Skocz do zawartości

Call of Juarez: The Cartel


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Techland (wraz z UBI) już tego lata wyda najnowszą część serii Call of Juarez, The Cartel. Tym razem odwiedzimy 'Dziki Zachód' w czasach współczesnych.

 

Call of Juarez The Cartel to przepełniony akcją shooter z mocną fabułą, interesującymi postaciami i wieloma opcjami rozgrywki - powiedziała Caroline Stevens, EMEA Brand Director w Ubisoft. - Gra przeniesie najlepsze elementy Dzikiego Zachodu do czasów współczesnych, jednocześnie zaskakując odważną, wciągającą historią.

 

http://www.youtube.com/watch?v=hj21x0w2PKI&feature=player_embedded

 

źródło

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bound in Blood średnio mi się podobało ale z tym może być lepiej. Cieszyłbym sie, gdyby autorzy zawarli w grze sceny rodem z "Desperado" (pamiętna kula w łeb od barmana :lol: ). Ale tak na serio to mogliby się inspirować filmami Tarantino czy Rodrigueza.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W jedynkę nie grałem. Dwójkę niedawno nabyłem, ale póki co leży nie tknięte na półce. Zasadniczo pomysł umieszczenia gry w realiach wojen karteli w Meksyku jest topowym i dobrym pomysłem, niemniej wygląd tych trzech cyrkowych pajaców ze screenów, którzy jak mniemam są głównymi bohaterami skutecznie zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Małe WTF heh szkoda, że zrezygnowali z typowego Dzikiego Zachodu.

 

Akurat wydali info o trójce a ja mam właśnie na oku dwójkę do zaliczenia.

nie chcieli być porównywani z RDR, wiadomo

 

ja sie ciesz z tego settingu, czegoś takiego nie było na konsolach (chyba, przynajmniej nie kojarze )

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

W PSX pewnie dadzą z 7, bo mają na okładce :P

 

Przeczytałem kawałek na Eurogamerze i ponoć jest to po prostu kolejna strzelanka, która raczej nie ma szans się wybić z całego tego natłoku. Ale podobno fabuła jest jedną z najlepszych cech gierki. Z tego co wyczytałem (jeżeli dobrze zrozumiałem z moim angielskim) to mamy 15 leveli, większość w klubach nocnych itd. jedynie raz powracamy na "prawdziwy" dziki zachód (Juarez) i jest to takie odniesienie do poprzednich części.

 

Podsumowując wychodzi na to, że z dużej chmury mały deszcz i gierka to typowy średniak.

Edytowane przez Iquis
Odnośnik do komentarza

Po RDR pewnie nie chcieli wypuszczać "czystego" westernu więc kombinowali. Imo powinni zrobić coś w stylu pierwszej części, strzelanie wymieszane ze skradaniem się i na..wianiem z łuku, do tego gameplay urozmaicony różnorodnymi nie-strzlankowymi zadaniami typu jazda wagonikiem, podkładania ładunków, pościgi konne itd. większa interakcja z otoczeniem(np. za pomocą lassa) + jakieś skrypty i byłoby super.

Czasami mam takie wrażenie, że sam zrobiłbym lepszą grę, jakbym miał do dyspozycji taki zespół

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...

wlasnie skonczylem i sprzedaje dalej. gra na 3 wieczory, bez fajerwerkow, ale strzela sie przyjemnie, duzo cut-scenek i 3 postaci do wyboru. nie probowalem przechodzic gry dwoma pozostalymi, ale podobno kampania jest wtedy troche inna i oczywiscie zakonczenie tez. sa tez ekspresowe questy poboczne i znajdzki. swietny motyw z

wejsciem do klubu, po otwarciu drzwi leci naprawde dobre techno, mnostwo ludzi, ciemno i stroboskop, za(pipi)iste wrazenie. jeden z lepiej odwzorowanych klubow w grach. stalem pare minut patrzac na to i cieszylem sie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.