Skocz do zawartości

Killzone 3


sprite

Poziom trudności pucharów  

46 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności pucharów?

    • "Recruit"
      8
    • "Trooper"
      10
    • "Normal"
      20
    • "Veteran"
      5
    • "Elite"
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Trzy przejścia gry: na Normalu, Easy i Elicie, kilka rundek w multi, czyli około 20 godzin (może nawet mniej).

 

o.O

 

To ile zajmuję przejście gry? Gram pierwszy raz i włączyłem na easy. Idę dość szybko bo poziom trudności to śmiech na sali.

 

Easy w tej grze to musi być perwera :) mi na normalu (nie mam skilla w fpsach), przejście zajęło 5 h z hakiem.

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Piszecie że elite taki banał, a ja właśnie pierwszy raz się zaciołem i tak się meczę już 2h.

Zaciołem się w ostatnim momencie gry, kiedy statek opada na ziemie i strzela rakietami, 2 serie daje rade, ale kolejnej już nie mogę przeżyć(są 4 serie)

Ktoś ma jakiś pomysł lub własne spostrzeżenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Strzelaj tym podstawowym ogniem. Te rakiety zataczają kółko, wyśrodkowują się i lecą prosto na ciebie. Jedynie musisz zwracać uwagę z której strony leci w ciebie seria i mniej więcej centrować sobie celownik na tej stronie. Trochę zamotałem ale mam nadzieję, że wiesz o co cho. ;)

Wiem o co chodzi, ale z karabinku to całkiem masakra, przy rakietach lepiej, ale niestety zawsze 2 lub 3 rakieta z 3 serii mnie dochodzi....

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Pękła platynka, która była imo bardzo łatwym łupem a poziom Elita to smiech na sali i bez porównania łatwiejszy od K2

dokladnie... odczulem podobne doznania przechodzac Elite.

i naprawde stwierdzam, ze to byla bajka w porownaniu do DS2 :teehee:, jak i samego KZ2.

____

chetni na kolekcjonowanie trophy online?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

bronze.gifGracz druzynowy

- co mam uczynic, by wpadlo mi te trophy, zostac zaproszonym?

_________

wpadlo! :teehee:

 

zostaly mi jeszcze 2 ukryte, z czego jeden to ...

 

Iron Man

a dalej nie wiem?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...