Skocz do zawartości

PSP - w obliczu PSP 2 / NGP


Rekomendowane odpowiedzi

Saptis, to słabo. Ja częściej tykam PSP niż PS3. ; ) Może dlatego, że więcej mnie nie ma w domu niż jestem. Fakt, faktem, PSP mam długo, a wszystkiego jeszcze nie ograłam. Na brak DOBRYCH gier nie narzekam i bardzo często wracam co do poniektórych. Czy kupię PSP2? Ha, chyba nie. I nie chodzi tu o kwestię $$, a chyba o sam fakt ''NASRAJMY JAK NAJWIECEJ KONSOL NOWEJ GENERACJI''.

Odnośnik do komentarza

Szkoda ,że sa tylko 2 GoW'y . Ciekawe czy DS będzie wspierany bo jeśli ztanieje to też chętnie kupię ;)

 

No za miesiąc wychodzi Pokemon Black&White i Okami DS....dla tych 2 gierek warto posiadać DS

Co to do PSP to nawet jak już więcej gierek nie będzie wychodzić, to i tak PSP jest dobrym emulatorem PS1

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza

izon - ale to jakaś reguła ? Co, za rok padną wszystkie ''stare'' PSP , tak na amen ? Trudno, najwyżej nie będę spoko, bo nie kupię sobie PSP2.

 

Chodziło mi tylko o to że ostatnio konsole (nie licząc slimów itp.) wychodzą właśnie rzadziej niż kiedyś ( i dobrze), więc obalam Twoją teorie, którą Ty nazwałeś faktem ;)

Odnośnik do komentarza

Ja nie kupie PSP2 tak od razu.

Myśle o chorobach wieku dziecięcego jak równiez o wersji Slim , która najpewniej wyjdzie po 2-3latach od premiery konsolki .

No chyba ze będzie w cenie do 1500 zł rok po premierze (na starcie obstawiam 500 $ i u nas ''odpowiedni'' przelicznik 1999zł ) a gry będą miażdzyły wykonaniem te z PSP , w co wierzę -Uncharted to nie ściema !

Odnośnik do komentarza

masaKRATOS dobrze prawi (aż ciężko uwierzyć ;)). Raczej nie rzucę się na PSP2 od razu, bo mam w pamięci, co było z PSP. Posiadacze FATów pewnie do dzisiaj pamiętają dymanko ze Skypem i robią d-pad mody. Poczekam roczek, wyjdzie mniejsza, lepsza i pozbawiona wad wersja slim po niższej cenie, wtedy zakupię ten sprzęt.

 

A PSP u mnie się już od dawna kurzy, tylko filmy w robocie na tym oglądam. Ale to raczej wynika z mojego kryzysu jako gracza, nie do końca z braku dobrych produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...