Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Ochrona sprzętu to indywidualna sprawa. Jeden w samochodzie wartym 20k będzie montował własne wynalazki utrudniające jego kradzież, a drugi kupując samochód za 100k pozostanie przy tym co posiada w standardzie. A jak wiemy dla złodzieja to żaden problem. (ta druga opcja oczywiście :))

 

ja po zakupie iP4 od razu zainwestowałem we folię, zarówno na przód jak i tył. Po blisko 1,5 roku używania przy zdejmowaniu ich wygląda jak nówka. Z przodu... tył bardziej podatny jest na zarysowania i są jakieś 2-3 mikro. Ale warunek to dobra folia, a nie jakieś (pipi) z allegro za 1-15zł. Identyczna sytuacja jest z PSV. Mi już się pojawiły na tyłku rysy. Prawdopodobnie od odkładania na biurko. :D W sumie przód nie ma jak zarysować, o ile się jej nie wynosi poza dom, ale jeżeli ktoś z konsolą wychodzi na zewnątrz, a zwłaszcza tarmosi ją w plecaku to sama skarpeta i folia na tyłek powinna wystarczyć.

Edytowane przez Foxter
Odnośnik do komentarza

Da się pobrać demo A-men?

Jest w sekcji dema, ale po kliknięciu okazuje się, że nie ma opcji dema a jedynie kupna.

Przy okazji mały tip dla tych, którzy nie zdązyli pobrać dema Unit 13.Po "wejsciu" na ekran jakiejś innej wersji demonstracyjnej pojawia sie z prawej rubryczka "You may like" z podobnymi grami i tam pojawia się Unit 13 mimo, ze nie ma go w sekcji dem.

Wystarczy wpisać w wyszukiwarce "Unit 13" i można demko ściągać:)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

więc tak lokalizacja w near działa na wifi , wiem bo sprawdzałem, w krakowie u braciaka znalazło moją lokalizację i o dziwo w dzień premiery miałem 18 użytkowników w promieniu 5 km. Natomiast jak wróclem do swojego domu to już mi poprzez wifi nie znajduje lokalizacji, jak chcecie sprawdzić czy wam działa to sprubujcie do jakiegoś hot spota się wybrać, wtedy powinno wam znaleźć lokalizację.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...