałem 1-1. Pisałem o tym meczu gdzieś wyżej, strata bramki w 90' po pierwszym błędzie w obronie.

 

mówisz że od div3 czołówka rankingu gra? to zrobiłeś mi smaka, będę cisnął żeby tam awansowac przez weekend, bo chciałem się sprawdzić z tymi z czołowych miejsc, zobaczyć jak grają (podzejrzewam że jadą całe mecze na schemacie)

Odnośnik do komentarza

No właśnie no właśnie, sam się do tematu zapaliłem, tylko jak sprawdizć, który w rankingu jest gość, z którym gramy? Gram obecnie w 5 lidze, ale myślę, że jest "do połknięcia". Dwa nieszczęśliwe remisy póki co (w jednym spotkaniu chyba 2 słupki i poprzeczka) i jedno zwyciestwo. Idę na awans :)

Edytowane przez chm[u]ra
Odnośnik do komentarza

znów wróciłem do nanuala, jesli Figlarzu zdarzy ci sie dzień w którym szef cię zdołuje, laska nie da, to możesz mnie upokorzyc online, jak stracisz gola to 1 bo tyle razy trafiam w bramkę xd ej no, musze sie tego jakoś nauczyc, ta gra na manualu hest naprawde głęboka i symulacyjna, na asystach traci sie połowę głębi. h powoli, cierpliwie do mistrzostwa przez setki upokoeń :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

w opcjach sterowania, wybierasz trójstopniowo :asysta,manual, semiasysta- ustalasz to do każdego zagrania jak strzały, podania itd

 

niektóre opcje maja do wyboru tylko asysta lub manual

 

 

tudziez jesli grasz online w ligach to wybierz opcję by wylosowało ci goscia z manualnym sterowaniem- automatycznie ty bedziesz miec manuala, nieważne jak masz istawione to w opcjach

 

 

ale bądź pewien, ze skoro grałes na systach do tej pory to łatwo ci nie będzie , oj nie, zwłąszcza strzały sa trudne, dla mnie normą jest spudłowaac na pustą bramke :/

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...