Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zagrałem po 2 dniach przerwy i to o czym niektórzy piszą, to faktycznie prawda. Jakieś mini-lagi się pojawiły. Reakcja jest opóźniona i przez to cierpi zarówno celność jak i siła podania(czasami po muśnięciu podania piłka leci bardzo mocno). Gram na częściowych asystach (i pełnych tam gdzie jest tylko wybór manual/asysta) i moi zawodnicy tak się mylili wczoraj, że aż sprawdziłem czy nie zapomniałem fulla manuala wyłączyć (raz mi się zdarzyło zauważyć dopiero w 60 minucie w meczu H2H, że coś za bardzo niecelnie mi strzelają :P). Zagrałem tak dwa mecze i jeden z dużymi lagami i postanowiłem iść spać.

Odnośnik do komentarza

O 11:00 raczej serwery nie zdychają,patrząc na problemy serwerów w BC2,następowało to na ogół w wieczory i weekendy.

 

Ta... też miałem dzisiaj pokaz slajdów. Coraz częściej się z tym spotykam i z tego co obserwuję, to najczęściej jest tak: gość przegrywa, naciska start, nie ma go 20 sekund.... co robi? Włącza torrenta lub coś innego -.-

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Mam to samo od 2-3 dni, że zawodnicy poruszają się strasznie. Może to nie jest pokaz slajdów. Ale nie można szybko zmieniać kierunku biegu. np. biegnę w lewo na sprincie skręcam do tyłu i...gra zajarzyła gdzies po sekundzie. Lagi są za duże i cierpi na tym zwinność i precyzja podań. ( a NOOBY tylko się cieszą bo i tak grają na "PAŁĘ") Z takim opóźnieniem nie umiem grać.

Odnośnik do komentarza

Ja miałem coś takiego dziwnego,że cały mecz muli i nagle z lekkiego podania piłka leci gdzieś daleko,jakby to było siłowe,albo zero celnych podań na przestrzeni 3-5 metrów przez 10 minut,czuję się jakbym nie miał na to wpływu.Dzisiaj trafiłem kolesia,który miał 2 rzuty wolne i 2 gole Xavim załadował z tego,kolo miał tak opanowane strzału ze aż wku.rw :P Coraz więcej jest takich kolesi,wchodzą w pole karne i lekki lobiczny,podkręcony strzał pod plandekę,zero szans na obronę.

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak u Was, ale mnie zaczelo isc wysmienicie. 6 kolejnych zwyciestw, powrot do 6 ligi. okazalo sie, ze za bardzo cwaniakowalem, duzo kiwek, proby nieschematycznych zagran to nie jest dobry pomysl w tej grze. trzeba grac do bolu prosto. duzo wymian po ziemii, trojkat na skrzydlo, wrzutka w odpowiednim momencie. albo dluga pila na napastnika ze srodka pola. albo klepanie i jak otworzy sie mozliwosc to strzal z okolic 15m. a ja wyzawalem zasade, ze on wie ze ja wiem ze on wie gdzie zagram. tylko co z tego, skoro nawet jak wie, to nie jest w stanie zapobiec.

ps. najbardziej wrukwia mnie, kiedy przegrywam 1 bramka, a przeciwnik klepie pod wlasnym polem karnym (scary football ;)) ostatnie 10 min, a ja nie jestem w stanie mu jej zabrac. jak mawia szaran zenada no po prostu zenada ;)

Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1319615613' post='2495407']

nie wiem jak u Was, ale mnie zaczelo isc wysmienicie. 6 kolejnych zwyciestw, powrot do 6 ligi. okazalo sie, ze za bardzo cwaniakowalem, duzo kiwek, proby nieschematycznych zagran to nie jest dobry pomysl w tej grze. trzeba grac do bolu prosto. duzo wymian po ziemii, trojkat na skrzydlo, wrzutka w odpowiednim momencie. albo dluga pila na napastnika ze srodka pola. albo klepanie i jak otworzy sie mozliwosc to strzal z okolic 15m. a ja wyzawalem zasade, ze on wie ze ja wiem ze on wie gdzie zagram. tylko co z tego, skoro nawet jak wie, to nie jest w stanie zapobiec.

ps. najbardziej wrukwia mnie, kiedy przegrywam 1 bramka, a przeciwnik klepie pod wlasnym polem karnym (scary football ;)) ostatnie 10 min, a ja nie jestem w stanie mu jej zabrac. jak mawia szaran zenada no po prostu zenada ;)

 

 

ja jestem w 4 lidze juz drugi sezon, pierwszy ledwo sie utrzymalem z 12pkt, drugi zaczalem z dwoma zwyciestwami. Musze przyznac ze od 4-tej zaczyna sie niezly hardkor, nie ma zmarnowanych sytuacji, a kazdy blad = bramka.

 

 

Duzo przyjemniej by sie gralo gdybym nie musial na zmiane grac z realem lub barca, w wiekszosci przypadkow takie mecze sa niezle wypaczone, nie wspominajac juz o sygnowanym strzale ronaldo i messiego tylem do bramki, sprzed pola karnego bez jakiegokolwiek ustawienia. Ci ludzie powinni miec swoja oddzielna lige gdzie bawia sie swoimi cyborgami, jakos mi sie nie chce wierzyc, ze obie druzyny maja 90% fanow wsrod posiadaczy fify, dla mnie jest to nadal proba latwego zwyciestwa.

Edytowane przez Forebode
Odnośnik do komentarza

W 4 lidze potrzeba 12pkt. do utrzymania,czy miałeś 9 i wygrałeś? Orientujecie się jak to wygląda w wyższych ligach? (chodzi mi o ilość pkt. potrzebnych do awansu,czy utrzymania).

Forebode jaką ekipą grasz? bo jeśli ciągle tylko Real i Barca za przeciwników,to chyba też takimi kosiorami... Ja jeśli gram 4.5 * nigdy nie spotkałem się z drużyną 5*

Edytowane przez seb.maz
Odnośnik do komentarza
ra' timestamp='1319615613' post='2495407']

ps. najbardziej wrukwia mnie, kiedy przegrywam 1 bramka, a przeciwnik klepie pod wlasnym polem karnym (scary football ;)) ostatnie 10 min, a ja nie jestem w stanie mu jej zabrac. jak mawia szaran zenada no po prostu zenada ;)

 

przepisuję ci receptę od dr black mamby :

 

100 pressure

50 Width

Offside trap

 

--LW--------ST-----------RW----

-------CAM--CF--CAM-----

-LWB-------CDM------RWB----

---------------SW-------------

---------------GK--------------

 

 

ustaw high pressure (pressing wysoko) + offside trap (obrona wyjdzie wyżej), typ będzie musiał wyjsć do przodu bo będzie zgnieciony :P

 

możesz też potestować (defensywne) customy (formacja obojętna) :

 

 

Custom 1

Pressure: 1

Aggression: 1

Team Width: 1

Defensive line: Offside trap

 

Custom 2

Pressure: 80

Aggression : 1

Team Width: 100

Defensive line: Offside trap

 

Custom 3

Pressure: 50

Aggression: 50

Team Width: 50

Defensive line: Offside trap

 

Custom 4

Pressure: 100

Aggression: 100

Team Width: 1

Defensive line: Offside trap

 

Custom 1 jest do szybkiego odbierania piłki po stracie (skracanie pola gry, boczni obrońcy dołączają do pomocników)

Custom 2 spowalnia rozegranie przeciwnika, bedzie musiał pomęczyć się z niewygodnie ustawionym teamem, taki fałszywy pressing, do tego obrońcy są ustawieni tak że nie da się ich zaskoczyć/skontrować, nie stracisz durnej bramki

Custom 3 to zbalansowana obrona, dobra na wrzucaczy i atakujących schematami, twoi obrońcy będą gotowi

Custom 4 to takta ADHD, bieganie za piłka aż do zarzygania, jest jednak bdb jeśli odpalisz ją w momencie straty piłki na połowie przeciwnika, wtedy szybki press często odzyskuje piłke

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dzieki za recepty, nie omieszkam wyprobowac. Po dlugim i owocnym graniu musze stwierdzic, ze fifa 11 miała lepszy silnik. Czekałem z tym postem, aby zagrac wystarczająca liczbe meczów. I niestety tak jest. Reakcje bramkarzy to zmora tej gry. To chyba nie tędy droga, zeby wyniki byly realne ustawic bramkarzom bronienie sam na sam na tak wysokim procencie. I to klepanie z pierwszej pilki krotkimi podaniami. I te wybicia bramkarzem. Wybijasz dluga i tracisz. Wybijasz krotka i tez mozesz stracic, bo przeciwnik zapierdziela swoim pilkarzem w kolko i przelacza miedzy dwoma zawodnikami. Generalnie w cholere szczurow wpada z 16m, "podkrecone strzały tsubasy" zza szesnastki. Powinni tez panowie w przyszlych czesciach wyluzowac z tymi asystami kosztem obron bramkarzy. Mniej sytuacji, ale jak juz jest sam na sam, to raczej jest gol. Ciezko tez jest w 12 lobowac. Takie luzne przemyslenia.

Odnośnik do komentarza

Bo teraz jest tak, ze w 8 jest chyba najwięcej graczy, wiec latwiej trafic jelenia. W 8 graja wszyscy ci, ktorzy grali wczesniej w 10, bo przez te kilka tygodni awansowali, co nie znaczy, ze graja lepiej. Po prostu w niskich lichach latwo awansowac. W sumie sporo zalezy tez od pory dnia, w ktorej grasz. Czasem idzie i losuje ci pazdziochow, a czasem ogarnietych graczy. Ja wrocilem do 5 ligi, ale tam juz raczej jest tak, ze kazdy blad zawaza na koncowym wyniku. Np. ostatni mecz. Okazji niewiele to czemu nie podac bramkarzem do napastnika druzyny przeciwnej. Oponent takiego prezentu nie mogl zmarnowac i skonczylo sie 1:0. W piatej lidze niestety do utrzymania nie wystarczy juz 10 punktow :(

Odnośnik do komentarza

W 4 lidze potrzeba 12pkt. do utrzymania,czy miałeś 9 i wygrałeś? Orientujecie się jak to wygląda w wyższych ligach? (chodzi mi o ilość pkt. potrzebnych do awansu,czy utrzymania).

Forebode jaką ekipą grasz? bo jeśli ciągle tylko Real i Barca za przeciwników,to chyba też takimi kosiorami... Ja jeśli gram 4.5 * nigdy nie spotkałem się z drużyną 5*

 

Ja akurat mam tak ze zmieniam druzyny, Arsenal, chelsea, tottenham, czasem bayern lub napoli.

 

 

W 4 lidze do utrzymania potrzeba 12 pkt, do awansu 18.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...