Skocz do zawartości

Fifa 12


Lipa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

fifa jest P O P I E R D O L O N A

 

moje ostatnie ~20 meczow offline z kumplem wyglądało jak jedna pier.dolona żenada. więcej przebitek, pinballi, fauli i karnych z dupy nie widzialem. masakra jakaś. nie wiem czy to przez ten pier.dolony update eurowy czy co, ale mam ochote wypier.dolic plyte przez okno. gdyby byla moja (jest brata), to jz dawno bym to zrobil. chore kur.wa mać co sie wyprawia, nie da sie tego nawet wlasnymi slowami opisac. nagromadzenie chu,jowiny w kilku meczach potrafi rozje.bac moja czaszke. mam dosyć, robie przerwe od tego gó.wna, bo szkoda nerwow. je.bac ea

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

fifa jest P O P I E R D O L O N A

 

moje ostatnie ~20 meczow offline z kumplem wyglądało jak jedna pier.dolona żenada. więcej przebitek, pinballi, fauli i karnych z dupy nie widzialem. masakra jakaś. nie wiem czy to przez ten pier.dolony update eurowy czy co, ale mam ochote wypier.dolic plyte przez okno. gdyby byla moja (jest brata), to jz dawno bym to zrobil. chore kur.wa mać co sie wyprawia, nie da sie tego nawet wlasnymi slowami opisac. nagromadzenie chu,jowiny w kilku meczach potrafi rozje.bac moja czaszke. mam dosyć, robie przerwe od tego gó.wna, bo szkoda nerwow. je.bac ea

 

 

Hehe zgadzam się niestety ja już swoją płytą rzucałem, wyginałem jednak działa nadal. Jak 2,3 mecze są ok, przykładem niedawno skończyłem gre w euro bez problemu do finału a w finale przeciwko Chorwacji, tak wszystko grało na kolesia że juz po chwili wiedziałem że nie da się wygrać tego meczu. Podania , spowolnienie graczy , strzały mojej drużyny jakbym nagle grał jakąś Andorą natomiast koleś wszystko co piłka się poodbijała od sędziego od moich graczy to do niego i wszystko mu wchodzilo. Po 1 połowie było 0-3 dla niego dało rade na 3-3 bo miałem posiadanie ponad 70% koleś nic nie grał i wiadomo 90 minuta moja obrona dosłownie znikła strzał gdzie piłka "kula się" po ziemi w zwolnionym tempie gdzie bramkarz rzuca się w ostatnim momencie jakby nie widział że piłka leci w jego kierunku i wybija pod nogi oczywiście Modrica gdzie stoi osamotniony a obroncy dalej stoją i tylko się przyglądają pewnie mówiąc do niego : strzelaj :)

Zresztą dodatek euro to zupełna masakra i pomyłka. Dziś pare meczy pograłem to widziałem że zwyciężałem nie dlatego że ktoś był słabszy lecz takie "rzeczy" wyprawiają jego gracze i przypadku w tym wszystkim, tak samo jak widziałem że podania u mnie oraz reszta wygląda zupełnie inaczej gdzie nikt nie wybiega na pozycje tak jak to wyglądało i powino wyglądać w poprzednim meczu/meczach gdzie to ja miałem + od ea to nic innego jak tylko skończyć mecz :D

Odnośnik do komentarza

mam problem gram w fife 12 online i caly czas mam problemy z pobieraniem skladow przed meczami h2h. Znaczy, ze sklady sa pobierane ale juz podczas meczu okazuje sie ze mamy rozne sklady z przeciwnikiem i mnie rozlacza. Usuwalem sklady sieciowe i pobierane byly ponownie. Co jest dziwne raz pobiera "nowe" sklady a raz zostawia te ktore moi przeciwnicy maja. Czy jest jakis sposob na to, czy musze przed kazdym meczem wczytywac sklady w profilu? (zapisalem sobie te dzialajace)

Odnośnik do komentarza

no w przyszlej edycji na bank nawet offline znajdziecie momentum ! :)

ja pier.dole nie dociera do Ciebie człowieku, że w fifie JEST momentum? nawet w manualu mozna o tym info znalezc. i nie odnosi sie to tylko do online, a do offline także. moze kiedys to zrozumiesz, bo poki co jak grochem o ściane.

Odnośnik do komentarza
Gość kaz_

Heh, kiedyś myślałem, żeby nagrać moje mecze z Figlarzem i pokazać malkontentom (w tym Easye'owi) co to jest momentum. Nie musiałbym nawet specjalnie dużo tych meczy zagrać, bo ów momentum występuje praktycznie zawsze.

 

Chociaż pewnie nawet wtedy ludzie by twierdzili, że gra jest spoko, to wina gracza, albo wystosowali argument w stylu "taki jest futbol!".

Fifa nie jest uczciwą grą i często o zwycięstwie jednej ze stron decyduje przypadek, losowanie.

Odnośnik do komentarza

Nie udzielam się tu wcale, ale jak widzę momentum to muszę zabrać głos. To najbardziej wku***ająca rzecz w FIFIE o jakiej można zamarzyć. Taki show-engine, często pod koniec meczu dzieją się rzeczy nieprawdopodobne. Po co? Żeby były emocje, żeby ludzie się jarali. Przykład: przebitki, które cudownie zaczynają wchodzić jednemu graczowi przez kilkanaście minut meczowych, dominujesz przeciwnika cały mecz, ale jesteś nieskuteczny - on za to ma jeden rzut rożny i akurat gościu spomiędzy dwóch obrońców uderzy nie do obrony. To samo odbicia bramkarza, gdy wypluwa przed siebie ledwo toczącą się piłkę, akurat pod nadbiegającego napastnika. Rozumiem jakby to się działo 1 na 1000 zagrań, ale nie 1 na 50. Strasznie wypacza to fun z gry. Mówię o rozgrywce 2 osobowej przed 1 TV.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Heh, kiedyś myślałem, żeby nagrać moje mecze z Figlarzem i pokazać malkontentom (w tym Easye'owi) co to jest momentum. Nie musiałbym nawet specjalnie dużo tych meczy zagrać, bo ów momentum występuje praktycznie zawsze.

 

Chociaż pewnie nawet wtedy ludzie by twierdzili, że gra jest spoko, to wina gracza, albo wystosowali argument w stylu "taki jest futbol!".

Fifa nie jest uczciwą grą i często o zwycięstwie jednej ze stron decyduje przypadek, losowanie.

 

 

uściśle z tym, że panowie (np easye- spokojnie spokojnie , jak ktoś chce zabrac głos to bez personalnych pojazdów itd :) )

 

 

gram od jakiegoś czasu w PES 2012. Tam też oczywiście jest random. Strzelasz- raz wpada , raz nie.

 

 

Jak jest różnica? Ano taka, że tam czujesz, że to jest losowe- że moze się zdarzyć tobie jak i przciwnikowi , w kazdym momencie może wpaść gol i z każdej pozycji. Nie czujesz nigdy , ze strzelasz strzelasz i nie wpada za nic w swiecie a przeciwnik ładuje jeden raz i ma gola.

 

I oczywiscie nie ma 45 i 90 minuty - w sensie, ze nie wpadają wtedy cudownie gole

 

Tak powinno być w Fifie - i byłaby cudowną grą.

 

 

 

 

Grabar- dokładnie. Ja przez to nie gram w fifę bo mi sie coś takiego nie podoba. Uważam te rozwiązanie za bezsensowne.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Zczajcie to. Odpaliłem Fifę na xboxie360 (gram na ps3) i zacząłem grać od 10 ligi. Normalnie na ps3 wacham się 2-1 liga (najniżej zejdę do 3ciej). Odpalam na 10 lidze na Xboxie, na padzie, którym gra mi się lepiej. Pierwsze 3 mecze to wygrana bezdyskusyjna (3:0, 5:0, 5:1). Mam 9 punktów (10 potrzeba by dostać się do 9 ligi). No. I zagrałem kolejne 4 mecze i konsola za ch.uj nie pozwoliła mi tego jednego punktu zdobyć. Przestrzelanie ze 100%, spóźnione reakcje, karne z du.py na rzecz przeciwnika. Wszystko by była jakieś "emocje" w dostaniu się do next ligi. Pewnie przegram kolejne 2 mecze, a w ostatnim dostane takiego tubro naku.rwiatora od konsoli że kością pojadę 10-0. Bez sensu. Chcę, aby moja gra była wyznacznikiem moich umiejętności. I żeby gra rodziła pozytywne emocje, a nie skrajne, głownie negatywne.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

ja tak awansowałem do 3 ligi. Zostały mi 3 mecze i 1 pkt brakowało. Cuda na kiju i oba przegrałem ze słabszymi

 

 

W ostatnim trafił sie dobry gracz i prowadził 1- 0. Powinien wygrywać już z 4- 0 ale Cech miał mecz życia.

 

Gola na 1- 1 strzeliłem w 90 po rogu i awansowałem. Jakie emocje hip hip hura.

Odnośnik do komentarza

Ekansik, na Xie poziom zawodnikow jest wyzszy, najlepszym tego dowodem jest Orson w 3 lidze.

Gram z kumplem 17 sezon aktualnie i to co robi na mnie najwieksze wrazenie to zroznicowanie akcji. Do tej pory zdarzaja mi bramki, ktore widze po raz pierwszy w grze, dobitki, bramki w krotki slupek, pilke puszczona miedzy nogami bramkarza. Nie wiem, jak mozna pisac, ze ta gra jest schematyczna.

 

Edit: jak skasowac wirtualna gwiazde?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo PL

Ekansik, na Xie poziom zawodnikow jest wyzszy, najlepszym tego dowodem jest Orson w 3 lidze.

Gram z kumplem 17 sezon aktualnie i to co robi na mnie najwieksze wrazenie to zroznicowanie akcji. Do tej pory zdarzaja mi bramki, ktore widze po raz pierwszy w grze, dobitki, bramki w krotki slupek, pilke puszczona miedzy nogami bramkarza. Nie wiem, jak mozna pisac, ze ta gra jest schematyczna.

 

Edit: jak skasowac wirtualna gwiazde?

Przyłączam się do pytania, bo jakoś nie mogę znaleźć...

Odnośnik do komentarza

W UT jest jeszcze mniej schematycznie, dlatego po krótkiej przygodzie z EURO 2012, wróciłem do najlepszego trybu Fify 12, czyli UT. Gdyby jeszcze można tam jakoś zmienić balans w stronę nie tak szybkich zawodników. Obecnie ta gra niestety bardzo promuje szybkość. Jak napastnik nie ma speeda z 83, to praktycznie nie istnieje w UT w momencie, kiedy grają ze sobą złote składy.

Odnośnik do komentarza

Ja np nie zmieniam ani na ofensywe ani na defensywe i daje kontr atak. Jak przegrywam zmieniam na ofensywny i daje presing, u mnie przynajmniej takie coś pomaga, najbardziej widoczne jak gram bayernem, lecz ja gram przeważnie dając długie piłki na Gomeza żeby później wysunąć na boki bo Ribery/Robben mają super szybkość, strzał i klei im się ta piła do nóg. Formacja którą używam w bayernie to 4-3-2-1.

Odnośnik do komentarza

A to teraz już wiem co to te "Momentum" Ja aktualnie już rozegrałem 20 sezonów i najwyższa liga do której udało mi się dostać to 6, widocznie jestem za słaby na wyższe ligi, pewnie tak jest, zawsze sobie mówie, że jestem za mało skuteczny, ale niekiedy mam takie wrażenie, że coś jest nie tak, gram z przeciwnikiem, który gra słabo i się dziwie jak on się dostał do 6 ligi, ciągle go atakuje, a i tak wiem, że przegram no i tak później jest.

Ostatnio chciałem zdobyć puchar EA, ale widocznie nie jest mi dane, próbowałem dużo razy, ale się nie udało, najlepszy był jeden finał w którym na dwie minuty przed zakończeniem meczu strzeliłem bramkę i prowadziłem, ale do czasu, 90min. i przeciwnik także strzela, a w dogrywce już mi strzelił dwie bramki, widocznie muszę więcej poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...