Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

Jaka karta? Bo nie sodexo, bo sodexo na Vite nie obowiazuje :P

jest taka biało fioletowa plastikowa jak karta płatnicza z chipem , logosem play i korzysta się nią jak karta płatniczą do terminala. ide maziać vite.

Odnośnik do komentarza

W kwietniu chcę kupić Vitę. Mam kilka pytań bo chyba jeszcze nie powstało żadne FAQ odnośnie tej konsoli.

 

1. Czy posiadając np. Dungeon Hunter na PS3 mogę go również sciągnąć na Vitę ? Czy musiałbym zapłacić za to samo drugi raz...

2. Czy mogę kupować dowolne gry z PSX i PSP poprzez PSN (SEN) i grać na Vita ?

3. Jak sprawdza się Skype ? Posiada taką samą funkcjonalność jak PCtowy odpowiednik ? Jak z jakościa rozmowy (chodzi mi głownie o wbudowany w Vitę mikrofon).

4. Jak sprawdza się GPS ? Czy jest jakaś wbudowana aplikacja pozwalająca korzystać z Vity jak z nawigacji samochodowej ? A może jest jakaś aplikacja którą można kupić osobno (AutoMapa albo coś).

5. Jak wypada obsługa i funkcjonalność przeglądarki internetowej ? Rozumiam, że można z niej korzystać przez 3G a nie tylko przez WiFi ?

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może sprawdził czy Resistance (ten z PSP) albo Syphon Filter (dowolny) mają opcję celowania drugim analogiem (tzn czy da się w opcjach to ustawić)?? Chciałbym ograć te gry jak już kupię PSV. Na PSP strasznie niewygodnie mi się celowało przyciskami i olałem żeby sie nie wkurzać.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może sprawdził czy Resistance (ten z PSP) albo Syphon Filter (dowolny) mają opcję celowania drugim analogiem (tzn czy da się w opcjach to ustawić)?? Chciałbym ograć te gry jak już kupię PSV. Na PSP strasznie niewygodnie mi się celowało przyciskami i olałem żeby sie nie wkurzać.

 

Niewiem jak się sterowało w psp ale w Vixie pod prawy analog możesz podpiąć zarówno krzyżak jak i przyciski sterowania ( trójkąt, kółko, kwadrat, iks).

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś może sprawdził czy Resistance (ten z PSP) albo Syphon Filter (dowolny) mają opcję celowania drugim analogiem (tzn czy da się w opcjach to ustawić)?? Chciałbym ograć te gry jak już kupię PSV. Na PSP strasznie niewygodnie mi się celowało przyciskami i olałem żeby sie nie wkurzać.

 

Niewiem jak się sterowało w psp ale w Vixie pod prawy analog możesz podpiąć zarówno krzyżak jak i przyciski sterowania ( trójkąt, kółko, kwadrat, iks).

 

Właśnie o to mi chodziło ;) Bardzo mnie to cieszy. Teraz niech tylko dodadzą podgląd trofeów z Vity na PS3 i bedzie idealnie :)

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię zrozumieć, kto daje 5 gwiazdek zaraz po zakupie gier, np takie Uncharted wcale nie jest dobre, a ma wysokie noty. Cholera bez jaj!

 

Co do samej konsolki, wkurzają mnie 3 rzeczy i to strasznie:

1. Nie można nawet dem kopiować z innego konta

2. Nie można kopiować plików z PC jeśli nie jest się podłączonym do... internetu LOLSRSLY?! Żadna recenzja o tym nie wspominała.

3. Kopiowanie odbywa się z poziomu PS Vita...

 

Z innej beczki, w Poznaniu wiele sklepów objechałem i wszyscy mają tylko gry Sony... celowy zabieg? Może Gravity Rush też nie wydali, bo to najlepsza gra na konsolkę... a trzeba te crapy Sony/EA sprzedać... Jest wersja Azjatycka, ktora ma język Angielski, może się skuszę... w ostateczności wezmę chyba JP...

 

Za to Sturdust jest super!

Odnośnik do komentarza

2. Nie można kopiować plików z PC jeśli nie jest się podłączonym do... internetu LOLSRSLY?! Żadna recenzja o tym nie wspominała.

 

 

Poszukaj na necie jest sposób aby bez neta to robić ( jakaś podmiana dll)

 

Jest wersja Azjatycka, ktora ma język Angielski, może się skuszę... w ostateczności wezmę chyba JP...

 

Wersja Azjatycka ma tylko Chiński.

Odnośnik do komentarza

2. Nie można kopiować plików z PC jeśli nie jest się podłączonym do... internetu LOLSRSLY?! Żadna recenzja o tym nie wspominała.

 

 

Poszukaj na necie jest sposób aby bez neta to robić ( jakaś podmiana dll)

 

Jest wersja Azjatycka, ktora ma język Angielski, może się skuszę... w ostateczności wezmę chyba JP...

 

Wersja Azjatycka ma tylko Chiński.

Dziwne, demo na HK Store ma oznaczenie, English/Chinese

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...