Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ustawień CPU, domyślne są troszkę przegięte względem poprzednich części i CPU gra jak robot, telepatycznie przechwytuje nasze podania, idealnie wykańcza akcje, rzadko popełnia błędy w defensywie, a jeśli już, to nie potrafimy strzelić, bo słupki i poprzeczki są wyjątkowo grube. Ja, jeszcze kiedy grałem z CPU na singlu, kombinowałem z tymi ustawieniami, ale nie potrafiłem znaleźć idealnego (wyważonego w miarę, tak jak w 'jedenastce'). Wszystko na 40 i przeciwnik jest strasznie słaby i można go lać bez problemów, po 45 już jest ciężej i chyba to jest najlepszy wybór. Dla mnie 50 jest przesadzone. Polecam pobawić się wg. własnego uznania :)

Odnośnik do komentarza
Gość slavssn

Ciekawa sugestia, w swojej karierze zacząłem już wygrywać mecze po 4-1, 4-0 (poziom Zawodowiec, 2. Bundesliga, VfL Bochum, WG na bramce), aż nagle w drugiej połowie sezonu przyszła "blokada". Nic nie mogę strzelić, przeciwnicy wykorzystują niemal 100% wrzutek, a przecież nic nie zmieniałem w składzie i formacjach, a zawodnicy są wypoczęci i szczęśliwi. A kiedy już strzelę gola, rywale zaraz władują mi dwa. Z drugiej strony chcę skończyć sezon na takich samych zasadach, na jakich zaczynałem i raczej wątpię, żebym wywalczył awans.

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sugestia, w swojej karierze zacząłem już wygrywać mecze po 4-1, 4-0 (poziom Zawodowiec, 2. Bundesliga, VfL Bochum, WG na bramce), aż nagle w drugiej połowie sezonu przyszła "blokada". Nic nie mogę strzelić, przeciwnicy wykorzystują niemal 100% wrzutek, a przecież nic nie zmieniałem w składzie i formacjach, a zawodnicy są wypoczęci i szczęśliwi. A kiedy już strzelę gola, rywale zaraz władują mi dwa. Z drugiej strony chcę skończyć sezon na takich samych zasadach, na jakich zaczynałem i raczej wątpię, żebym wywalczył awans.

 

To jest właśnie dla mnie piękno FIFY. Nie zapomnę jak grałem sezon Man City, zacząłem fatalnie po 15 kolejkach przed ostatnia pozycja (poziom trudności klasa światowa), aż tu nagle po 15 kolejce wygrywałem wszystko i na koniec zostałem mistrzem ;)

Edytowane przez goldzor
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

lol , jak była o tym dziadostwie mowa to byłes w obozie tych, którzy twierdzili, że taka jest piłka a nie żadne momentum :)

 

te "zatrzymywanie sie" na ułamek sek to też klasyk

 

pociesz sie tym, że ja np zy world cup africa rozwaliłem tel wart 700 zł :P

 

ea = komercyjne memluchy, ale spoko twój przeciwnik pewnie się cieszy

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nie oklamuj sie, Twoj poziom w FIFE nigdy nie byl wysoki, ja co 2 meczu nie przegrywam przez zepsuty kod sieciowy...

a jak na 10 spotkan zdarzy mi sie wypadek przy pracy to nie mam zamiaru plakac, ze mnie tworcy oszukuja.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

całkiem nieź le mi szło ale to nie ma nic do rzeczy - momentum ma każdy , słabszy i gorszy gracz .

 

bo EA to komercyjne memluchy :P

 

aha, kod sieciowy nie jest popsuty. To CELOWY zabieg, żałosny zresztą

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

(pipi)enie.Nie uwazam sie za najlepszego gracza w FIFE, ale ogarniam ta gre, jezeli na 96 meczy przegralem 15, na 52 rankingowe - 11 to nie uwazam ze przypadek niszczy ta gre. Tez mi sie zdarzaja rozne akcje, czasami cuda na kiju, online ma duzo minusow, w porownaniu z normalna rozgrywka offlinowa, ale nie jest to az tak irytujace, jak Ty to przedstawiasz. Szkoda, ze nie mam PS3, z checial skopalbym Ci dupsko :starwars:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

nie przesadzam. EA NIE SZANUJE SWYCH klientów i tyle, przykład masz wyżej- Codename opisuje jak go wyruchali. Dla mnie to chore i Fife kupie jak mi Mamba czy Figlarz powue , że nie ma momentum

 

bedzie to (pipi)= fak off ea

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

to inna sprawa. Konami sepi kasy, Seeabass to GENIUSZ- IDIOTA (brak filtrów w match makingu lol ) ALE TO OSOBNA KWESTIA...z która się zgadzam zresztą tyle że to temat o Fifie a mowa była o momentum i przypadku Codenama

 

Code napisz do Ruthera by ci za pada oddał :P

Odnośnik do komentarza

To mementum w Fifie to niezły babol. Ile to razy (grając w UT) zdarzyło mi się, że wygrywam 5:1 i przegrywam czy chociażby remisuję to już nie zliczę. No, albo statystyki. Wiadomo, statami się nie wygrywa, ale ludzie... koleś na 3 strzały ma 3 bramki, a ja na 15 celnych strzałów 2 gole i przegrywam z takim "agentem". Czasami nie mogę sobie poradzić z kolesiami, którzy mają zespół z chemią 30 i grają jakby pierwszy raz widzieli Fifę na oczy, a sam mam ponad 400 rozegranych meczy w FUT i skład z full zgraniem, no ale co z tego skoro i jego drużyna gra praktycznie sama, a je otrzymuję 4 kontuzje na mecz mimo, że wszyscy mieli pełną kondycję przed spotkaniem. Oczywiście działa to w 2 strony i czasami wysoko wygrywam ze składami, które są kilkadziesiąt razy droższe od mojego. Tak czy siak skopali ten system i chętnie wróciłbym do tego co widzieliśmy w Fifie 09.

Edytowane przez winner
Odnośnik do komentarza

ale wiesz ze UT nie ma za wiele wspolnego z liga i meczami rankingowymi ? (tam na Twoj zespol sklada sie 100 czynnikow - od poszczegolnych trenerow, menadzerow, staffu, stadionu, chemi, dodatkowego treningu po rozne inne bzdury). To bardziej jest odskocznia od symulacyjnego trybu gry do radosnych strzalow z 40 metrow w okno.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

na pewno go nie kupię -tyle wiem :)

 

poza tym dziwne rzeczy cały czas piszesz- my o momentum ty ciągle o czyms innym.

 

 

ba, jestem zresztą pewien- sam myslisz, ze to załosne ale po prostu nie chcesz sam nawet przed sobą tego przyznac.

 

tez tak miałem kiedyś- tyle że dawno wyrosłem- czekasz na piłke rok czasu (ilez to trwa....) i potem znów to samo. Rozczarowanie tym samym motywem -momentum- jest tak duże, ze wmawiasz sobie, że to jest ok

 

 

a to nie jest ok, to po prostu DRANSTWO, CHAMSTWO, NAJGORSZA POPULISTYCZNA AKCJA

 

 

wyobraż sobie takie np Halo (lubisz wiec daje przykłąd) w którym powiedzmy raz na 5 meczy twój rywal ma silniejsza giwerę.

 

Lol nie? nie do pomyślenia? Pewnie

 

a tu tak jest. I to jest CHORE.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Probuje Ci dac do zrozumienia Orson, ze to samo pisales o systemie obronym WC, a okazalo sie, ze sie jednak da bronic przed zagraniem 1-2. Teraz piszesz momentum, jakby wystepowal w co 2 meczu i lamentujesz jakby to psulo calkowicie rozgrywke. I tak - u mnie tez czasami dzieja sie cuda na kiju w meczach, czasami przegrywam w ostatniej minucie, ale nudzi mnie ciagle narzekanie na gre ludzi, ktorzy maja tyle samo porazek, co wygranych, bo moze Cie rozczaruje, ale nadal moim zdaniem nie przegrywaja tylko przez to, ze tak GRA chciala.

 

Lons tez cale zycie tutaj lamentowal na bledy w grze, a nigdy jej nawet nie ogarnal.

 

I zrozum, ze FIFA od 2009 po prostu mi sie podoba, nie jestem zawiedziony, bo lupie w nia regularnie przez caly rok, a i Euro pewnie tez kupie.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

momentum ssie pałkę :) a ea to komercyjne szpindle- deal with it - bo oni się nie zmienią za Riticello

 

dalej będzie momentum - sprawdza się im to dziadostwo, nie zrezygnują z niego.

 

 

 

Fuc.k ea!

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...