Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

nabijam sie Emtebe :) cene teraz masz ludzka, poza tym nawet jakbys sprzedal to za 200zl to nikomu z forum do tego. A gierka super tylko jak wielokrotnie pisalem na raz - do skonczenia w 5h, podejrzewam ze splatynowanie jej zajmie moze z 3h wiecej jak sie bedzie mialo youtube obok, a gry juz nie odsprzedasz potem.

Odnośnik do komentarza

Trochę lipa, że w polskim bundlu nie dali pudełkowej gry, tak jak ma to miejsce na przykład w Niemczech. Ale napaliłem się na tę grę, więc coś czuje, że się do niej dobiorę. Chociaż nadal mam pełno gier do ukończenia z PS+, zarówno na Vitę i PS3. Ahh, ten dobrobyt od Sony :/

Odnośnik do komentarza

redaktorzy co grali nawet chwala grafike ale kazdy gani framerate - tworcy sie bronia twierdzac ze na gdc wzieli stary build, ktory przynajmniej jest stabilny. Ja nie spodziewam sie cudow, zbyt maly developer by nagle jakims cudem sprawil by na vicie to hulalo solidnie w 30fps

Odnośnik do komentarza

Gdyby konsola na rynku do dziś rozeszła się w 30 mln, to pewnie było stabilne 30klatek i jakość grafiki lepsza. A że Vita to trup, to takich portów jak Jak & Daxter będzie więcej. Pewnie God of War HD collection tez będzie miało problemy natury technicznej.

 

A z Sony to ładne kłamczuszki zwodzące. O Murasaki Baby od czasu GamesCom cisza. Tak trudno im nawet wrzucić kilka screenów na bloga. Pewnie okazało się, że gra jednak wyjdzie też na iOS.

Odnośnik do komentarza

ostatnio jakis polski portal robil z nimi wywiad i gra ma sie dobrze i premiera w tym roku. Calosc miewa sie swietnie, jest juz na ukonczeniu i calosc to niestety bedzie mniejsza produkcja do skonczenia w 4h zdaniem tworcow. Nie wiem czemu sony sie nie chwali, zwlaszcza ze wg mnie to najlepszy exkluzywny indyk zmierzajacy na vite w 2014 roku

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że jestem rozczarowany pracą baterii w Vicie. Nie spodziewałem się cudów ale moja trzyma na ok. 3h grania (tak na oko, + - 30 minut). Kupiłem używkę ale zakupioną w sierpniu zeszłego roku, więc bateria nie powinna być jakoś mocno zużyta. W sumie gram na WiFI z podłączeniem do PSN czy wyłączenie coś pomoże :P?

Odnośnik do komentarza

o wow, jak tanio, ciekawe czy to oznacza, ze za chwile wyladuje ona w plusie.

 

btw warto sciagac te darmowe destiny of spirits? widzialem ze kilku z forum juz gralo np zdunek. Nie lubie free to play z mikroplatnosciami ale za calosc odpowiada studio od luminesow wiec moze takie tragiczne to nie jest

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy taka trudna? To była moja pierwsza gra na Vite, dwa lata temu jak konsole miałem po raz pierwszy. Sporo już tam postępu poczyniłem, a teraz chętnie dokończę.

 

Kupujcie, dodajemy się do znajomych na PSN i ciśniemy forumkowy tournament online.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

o wow, jak tanio, ciekawe czy to oznacza, ze za chwile wyladuje ona w plusie.

 

btw warto sciagac te darmowe destiny of spirits? widzialem ze kilku z forum juz gralo np zdunek. Nie lubie free to play z mikroplatnosciami ale za calosc odpowiada studio od luminesow wiec moze takie tragiczne to nie jest

Generalnie jest spoko, ale wkurza strasznie parę ograniczeń wymuszonych przez system F2P.

Jeżeli nie grasz dla pucharków to odpal i sprawdź sam to swoiste połączenie Pokemonów i Magic'ka :)

Odnośnik do komentarza

nic cie nie interesuje bo nic nie ma :P za wyjatkiem japonszczyzny (freedom wars, soul sacrifice, demon gaze, mind-0 itp) z duzych pozycji z zachodu wychodzi az jedna - borderlands2. Poza tym same indyki (choc mnie np bardziej niz duze pozycja jara perspektywa murasami baby czy velocity x2). W kuluarach sie mowi, ze jesli po sukcesie Finala X/X-2 jesli rownie dobrze sprzeda sie Borderlands2 to duzi wydawcy zachodni znowu przychylniej spojrza na vite i mozemy spodziewac sie wiekszej ilosci pozycji multiplatformowych ale ile w tym prawdy, a ile poboznych zyczen to czas pokaze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...