Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Którego Raymana polecacie bardziej :P? W Legends grałem na x360, nie wiem którego kupić :confused:

 

Obydwa ponoc swietne wiec najlepiej oba:P Ja chyba na ps3 wezme jednak bo na vite mam ostatnio tyle ze nie ma kiedy ograc.

Odnośnik do komentarza

W tym nowym są chyba najlepsze levele z origins, więc... chyba lepiej brać nowego :P

 

btw. Persone brać, jak najbardziej polecam - jedna z lepszych gier w jakie mozna zagrać na PSV. Dla niektórych może być to bardzo fajny wstęp do jRPG. Gra jest bardzo przystępna, użyty język angielski nie jest na poziomie instrukcji do specjalistycznej aparatury medycznej, więc chyba każdy sobie poradzi.   

Odnośnik do komentarza

Po 3h grania nie zrozumiałem może jednego zwrotu i kilku słówek. Na szczęście mam słownik zawsze przy łużku więc po niego sięgam. Każdy dialog trzeba przeklikac więc w moim przypadku nie widzę problemu. Osobiscie uważam się za osobe słabo władającą angielskim.

To weź jeszcze słownik języka polskiego trzymaj przy tym "łużku" ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na dluzej ale z serii dlugiego masterowania leveli czy jakas dluzsza historia typu rpg? Moge ci smialo polecic dragons crown mam na razie 10godz jedna postacia i gra sie w ogole nie nudzi a postaci jest 6 wiec grania na dlugie godz.

Odnośnik do komentarza

Gow 1 i 2 juz do pobrania (tylko trzeba wyszukac). W sumie milo ze za darmojak ktos ma cyfrowe wersje na PS3 (a jedynka kiedys byla w PS+ z tego co pamietam). MI tam na razie nie chce sie ogrywac tych gierek po raz kolejny. Moze kiedys najdzie mnie na odswiezenie przygod Kratosa. Na cwhile obecna jednak mam dosyc.

Odnośnik do komentarza

Gow 1 i 2 juz do pobrania (tylko trzeba wyszukac). W sumie milo ze za darmojak ktos ma cyfrowe wersje na PS3 (a jedynka kiedys byla w PS+ z tego co pamietam). MI tam na razie nie chce sie ogrywac tych gierek po raz kolejny. Moze kiedys najdzie mnie na odswiezenie przygod Kratosa. Na cwhile obecna jednak mam dosyc.

 

 

Z tego co widzę, jeśli ktoś miał za free GoW na PS3, to na Vitę nie będzie miał...

A to dlatego, że na Vitę jest tylko bundle GoW+GoW2, nie ma osobno tych gier.

Odnośnik do komentarza

 

Gow 1 i 2 juz do pobrania (tylko trzeba wyszukac). W sumie milo ze za darmojak ktos ma cyfrowe wersje na PS3 (a jedynka kiedys byla w PS+ z tego co pamietam). MI tam na razie nie chce sie ogrywac tych gierek po raz kolejny. Moze kiedys najdzie mnie na odswiezenie przygod Kratosa. Na cwhile obecna jednak mam dosyc.

 

 

Z tego co widzę, jeśli ktoś miał za free GoW na PS3, to na Vitę nie będzie miał...

A to dlatego, że na Vitę jest tylko bundle GoW+GoW2, nie ma osobno tych gier.

 

 

A to nie wiedzialem, ja kupilem GoW Collection cyfrowo dawno temu. Moze wrzuca osobno jak juz aktualizacja bedzie w pelni widoczna na sklepie.

 

E: juz widzw ze jednak nie bedzie osobno.... 

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

GoW już mam. Jutro obadam i napiszę ile prawdy w tym co piszą ludzie na gafie. Ponoć druga część chodzi znacznie płynnej niż pierwsza. MGS dalej wzorem do naśladowania, jeżeli chodzi o porty.

 

Lone Survivor dla mnie był kapitalny. Dźwięk i muzyka robiły klimat grozy. Gameplay też w miarę, chodź za dużo tu backtrackingu. Gra kończy się po 3-4h. Warto. To taki mały Silent Hill.

Edytowane przez Marian446
Odnośnik do komentarza

 

Lone Survivor w promocji za 19 zł warto zagrać?

Nie warto. Bardzo źle wykonana gra. Klimat praktycznie zerowy.

 

 

nabijasz sie? bo ponoc swietny indyk ten lone survivor

 

co do gow'ow to ponoc srednie porty, wstyd ze fpsy zredukowali do 30 i jeszcze czasem spadaja i ponoc nawet nie jest to w natywnej rozdzielczosci. Borderlands2 za to wychwalany pod niebiosa - oczywiscie sa dropy, ale ponoc nie jakies tragiczne, natywna rozdzielczosc, dobre wykonanie najwiekszej gry jaka kiedykolwiek nawiedziala vite - jeszcze pare mesiecy temu to bylo nie do pomyslenia ze tak duza gra z ps3x360 zostanie w miare dobrze spowrtowana na sprzet mobilny 

Odnośnik do komentarza

 

 

Lone Survivor w promocji za 19 zł warto zagrać?

Nie warto. Bardzo źle wykonana gra. Klimat praktycznie zerowy.

 

 

nabijasz sie? bo ponoc swietny indyk ten lone survivor

 

co do gow'ow to ponoc srednie porty, wstyd ze fpsy zredukowali do 30 i jeszcze czasem spadaja i ponoc nawet nie jest to w natywnej rozdzielczosci. Borderlands2 za to wychwalany pod niebiosa - oczywiscie sa dropy, ale ponoc nie jakies tragiczne, natywna rozdzielczosc, dobre wykonanie najwiekszej gry jaka kiedykolwiek nawiedziala vite - jeszcze pare mesiecy temu to bylo nie do pomyslenia ze tak duza gra z ps3x360 zostanie w miare dobrze spowrtowana na sprzet mobilny 

 

Nie nabijam się.

Kupiłem grę bo zbierała świetne noty.

Niestety to najbardziej rozdmuchana bańka w świecie gier indie. 

Mógłbym godzinami pisać czemu gra jest zła, jeżeli ktoś chce słuchać moich wywodów to zapraszam na PSN bo nawet nie chce się rozpisywać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...