Skocz do zawartości

PSVita - temat ogólny


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Pomacałem ostatnio w Saturnie nowy model Vity. I powiem Wam tak... Gdyby nie dziadowski ekran LCD, ta konsola byłaby genialna. Idealnie mi leżała w dłoniach, jest lżejsza, wygodniejsza w trzymaniu. Nie ma się wrażenia, że zaraz wypadnie z rąk. W dodatku ma świetny design. Wyświetlacz fajnie zlewa się z całością i wszystko wygląda jak jeden, spójny element, nie to co w starszej Vicie.

 

Naprawdę piękna jest ta konsola. Gdyby tylko ten wyświetlacz był tez OLED...

 

PS-Vita-PCH-2000-series.jpg

Odnośnik do komentarza

Pomacałem ostatnio w Saturnie nowy model Vity. I powiem Wam tak... Gdyby nie dziadowski ekran LCD, ta konsola byłaby genialna. Idealnie mi leżała w dłoniach, jest lżejsza, wygodniejsza w trzymaniu. Nie ma się wrażenia, że zaraz wypadnie z rąk. W dodatku ma świetny design. Wyświetlacz fajnie zlewa się z całością i wszystko wygląda jak jeden, spójny element, nie to co w starszej Vicie.

 

Naprawdę piękna jest ta konsola. Gdyby tylko ten wyświetlacz był tez OLED...

 

PS-Vita-PCH-2000-series.jpg

Bo patrzysz przez pryzmad OLEDA. Ja wcześniej go miałem, teraz mam Slima i jestem bardzo zadowolony, bardziej niż wersji pierwszej. A tego że się ma do czynienia z LCD bo 1-2h już się zapomina.

Odnośnik do komentarza

no vita slim jest idealna pod wzgledem komfortu z uzytkowania, jednak lcd robi swoje. niestety.

 

mialem oleda sprzedalem bo trafila sie dobra oferta, kupilem slima pogralem pare dni ale jednak wyswietlacz byl lipny i wydawal sie tak jakby zamglony, wiec kupilem ponownie stara vite xD a slima zwrocilem do sklepu

 

 

@up

 

tak, bateria trzyma dluzej i chyba nawet wiecej niz godzine 

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...